ZANIMA ME!?!-ALI ZNALCI!
Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: ZANIMA ME!?!-ALI ZNALCI!

marijass
    Guest

Podrazumevano ZANIMA ME!?!-ALI ZNALCI!

- -OVAKO:2 osobe,blizanci,rođeni/e u istom mjestu,u razmaku 2-5min,obje totalno različite-a prema horoskopu iste osobe?!
    Kako to objasniti?Prema ovoj logici sav taj horoskop pada u vodu...ne mislite li tako?

Guest

Podrazumevano

pa da niko nema objašnjenja!
    astrologija je obican shit!

Gost011
    Guest

Podrazumevano jeste

Jao jeste sr"""nje!!!Meni i jednoj ribi je slaganje 100 %,ali ne da nema sanse da budemo zajedno,vec je to prakicno nemoguce.Pre cu postati milioner nego sto cu biti sa njom.

Guest

Podrazumevano Re: ZANIMA ME!?!-ALI ZNALCI!

Citat Original postavio marijass
    - -OVAKO:2 osobe,blizanci,rođeni/e u istom mjestu,u razmaku 2-5min,obje totalno različite-a prema horoskopu iste osobe?!
    Kako to objasniti?Prema ovoj logici sav taj horoskop pada u vodu...ne mislite li tako?

DOBRO JUTRO...u ove sate :wink:

Obećava
    Učlanjen
    10.05.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Kao prvo - stepen podznaka kod ovih osoba verovatno nije isti, sto moze da utice na njihove karaktere i sudbine.
    Drugo - neki astrolozi drugog blizanca gledaju kao trece polje horoskopa prvog.
    Trece - astrologija priznaje uticaj gena i sredine. Ako blizanci nisu jednojajcani, oni nemaju identican genetski sastav. Postoje i razlozi psiholoske prirode- roditelji se ne postavljaju jednako prema oba deteta.
    Cetvrto - ne verujem da nema velikih slicnosti izmedju te 2 osobe. Licno poznajem blizance, i premda je jedan ekstravertniji od drugog, njihove karijere i brakovi su npr. vrlo slicni.

Početnik
    Učlanjen
    20.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Kontra primer

Imam brata i sestru od tetke,dvojajcani blizanci stari 12 god.,znak Bik podznak Lav koji su veoma slicnog karaktera i ponasanja.Oboje tvrdoglavi,puni samopouzdanja,cesto bahati,tiranisu slabije,nepokolebljivo brane svoja uverenja itd.Devojcica je starija 5 min i normalno vrhovi kuca im se razlikuju,pa otuda verovatno i razlicit uspeh u skoli...Ali narav im je ko preslikana.
    Primer 2
    Sigurno si cula za bracu Teofilovice rodom iz Cacka,bave se interpretacijom stare izvorne pesme.E pa,gledao sam ih i slusao jednom prilikom na 3K u emisiji TV lica i uvideo da su neverovatno slicnog karaktera,skoro da nema razlike u ponasanju.
    Tako da neverujem da su blizanci iz tvog primera totalno razliciti.

A_ndrea
    Guest

Podrazumevano

a što sa ovim-rođene smo isti dan u razmaku od 10min(proverila-po horoskopu sve nam se planete poklapaju),imamo isto ime(što je sad nebitno)-a posve smo različite.kad sam videla ovu temu odmah sam se tog setila.ima u tome nešto...

A_ndrea
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio A_ndrea
    a što sa ovim-rođene smo isti dan u razmaku od 10min(proverila-po horoskopu sve nam se planete poklapaju),imamo isto ime(što je sad nebitno)-a posve smo različite.kad sam videla ovu temu odmah sam se tog setila.ima u tome nešto...
    da ne bude zabune,zaboravih napisati u isom mestu/bolnici

Početnik
    Učlanjen
    20.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Ne zuri sa zakljuckom,ispitaj stvar do kraja

10 min je znatna razlika,tu je moglo svasta da se pomeri.Pre svega stepen,a mozda i znak na ascedentu.
    Podznak tj.ascedent se pomera 1 stepen na svaka 4 min,a on je izuzetno vazan jer sve druge potrebe su njemu podredjene.Ali ono sto bi trebalo da je identicno je polozaj Sunca i Meseca (Ego + Emocije).Pa,potrazite opise ovih nebeskih tela kako stoje u vasem kosmogramu i uporedite.Bas me zanima da li ces i tada tvrditi da ste posve razlicite.
    P.S. Preporucujem ti "Suncane znake" Linde Gudmen,cisto za pocetak.

dee
    Guest

Podrazumevano .......

na ovo jos uvijek nema adekvatnog objasnjenja, ali postoje smjerovi razmisljanja.

evo jedan primjer iz prakse:
    brat i sestra, blizanci, rodjeni u razmaku par minuta. mjesto rodjenja - vukovar. on ubijen za vrijeme rata. ona prezivjela.

objasnjenje? i tih par minuta razlike je bilo dovoljno da vladar njene 8. kuce bude sunce (dobro predstavljeno u karti), a njegove mjesec (naravno, katastrofalno postavljen).

u ovim slucajevima i najmanji detalji mogu igrati velike uloge.

naravno, ne mislim da je ovo pravilo...jos jedan od primjera...

Legenda Grof Vronski (avatar)
    Učlanjen
    07.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2524

Ima li još pajsera, koji veruju u horoskop !?
    Moramo znati kakvi smo,
    da bismo postali ono što treba da budemo....

Zainteresovan član Andrijana Alempijevic (avatar)
    Učlanjen
    05.12.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    29

Imam sestru bliznakinju, starija od mene 2 min, totalno razlicite, ali skroz! Niti izgledamo isto, niti razmisljamo isto, a sasvim sigurno ne delamo isto. Sto se tice horoskopa, znam da smo obe dubli strelci, vise od toga niti znam niti me zanima, sami pravimo svoju sudbinu u zivotu, kakva god ona bila.
    Ako sam greskom napravila gresku, molim te da to smatras greskom i oprostis mi. Ali zaboravi samo gresku, nemoj greskom zaboraviti mene.

Buduća legenda Kamael (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    678

Citat Original postavio Andrijana Alempijevic Pogledaj poruku
    Imam sestru bliznakinju, starija od mene 2 min, totalno razlicite, ali skroz! Niti izgledamo isto, niti razmisljamo isto, a sasvim sigurno ne delamo isto. Sto se tice horoskopa, znam da smo obe dubli strelci, vise od toga niti znam niti me zanima, sami pravimo svoju sudbinu u zivotu, kakva god ona bila.
    Sta pricas? Iste ste,obe ste sladje od secera

Učlanjen
    05.12.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    29

Citat Original postavio Kamael Pogledaj poruku
    Sta pricas? Iste ste,obe ste sladje od secera
    Hahaha a kako to, da nas ne znas mozda...? Ako mislis na sliku ovu, to mi nije sestra, vec najbolja drugarica xD

Ovo mi je sestra
    Ako sam greskom napravila gresku, molim te da to smatras greskom i oprostis mi. Ali zaboravi samo gresku, nemoj greskom zaboraviti mene.

Učlanjen
    03.04.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    678

Ne znamo se ,mislio sam da ti je seka ova sa avatara.Slatke ste

Morate imati slicnosti iako se desava da su prisutne i razlike medju blizancima.Dosta stvari je tu ukljuceno i pored horoskopa,nekad i beznacajna sitnica u zivotu moze uticati na karakter,ponasanje pa cak i na fizicki izgled.

Citat Original postavio Andrijana Alempijevic Pogledaj poruku
    Sto se tice horoskopa, znam da smo obe dubli strelci, vise od toga niti znam niti me zanima, sami pravimo svoju sudbinu u zivotu, kakva god ona bila.
    Jako lepo receno

Medjutim,covek,svojim postojanjem u materiji je fizicko bice i kao takvo ograniceno,visa sila deluje na nas i upetlja se sa vremena na vreme,pa usmere ili preokrenu.Iz tog razloga astrologija je dobra jer se analizom natalne karte vide te sile,sudbinske planete itd.i covek ima vecu slobodu da dela.

Metal rules!

Učlanjen
    05.12.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    29

Ne znamo se ,mislio sam da ti je seka ova sa avatara.Slatke ste

Morate imati slicnosti iako se desava da su prisutne i razlike medju blizancima.Dosta stvari je tu ukljuceno i pored horoskopa,nekad i beznacajna sitnica u zivotu moze uticati na karakter,ponasanje pa cak i na fizicki izgled.

Jako lepo receno

Medjutim,covek,svojim postojanjem u materiji je fizicko bice i kao takvo ograniceno,visa sila deluje na nas i upetlja se sa vremena na vreme,pa usmere ili preokrenu.Iz tog razloga astrologija je dobra jer se analizom natalne karte vide te sile,sudbinske planete itd.i covek ima vecu slobodu da dela.

Metal rules!
    Znas, ovo mi nije prvi put da mi kazu da ja i moja drugarica izgledamo kao sestre. A svi kazu da ja i moja sestra NE izgledamo kao sestre xDD Ipak, imam mnogo vise zajednickih stvari sa drugaricom nego sa sestrom. Volim ja moju sestru, ali smo mi ipak mnooogo drugacije, da ne mozes ni da zamislis koliko.
    Sto se tice horoskopa, moje znanje je ograniceno na horoskop u novinama, a ta pozicija planete u ovom ili onom polozaju, stvarno se ne razumem u to. Nekako smatram da ja sama pravim svoju sudbinu, a to sto imam sestru bliznakinju svakako ne utice na moju sudbinu.

Metal rules!

Učlanjen
    03.04.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    678

Verujem ti da se razlikujete,imao sam prilike da upoznam blizance razlicitih karakera i usmerenja,mada malo njih,uglavnom lice ko jaje jajetu.

Astrologija u novinama uglavnom ne pogadja ukoliko se pise samo o znaku ili podznaku.Ali ima tekstova po casopisima gde se i pogodi i daje dobra prognoza ako je to malo opsirnije,ukljucene su npr.planete,polja itd.Toga ima dosta,danas je puno astrologa i tesko je razdvojiti zito od kukolja.Ali da ima nesto u svemu tome ima,moras priznati

Covek je krojac svoje sudbine. Ali mora nauciti kako da sije .D

Učlanjen
    05.12.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    29

Verujem ti da se razlikujete,imao sam prilike da upoznam blizance razlicitih karakera i usmerenja,mada malo njih,uglavnom lice ko jaje jajetu.

Astrologija u novinama uglavnom ne pogadja ukoliko se pise samo o znaku ili podznaku.Ali ima tekstova po casopisima gde se i pogodi i daje dobra prognoza ako je to malo opsirnije,ukljucene su npr.planete,polja itd.Toga ima dosta,danas je puno astrologa i tesko je razdvojiti zito od kukolja.Ali da ima nesto u svemu tome ima,moras priznati

Covek je krojac svoje sudbine. Ali mora nauciti kako da sije .D
    Pa svakako da nesto u tome postoji, kao sto postoji i malo istine u svakoj lazi

Učlanjen
    03.04.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    678

Aha

Slične teme

1. da vidim kolikiste znalci....
    Autor baglamica u forumu Web dizajn
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 12.09.2005., 11:25
  2. Hakeri, surferi, znalci pomozite!!
    Autor Senta u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 06.08.2004., 03:54
  3. Hakeri, surferi, znalci pomozite!!
    Autor Senta u forumu Softver