Bravo za Ukrajinu!

untouchable

Ističe se
Banovan
Poruka
2.748
Ukrajina odustala od ulaska u NATO pakt!

http://www.polskieradio.pl/polonia/article.asp?tId=42022&j=2

Ukraine not interested in joining NATO just yet
Ukrainian Prime Minister Viktor Yanukovych has promised to deepen ties with the EU but has surprised Poland and other allies that Ukraine is currently not seeking NATO membership.
Report by Agnieszka Bielawska

15.09.06

The decision came as a surprise for the alliance and Poland, which had been the strongest advocate of Ukraine NATO membership.

Viktor Yanukovych announced in Brussels that Ukraine is putting on hold its aspirations to join the alliance because of widespread public opposition.

”When time comes we will make such move, but now when in Ukrainian society the support for NATO membership is some 12 to 25% this is not enough to make such a step.”

But society's lack of support is only one factor, which puts Ukraine's NATO bid on hold, the other is relations with Moscow, which does not cast a favourite eye on Ukraine's membership in the alliance. Jakub Boratynski an expert in east European affairs from the Strefan Battory foundation says the decision of Yanukovych is the reflection of the power base he has in eastern Ukraine and the prevailing attitude concerning NATO membership.
 
Ukrajincima konacno doslo iz dupeta u glavu.

Zlocinacki i lazovski zapad im je od 1995. do danas dao jedva 2 milijarde dolara , a dok je samo Rusija Ukrajini kroz nisku netrzisnu cenu gasa davala 3 milijarde godisnje! Pa vi vidite. Zapad samo laze i od njega nista nece niko dobiti.
 
serb_pagan:
dobro je da nisu odustali od izvoza svojih izgladnelih kceri na trotoare evropskih gradova...
А,то је много повезано с придруживањем Украјине NATO-у...

Ту је преовладао интерес Украјине,јер без Русије не могу опстати.
Нормално,и Руси имају свој интерес да им NATO не буде на још једном делу границе.
У сваком случају,позитивна вест из Украјине.А још позитивније је слаба подршка тој идеји.
 
Pa ti ako hoces da im se pridruzujes ti pravac Irak i idi tamo gini za americke fasiste.

Ja ipak biram da stojim sa strane i nemam posla sa NATO.

Da ih pobedjujem nemam ambiciju samo zelim da oni se povuku sa teritorije moje zemlje koju trenutno okupiraju.
 
Chedo Kokardic:
Pa ti ako hoces da im se pridruzujes ti pravac Irak i idi tamo gini za americke fasiste.

Ja ipak biram da stojim sa strane i nemam posla sa NATO.

Da ih pobedjujem nemam ambiciju samo zelim da oni se povuku sa teritorije moje zemlje koju trenutno okupiraju.
nikad nece biti onako kako mi zelimo..mi samo mala zemlja,nemocna da se odupre planovima velikih sila...
 
serb_pagan:
nikad nece biti onako kako mi zelimo..mi samo mala zemlja,nemocna da se odupre planovima velikih sila...


Ja ne mislim da smo mi mala nemocna zemlja, nikada Srbi nisu bili nemocni i pickice kakvim vi narkomani iz LDP-a zelite da ih napravite.

Drugo posto volis NATO ti brate uzmi pusku o rame i pravac Irak/Avganistan i tamo hrabro da umres za "freeodom and liberalism" : a mi cemo kad umres za americke interese , ti ovde napraviti komemoraciju na forumu :D
 
Chedo Kokardic:
Ja ne mislim da smo mi mala nemocna zemlja, nikada Srbi nisu bili nemocni i pickice kakvim vi narkomani iz LDP-a zelite da ih napravite.

Drugo posto volis NATO ti brate uzmi pusku o rame i pravac Irak/Avganistan i tamo hrabro da umres za "freeodom and liberalism" : a mi cemo kad umres za americke interese , ti ovde napraviti komemoraciju na forumu :D

Treba ih sve silom oterati tamo. Pa nek ginu za svoje drage jevrejske gazde.
 
Tereskova:
Ma jeste Cedo, bombardovali smo i Washington i postavili u Texas svoje trupe da brane Meksikance.
A ne znam zasto mislis da su u LDP narkomani.

Srbi jesu heroji, i kroz svoju istoriju su se herojski borili za slobodu. Vi ste antiSrpski fasisti. Kao takvi treba da se istrebite u Srbiji. Vama su idoli antiSrpski fasisti kao ustasa Mesic, koji je zajedno sa Tudjmanom cinio masovna zverstva nad Srbima. Kandicka, biserko, vuco i ostala gamad antiSrpsko fasisticka su vam idoli.
 
Ad Finem:
Srbi jesu heroji, i kroz svoju istoriju su se herojski borili za slobodu. Vi ste antiSrpski fasisti. Kao takvi treba da se istrebite u Srbiji. Vama su idoli antiSrpski fasisti kao ustasa Mesic, koji je zajedno sa Tudjmanom cinio masovna zverstva nad Srbima. Kandicka, biserko, vuco i ostala gamad antiSrpsko fasisticka su vam idoli.

Mnogo si o meni saznao preko interneta. Iz mojih nekoliko postova.
Mora da me se bojis, a?
 
Tereskova:
Ma jeste Cedo, bombardovali smo i Washington i postavili u Texas svoje trupe da brane Meksikance.
A ne znam zasto mislis da su u LDP narkomani.


Nikada nismo bombardovali, osvajali druge i ubijali - svi nasi srpski ratovi su iskljucivo odbrambene prirode. Inace evo zasto mislim da su LDP narkomani , Zato sto im je lider narkoman :

chedanarkoman.jpg
 
Tereskova:
Srebrenica, Vukovar, Dubrovnik, Sarajevo, Omarska, Racak...

U Srebrenici su poklali i silovali muslimani masovno Srbe. U Vukovaru je usla Jugoslovenska vojska kad su hrvati poceli terorizovati Srbe, a ne Srpska. U njoj su bili i muslimani iz Bosne.
U Sarajevu su muslimani poklali najmanje 5000 Srba, u tim klanjima ima i hrvata koji su pomagali muslimanima u zverstvima. u Omarskoj je bilo samo prebijanje. Racak i navodni masakr civila nad siptarijom je izmisljotina (nazalost).

A ti kao antiSrpski fasista takodjer neces spomenuti koncentracioni logor Ocak, gde su muslimani i hrvati zajedno silovali Srpsku decu i zene. Mucili Srpske momke i starce. A taj Ocak je samo jedan od mnogih muslimanskih i hrvatskih koncentracionih logora.
 

Back
Top