Javni servi(k)s
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Javni servi(k)s

Zainteresovan član Veles (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano Javni servi(k)s

Stvarno nema smisli! Ali, stvarno!
    Em placamo svako svojih, lakse ili teze zaradjenih, 300 dinara, em gledamo reprize, raznorazne populisticke programe (stvarno se uzdrzavam, da ne pocnem da psujem i Tijanica i celu bulumentu koja se okupila oko ko-ne-razume-Gutschu-ne-razume-Srbiju premijera), plus lose nove serije, plus lose termine za kvalitetne emisije...
    Ne mogu da pljunu HRTu pod prozor, a odrugim javnim servisima da ne govorimo (BBC i drugi)...
    I jos posaljem kulturan mail, nekom bezveznom, nepismenom i nekutlurnom koja-god-da-mu-je-funkcija u "javnom servisu" i dobijem odgovor da na takva pitanja ne odgovaraju!
    I?
    Jel' prenos cetnika koji se valjaju pijani u blatu, polu-amatera (ni tako ne zasluzuju da ih covek nazove) koji drndace po trubama (koja, bytheway, NIJE nas nacionalni instrument) kulturna politika "javnog serviksa"?
    Narednih 30 generacija da nam na to lici?
    Because seven eight nine.

Buduća legenda whitenicky (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    413

Podrazumevano Re: Javni servi(k)s

Ja redovno placam TV pretplatu samo zbog GRAND SHOWa , to obozavam .... okupi se familija oko televizora ( 37 inchni ekran ) i igramo kolo u dnevnom boravku , bolje nego da sam negde u kafani vise bih potrosio .... i PINK uvek ima dobre emisije , spanske serije su mi VRH ... samo kad bi ponovo bila Kasandra bio bih zadovoljan !
    Sergeant

Zainteresovan član jvtnns (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    55

Tijanic je sramota za ljudski rod. A jos gori od njega je onaj idiot koji ga je postavio za sefa Drzavne televizije!!! Ne samo sto se repriziraju sve nase glupe serije od pre Hrista nego sto pusta debilizam od 48 sati svadba!!! Uzas!!!!!!!!!!!

Aktivan član Blondie2 (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    56

A pre nego što su uveli pretplatu stalno su govorili kako eto i Hrvati plaćaju pa se niko i nebuni u celoj Hrvatskoj što se pretplata plaća!! Što bi se i bunili kada nemaju razlog. Imaju najbolje serije i filmove i uopšte nemože HRT da se poredi sa RTS!

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

sto bi se hrvati bunili kad im je super nacionalna televizija.
    jbt,ja sve serije i filmove,koje ovde kod nas nece pustiti ni za sto godina gledam na hrt-u.
    rts ne gledam ni kada su vesti,emisije su im uzas,pustaju nesto sto se jako dobro secam da su pustali pre 15ak godina,a imaju i najgore voditelje od svih kanala.
    you make me sick because i adore you so

Zainteresovan član My_Name_Is_Nobody (avatar)
    Učlanjen
    12.09.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio whitenicky
    Ja redovno placam TV pretplatu samo zbog GRAND SHOWa , to obozavam .... okupi se familija oko televizora ( 37 inchni ekran ) i igramo kolo u dnevnom boravku , bolje nego da sam negde u kafani vise bih potrosio .... i PINK uvek ima dobre emisije , spanske serije su mi VRH ... samo kad bi ponovo bila Kasandra bio bih zadovoljan !
    Kakve veze ima PINK sa pretplatom

Početnik
    Učlanjen
    11.09.2006.
    Reputaciona moć
    0

RTS - Teško sranje od kanala. Na njemu pogledam samo ako ima neki prenos utakmice. I mogli bi opet da repriziraju srećne ljude. Ako to već ne rade....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    28.12.2005.
    Reputaciona moć
    45

PRE SVEGA STO BUDEM IZREKAO MOLIM LJUTNJE OVO JE FORUM
    FUJJJJJJJ!
    MISLIM STVARNO NEZNAM ZA OSTALE ALI IZBOR TI JE STVARNO ,,SUPER,,
    NE RAZUMEM STA ZANIMLJIVO,KOMICNO ILI ZABAVNO VIDIS U GRAND SHOW
    GDE PEVAJU RAZNI SELJACI I SELJANCURE SA SILIKONIMA OD DUPETA DO USNI
    A TEK SPANSKE SERIJE MISLIM PALCU LJUBE SE SMEJU SE I TAKO PONOVO U KRUG,KASANDRA FUJJJJJJJJJ SVE
    UKUS JE UKUS I MISLJENJE JE MISLJENJE BEZ LJUTNJE MOLIM

Veoma poznat Tzar (avatar)
    Učlanjen
    23.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    422

Pa ne bih se ni ja bunio da ko na HRT-u pustaju Star Trek, Galaktiku, nove SF serije, nove humoristicke serije, filmove, sve vaznije sportske dogadjaje.

A nasi pustaju reprize budjavih domacih serija.

Ne smeju da puste prenos tenisa, jer je meridijan liga zauzela tamo neki procenat sporta u njihovoj semi.

I jos Hrt ima super sliku i zvuk. Bolju sliku ima HRT u Beogradu nego RTS. Sramota.

Tamo rade neki neandertalci kao onaj Nemecek za koga su Zvezdane staze sapunica u svemiru, pa je onda bolje da pusta latino sapunice jer su jeftinije.

A shto se tice 3K - zbog njega bih nekog obesio za yaja. Od Tijanica do Kojadina i dalje.

Taj 3k je bio jedina normalna televizija u drzavi. I da je tako razbucaju dripci. Pa to je stvarno kriminal.

Shto se tice pretplate. Nemam nishta protiv. Ali ako nekog placam onda ce da radi kako ja hocu, a ne kako mu se cefne.
    Are we sane or have we lost it once again
    We can only hope this day will come to an end

Veoma poznat Miki 13991 (avatar)
    Učlanjen
    06.04.2005.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    161

ЛОЛ Царе
    najmanji potpis na svetu

Slične teme

1. JAVNI WC
    Autor №1  u forumu Beograd
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 22.03.2008., 19:29
  2. JAVNI WC.
    Autor Bilis against ### u forumu Humor
    Odgovora: 250
    Poslednja poruka: 12.01.2008., 14:28
  3. JAVNI KLOZETI ...