tenis
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: tenis

fica
    Guest

Podrazumevano tenis

tenis je sport i njega treba trenirati.

_NikitA_
    Guest

Podrazumevano

PA I JA SE SLAZEM SA TOBOM U VEZI TENISA I RAZMISLJAM O TOME DA GA TRNIRAM SAMO NE ZNAM DO KOLKO GODINA MOZE DA SE POCNE,OVAKO INACE BAS DOBRO IGRAM

Jelena-Vukovar
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio _NikitA_
    PA I JA SE SLAZEM SA TOBOM U VEZI TENISA I RAZMISLJAM O TOME DA GA TRNIRAM SAMO NE ZNAM DO KOLKO GODINA MOZE DA SE POCNE,OVAKO INACE BAS DOBRO IGRAM
    Ne postoji granica dokad mozes poceti trenirati.Ja sam naprimer pocela sa nepunih 8 godina i u tenisu sam od 1995.godine i mogu vam reci da je super!

Početnik
    Učlanjen
    25.02.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ija sam poceo das igram tenis sa 8 godina. Tenis je super. Treniram svaki dan!!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.02.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

ako se ima pravo drustvo, i rekreativno igranje tenisa ume da bude veoma zanimljivo.
    Iskreno, teniserima veoma zavidim na kondiciji.
    Ali stvarno, svaka cast svakom ko se ozbiljnije bavi teniso

Početnik
    Učlanjen
    06.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

AKO SE NORMALNO KRECCESS I IMASS PRISTOJNU MOTORIKU...BILO KADA SE MOZZE POCCETI. SIGURNO.

Citat Original postavio _NikitA_

teniser87
    Guest

Podrazumevano

tenis bi trebali da pocnete da trenirate do 10,11 godine ako zelite da se bavite profesionalno,sto znaci da trebate da trenirate 1,5h tenisa i 1,5h kondicije u toku dana.preporucujem vam da idete kod trenera sa dobrim iskustvom,jer za pocetnika je tehnika najvaznija.profesionalni tenis trazi dosta odricanja tako da dobro razmislite pre nego sto pocnete da ga trenirate.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •