Vanzemaljcu u nama i medju nama !!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

FATAL ERROR

Primećen član
Poruka
934
Prvi stanovnici ove planete bili su virusi koji su ''dosli'' iz svemira jos mnogo pre coveka !!! Covek cak nije ni prvo intaligentno stvorenje na ovoj planeti . Covecanstvo sebe pamti jedva nekih 7 hiljada godina ( pre toga zu ziveli u pecinama :-D ) Zivot na zemlji potice sa marsa . Nezna se kako , ali je pre nekih 20-30 hiljada godina sa '' marsa '' pao meteor na zemlju , negde na juznom polu ( mozda se neradi samo o meteoru ) i sa sobom doneo virus koji nosi vanzemaljko seme - najefikasniji nacin sirenja i kolonizovanja . Sa obzirom da to vreme na juznom polu nije vladao led i sneg virus je poceo da se siri po tadasnjim stanovnicima ( Atlantidjanima ) . Atlantida ocigledno nije uspela da se spase :roll: :lol: . Na kraju su ostali samo vanzemaljci tj. mozda nasi preci (ljudi) . Ili je mozda u Atlantidi nastao nuklearni rat koji je skroz unistio zivot na tadasnjoj planeti - tako da je virus ostao samo tamo gde je i nastao - na juznom polu u ostacima meteora ili neceg drugog ( mozda se radi o nekom svemirskom brodu koji je tamo lezao ,duboko u ledu ,jos pre nekoliko miliona godina i dan danas mozda lezi , mozda :roll: ) , a posle nuklearne katrstrofe su nastale razne prirodne katastrofe , od nuklearnih bombi je nebo prekrio crni dim ( omotac ) koji je sprecio ulazak sunceve toplote i tako je posle nekih 100-200 godina nastalo ledeno doba na tadasnjoj Atlantidi ! To ledeno doba se danas zadrzalo samo na polovima ! Led se sve vise i vise topi i tako se ponovo oslobodja virus (vanzemaljsko seme) koji je bio zaledjen hiljadama godina !
Da li medju nama sada ima vanzemaljaca ( naravno u obliku coveka - za sada ) da li se mozda virus vec siri na vrlo uticajne ljude ( precednike , komandire ) . Da li se na zemlji odvija TIHI RAT izmedju nas i nastalih vanzemaljaca koji su toliko dugo cekali ? Ili su ti vanzemaljci ustvari preci danasnjih ljudi ili sami ljudi ?

Ovo je prepricana i mixovana legenda starih civilizacija Maya , sumeraca i drugih civ. koje su nestale - malo vise je smesna, ali nosi sa sobom veliki deo istine - delovi ove legende se provlace i u kineskim starim spisima koje ,nazalost, i dan danas nisu ni upola prevedene !

Cela civilizacija Maya je bila posvecena merenju vremena - to je cak sve sto je i ostalo od njih - cuveni mayin kalendar koji se zasniva u ciklusima . Svaki ciklus traje mislim nekih 8 000 godina ! Zadnji ciklus se zavrsio tacno na dan ( datum ) koji naucnici danas smatraju za potop atlantide !!! Sadasnji ciklus se zavrsava 21.12.2011.

Sta vi mislite o svemu tome ? Da li je 2011 godina sudnja godina ? Da li je Tadic vanzemaljac ili neki drugi uticajniji poput Kofi Anana ? Da li ih ima medju nama ? Ili mozda cak u nama ? Ako primetite neke cudne promene na sebi obavezno javite !!!
 
Ostao sam bez reci...

Ja sam sokiran

Neznam sta da kazem...(Mr Sal sedi ispred monitora sa otvorenom vilicom i hipnotisano gleda u isti)

Doduse, sad si me podsetio....
Kad se dobro ukokam Jelenkom, imam vizije da sam ja nesto poput mix-a Supermana i J.Krista...

Mozda ti virusi sto su u meni to izazivaju pod dejstvom jelen beer-a.Onda i progovorim nekim nerazumljivim jezikom (tako mi ostali kazu), posle riganja a pre padanja u komu alkoholnog ponora....

A da su nasi i vasi politicari vanzemaljci, tu se slazem sa tobom.Ponasaju se kao R2D2, 3CPO.i vuki Cubaka.....
 
boese028.gif

starwars8ee.gif
smiley_starwarskampflol.gif
 
FATAL ERROR:
Prvi stanovnici ove planete bili su virusi koji su ''dosli'' iz svemira jos mnogo pre coveka !!!
Tek sada uočih ovu glupost.Virusi imaju samo genetski materijal i omotač, nemaju ostali sadržaj ćelije i zato ne mogu sami da se razmnožavaju već im je potreban domaćin.To znači da bi morali da čekaju da na Zemlji nastane život koji bi mogli da inficiraju. :lol:
Život na Zemlji nastao je pre 3,8-4.3 MILIJARDE godina a Homo Sapiens Sapiens pre najviše 200 hiljada godna a on nas uzima kao merilo starosti.The hahahahaa :lol:
Sve ovo pokazuje da je ovaj ERROR zaista error...ccc
 
Ima vanzemaljaca na Zemlji podosta, u to sam apsolutno siguran. Par miliona Srba u Americi, par miliona u ostalim zemljama, to su samo srpski vanzemaljci. A koliko tek kinezi imaju vanzemaljaca? Pa i naš drug Sal je vanzemaljac (:lol:).
Kod nas u RS Srbe (ili Srbove, kako kaže moj punac) dijele na nepalske srbe i srbe s Pala.
 
MGordan:
Ima vanzemaljaca na Zemlji podosta, u to sam apsolutno siguran. Par miliona Srba u Americi, par miliona u ostalim zemljama, to su samo srpski vanzemaljci. A koliko tek kinezi imaju vanzemaljaca? Pa i naš drug Sal je vanzemaljac (:lol:).
Kod nas u RS Srbe (ili Srbove, kako kaže moj punac) dijele na nepalske srbe i srbe s Pala.

A i ti s ivanzemaljac, jel da ?? :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Mgordane, ponekad se zaista osecam kao vanzemaljac u stranom svetu, samo sto nemam svoj enterprajs, mada preferiram star distrojer, pa da vidimo kom pasaluk, a kom begluk...:):):)

Autor teme se ne javlja, bilo bi zanimljivo cuti daljnu razradu pseudo denikovske ideje....
Molim vas, nemojte ga jos lokovati, jer brate, sve je to SCI FI, makar i sa Fatal Errorom...
Alien SAL has spoken....:):)
 
Lock, jock!!! (Ma, jok, al' se dobro uklopilo ono jock). Ne treba lokovati temu koja još nema ni jednu stranu, neka je, neka malo raste i razvija se.
Jedino, onaj error je stvarno greškom uletio. Ne vjerujem da će se vratiti ali tema će se nastaviti i bez njega.

Nego, podsjeti me:

Šta je to EJJOJ

Jupa u pjogjamu.
 
Pošto je Ox skinuo katanac, da kažem ovdje ono što sam već rekao na drugom mjestu.
1. Treba pustiti svaku temu da odradi par strana prije katanca, a ova je baš zabavna
2. Ko je rekao asteroid s Marsa? Ako me oči ne varaju, tamo piše asteroid s "marsa" a to znači nešto sasvim drugo
 
Znam da mnogo smesno zvuci meteor sa marsa - zato sam to i stavio pod znake navodnika + sam napomenuo da se mozda i neradi o meteoru . Stari ljudi su to drugacije zapisivali - drugacije su to dozivljavali i shvatali a ljudi danasnjice su ''relativno'' to tacno preveli !!!

Danas mnogi naucnici smatraju da zivot na Zemlji potice sa Marsa - jer je pronadjeno kamenje za koje je potvrdjeno da je sa marsa ! ( Iste su strukture i od istog su materijala kao ono kamenje koje danas onaj robot na marsu ispituje (ne znam kako se zove taj robot ) ) . Mozda je to kamenje ostaci meteora - mada u ''starim kineskim spisima '' pise da su ga bogovi doneli ljudima ! Ali ko su ti bogovi zapravo bili ???

Moja prepricana legenda uopste nije izmishljotina ! Ta ista legenda je glavna tema serije ''The X Files '' . A o '' starim spisima '' sam procitao u knjigama koje nisu SF vec su dela Znanstvene Fantastike . Mislim da su dela znanstvene fantastike mnogo bolja jer njeni pisci pisu o relnim ( stvarnim ) dogadjajima . Navode datume , mesta , izjave raznih ljudi i naucnika ! Dok SF vise tezi bajkama !
Predlazem vam da procitate knigu '' Povratak Zvijezdama '' od Erich Von Daniken-a (Obican poslesticar koji je kombinujuci druga dela napravio dobar sklop i napravio ''BUM '' medju naucnicima i u javnosti ) i knjigu ''Svemirska Veza '' koju su pisali naucnici Alan i Sally Landsburg . Iz ovih knjiga mozete nauciti mnogo o Mayama , o njihovom kalendaru , o sumercima , o tome kako se medju Egipcanima pojavila ''legenda'' o Atlantidi , o starim kineskim spisima . Nece te verovati sta se sve dogadja i sta se sve dogadjalo na Zemlji i koliko je misterija pod ovim plavim nebom !!! Posle ovih a i drukih dela znanstvene fantastike nece te vise osudjivati mnogobosce jer su oni sa pravom bili mnogobosci - jer ce te shvatiti ko su ustvari bili ti ''mnogo bogovi '' !!!
 
...knjigama koje nisu SF vec su dela Znanstvene Fantastike...
Buahgahahahahahahahahhahahaaaaa, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (izvinite, nisam mogao da se uzdržim, evo već se kajem, ali umalo da se zagrcnem od smeha)
Znanstvena fantastika je Naučna fantastika iliti Science Fiction, ali na hrvatskom.
Greško, više je nego očito da pišeš o stvarima o kojima ama baš ništa, pa ni ono najosnovnije- kako se šta zove, ne znaš.Budi ljubazan pa se prvo informiši pa onda deli savete drugima šta da čitaju i šta da misle.
Deniken je već mnooogo puta ovde pominjan i svi znamo za te knjige i znamo da za njegove pretpostavke nema dokaza.
A meteorit sa Marsa nije nikakva izmišljotina.Kada u neku planetu udari veliki objekat, pa još pod povoljnim uglom delovi te planete mogu da dobiju dovoljno ubrzanje da napuste i planetu i njenu orbitu i kasnije, mnogo kasnije, možda i padnu na Zemlju kao meteoriti.
 
E stvarno si fatal error. Gde to lupi pa osta ziv?

Znanstvena fantastika nije Sf? Pa sta je, ZF?

A sta je omlet, nije jaje? Kajgana onda nije cimbur, a zrakoplov nema veze sa avionom.

A ja te jos pozvao na nas forum...naravno, jos uvek si dobrodosao, jer ima tamo tema pod nazivom "Veseli Sf", pa bih te molio da svoje kretanje po forumu ogranicis u toj temi, dok ne skontas neke fundamentalne stvari....Ocito da te interesuje Sf, inace ne bi bio ovde...mada, mnogo licis na onog gmizavca V-a.....

Inace, na nas forum su svi Sci Fi fan-ovi dobrodosli....

www.sf-team.co.sr
 
:D :D :-D :-D :grin: :grin: :lol: :lol: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol:
Baš je dobro što je Ox otključao ovu temu. Prethodni EJJOJ post mi je baš osvježio dan. Treba ga pustiti da još koji put lupi štošta. Znači, još koja strana zabave. Deniken - nije nego!
Dan, Ox, Ender, Sal, Goth, Garv, Pix, Bufla i ostali, od sada pa nadalje nemoj slučajno da neko čita, gleda, sluša itd SF, svi da se prebace na Znanstvenu Fantastiku. Smjesta!
 
FATAL ERROR:
. Mozda je to kamenje ostaci meteora - mada u ''starim kineskim spisima '' pise da su ga bogovi doneli ljudima ! Ali ko su ti bogovi zapravo bili ???

Али у том камењу су вируси, као што си сам рекао. А вирус је генски паразит и не може да живи без туђе ћелије, штоје већ раније објаснио Мр Дан, али ти очито то не читаш.

A o '' starim spisima '' sam procitao u knjigama koje nisu SF vec su dela Znanstvene Fantastike . Mislim da su dela znanstvene fantastike mnogo bolja jer njeni pisci pisu o relnim ( stvarnim ) dogadjajima . Navode datume , mesta , izjave raznih ljudi i naucnika ! Dok SF vise tezi bajkama

Лепа наша србско-хрватска језика :roll:
Posle ovih a i drukih dela znanstvene fantastike nece te vise osudjivati mnogobosce jer su oni sa pravom bili mnogobosci - jer ce te shvatiti ko su ustvari bili ti ''mnogo bogovi '' !!!

Да, сигурно ћу да верујем у сваку реч коју прочитам.:roll:
 
Sta ocekujete vi profesionalci da vam iznesem neku teriju koja je 100% tacna i istinita i u kojoj nebi mogla da se nadje nijedna rupa i , ono vi da odgovorite - da takoje , stvarno se to dogodilo , jeste - i tako da se zavrsi ! I onda da je iznesemo na nekom unirvezitetu i svi da se iznenade i da kazu tako je - menjamo celokupan pogled na svet, na religiju, na sve ....

Ja pravim veliku razliku izmedju pisaca koji pisu bajke , koji pisu naucnu fantastiku i koji pisu Znanstvenu Fantastiku ne onu na hrvatskom sto znaci SF , nego oni pisci koji pisu o dogadjajima i pojavama koje su se zbilja dogodile i za koje postoje kakva takva naucna objasnjenja .

npr. po mom mishljenju Ratove Zvezda mozete slobodno da svrstate u bajku , dok film o Trojanskom Konju mozete da svrstate u znanstvenu fantastiku - isto tako i Davincijev Kod , dok naprimer price iz casopisa ''Sirius'' mozete svrstati u Naucnu fantastiku ili film ''Dan Nezavisnosti '' . Da li me razumete o kakvoj raspodelli pricam .

Uostalom cemu sluzi ovaj forum ??? Nisam video skoro nikakvih dubljih komentara o samoj temi vec sve same ispravke - nije to ovako nego onako itd. !!! Sta - potpuno se neslazete sa svim ovim sto sam napisao !?( posto vidim da ima par vas ) ... I vise sa tim virusom ste smorili ... kad vam nista neznaci to sto je pod znakom navodnika ?! Jedsnostavno se neradi o klasicnom virusu vec o necemu vanzemaljskom !!! I kako ces da znas da takvom necemu treba domacin !? I kako nema dokaza za ono sto je pisano u navedenim knjigama ? Ta knjiga je napisana 1969 i posle toliko godina na TVu ( pre mozda mesecak dana ) vidim emisiju o dolini Nazce za koju smatraju da su je vanzemaljci posecivali , a ERICH je o tome pisao jos 1969 !

Ni najedno gore postavljeno pitanje niste odgovorili !!! Da ste vi neki profesionalci koji su procitali skoro sve SF knjige i koji su odgledali skoro sve SF filmove i koji imaju sirok pogled i otvoreno shvatanje odgovorili bi ste bar na jedno postavljeno pitanje ! Osim onog da Tadic nije vanzemaljac :lol: . Ok to je bila samo sala naravno da ne zelim politiku na ovom mestu !

Ako se vec ni o cemu sto sam napisao neslazete i ako nezelite da mi dajete objashnjenja zasto vam sve sto sam napisao lici na jednu veliku glupost i ako nezelite da raspravljamo -onda ljudi dovidjenja . Master ce obrisati temu i ja vise necu nista pisati niti cu smarati sa svojim idejama !
 
Čuj, Error (stvarno si izabrao dobar NIC) ti ili si provokator koji nas ovdje namjerno za.bava ili stvarno nisi svjestan svog neznanja. Ako si ono prvo, brzo ćemo to riješiti, a ako je u pitanju neznanje, prvi korak je da shvatiš da nešto ne znaš (kao što, npr. ne znaš ni pravopis). Drugi korak prije nego što se upustiš u postavljanje hipoteza i rasprave po tom pitanju je da naučiš osnovnu terminologiju u oblasti u kojoj želiš dati svoj doprinos - a svako postavljanje novih (ili izvlačenje i potenciranje tuđih starih) stavova je pokušaj davanja vlastitog doprinosa određenoj oblasti.

A temu će obrisati moderator (a to je Oximoron) ali mi ga molimo da to, za sada, ne radi. Čak i ako ti više ne budeš postovao ovdje, navratiće neko drugi pa možda izvuče neku pouku. Za koji dan, dok i ostali daju svoje mišljenje, možda Ox stavi katanac, ali, vidjet ćemo.
 
Da li ovaj forum sluzi za raspravu ili za nesto drugo ? Tipa : za neku vrstu obrazovanja novopecenih klinaca ? Posto nisam primetio da je iko odgovorio na predhodno postavljena pitanja ( od vas profesionalaca ) , pa me zato interesuje odgovor na ovo fundamentalno pitanje koje sam trebao da postavim na samom pocetku !
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top