Transformers...

Znas sta. Na gornjim fotkama su zapustene do yaya. A dole su u haljinama, nabudzene, ofarbane i ispeglane. Htela sam da kazem da nisu nikad morale da izgledaju kao na gornjim fotkama, tako da bi razlika sa donjim u svakom slucaju bila manje drasticna. :lol:
A i dole su mi fuj, ko barbike sa sve kicericom od stajlinga.
 
Ma, ne kazem da mi se dopada njihov novi styling, od vrata na dole nisam ni primecivala...ali iako znam sta sve sminka moze da uradi, bas mi je bilo wow, kakva promena je u pitanju. Tesko da bi ikada rekla, gledajuci slike, da su to iste osobe...
 
Zapravo, nemam neke detaljnije informacije, ali radi se o nekom "eksperimentu" gde su obicne zene podrvgli "zahvatima" profesionalnih frizera i sminkera... i rezultat je zapanjujuc...
....и пластичних хирурга...очигледно....

Знаш како се каже за каже за српске народњаче:''Она није лепа....ал има доброг хирурга!''
 
Secam se kad se pojavio film Striptease sa Demi Mur i kako smo svi komentarisali kako dobro izgleda, a jedna moja drugarica je rekla: Pa, da moja keva ceo dan vezba u teretani, ide kod frizera, kozmeticara, itd, pa ona bi bolje izgledala od Demi. U tome je poenta, obicne zene nemaju vremena, a ni novca, da sebi mogu da priuste da izgledaju tako dobro. A svaka zena svakako ima potencijala, uz sve dobrobiti moderne kozmetike i ostalih pomagala, da izgleda izuzetno.
 
AAAAh! Kao Oprah!? Scary Movie5
Oprah ima dovoljno novca da moze da kupi sebi mushkarca, njen izgled je samo ulizivanje publici...
Kao 'ona izgleda kao jedna od nas', hej, ljudi za kintu rade, josh kada i ne moraju da izgledaju dobro a da mlate pare izgledom...
A one zene odozgo...reci cu samo da je shminka zla
 
ja sam u Lepoti i zdravlju čitala članak o jednoj od tih devojaka (gornji red, treća s desna) - ona je imala [U]brojne plastične operacije na licu i telu - čak i rekonstrukciju donje vilice[/U]. sigurno su i ostale...
 
Мени та разлика уопште не делује драстично. Мало шминке, фризура и гардероба лако доведу до такве транасформације. То свако може и сам код куће да постигне, не мора ни до салона да иде, а камоли код пластичног хирурга.
 
sjajno! :D
Jedan mali trik ima još: obartite pažnju na OSVETLJENJE u prvom redu fotki - kao da su sliek iz automata :) Znači, samo pormenom svetla bi se postiglo mnogo.
Drugo, ove žene dole BLISTAJU, a to nema veze sa fotografom :) Nego sa šljokicama, nakitom i sjajem za kosu ;) Ooo...i očima ,mejkapom.
Super, daj još :P
 
a022.gif
 
video sam ovu sliku pre dve godine i pomislio da mi mu$karci i nismo toliko ruzhniji od zhena sobzirom da ne potapamo lice u $minku, ne pumpamo usne i sise i ne sredjujemo se po dva sahata pred odlazak u prodavnicu. Jeste.. preterao sam malchice ali $ta te briga :wink:
 

Back
Top