Deathstars

Ma super su skroz........nemam pojma kojiko su karte i u koliko sati ce tacno biti koncert,ali cemo se blagovremeno obavestiti.............Jako mi se svidja sto vole Balkan i posebno Srbiju,inace u Beogradu su snimili spotove za 2 pesme!
 
Sweet_Jane:
moram da idem! zvacu druga ako on nece naci cu nekog, samo da odem!!! :cool:
nisam ih jos cula( :shameonme: ), al svi kazu da su super stoga ne mogu docekati.....
:):):) Pa ako on nece ocesh sa mnom? Idem sa drugaricom koja isto obozava Mensona. Ja sam mislio da si ti ona tamo pre 6 meseci ili kolko vec.
 
masha_love_metal:
Da, i ja sam to cula, to bi bas bilo extra...

Inace svi u bendu vole Srbiju, i nas MB!!!!!! I nase devojke :D
Ma dodju oni manje za mene. Nek se nose. Djast kiding. Ako su pedofili onda sam nayebo ovako nema veze. A kako ce se oni tamo uklopiti. Kupe tamo kucu, sjedne strane neki Grandovac, sa druge strane neki politicar a on u sredini vezba za nastup. Mada bilo bi lepo da se dosele. Svirali bi vise svirki ovde.
 
jao meni je na EXIT-u bilo strava na njima ;)....koliko sam ja bila prisebna mislim da su bili dobri :lol:
treba njihov CD uskoro da dobijem Wheee!!! :D
ali njesra ne mogu na koncert videla sam u BRAVO-u kod drugarice :lol:....jer mislim da pada radni dan...a u shkolu se mora itji :(:(:(:(:(:(:(:( :cry:
 

Back
Top