Hajde da ova tema bude drugacija neko prethodne

V

vodolija

Gost
Zasto nas toliko ne vole?Sve sto procitam o mom znaku se nikad ne uklapa sa mojim osobinama.Znam da je bilo gomilu ovakvih tema,ali sve su se one pre ili kasnije pretvorile u zestoke svadje.

Zanima me sta misle muskarci o devojkama koje su u ovom znaku.Da li su bili u vezi sa nekom?Kako bi je mogli opisati?Sta im se kod njih svidelo?
 
Ogroooooooooooooomna je razlika izmedju muskih i zenskih vodolija.

Meni je najbolji drug vodolija, brat od strica, kolega na poslu = genijalci, intelektualci, zreli, a opet deca, romanticni, ali kada su pare u pitanju prakticni.

Sestra mi je vodolija, bratanica takodje. Sarmantne, druzeljubive, ali ... aljkave,a nasminkane se bude, Boze me prosti, intelektualno ogranicene, nezadovoljne, nepromisljene ... Ako ikoga volim onda su to njih dve, ali eto.
 
I ja sam hvala bogu vodolija(29.1.)mislim da su vodolije samo visoko intelektualni ljudi,kreativnost nam je srednje ime.Humani i komunikativni.E sad shto mozemo da unishtimo druge..mislim da je bas to ono zbog cega nas drugi ne vole.I svi misle da smo i previshe uobrazeni..ali sta znam...I naravno ja i jesam uobrazena i volim samo sebe(cist primer zasto nas mrze).. :roll: :?
 
Samo amateri tj. oni koji tek ponesto znaju mogu da pricaju lose. Svaki znak u sebi ima i dobro i lose. Drugima je jako lose(jer su ljubomorni)sto ste drugaciji od ostalih, sto imate svoj svet i svoje misljenje, astroloski je evidentno da se pronalazaci najcesce radjaju u znaku vodolije.Pozdravljam vas,iako nisam vodolija.
 

Back
Top