Iskrenost ili ne?

stephanie:
Da me niko ne shvati pogresno-pitanje sam postavila jer znam kako bih ja odreagovala da on meni kaze tako nesto.Svasta bi mi proslo kroz glavu,a mozda posle toga ne bih mogla skroz da se opustim.

Ja ne bih ni casa casila, odmah bih otisla, kao sto kaze Bozanstveni "Kad ti budem nesto rekao ti ces odmah ustati i otici i tu ce biti kraj", :D , ali samo ako se vec nismo kresnuli.Ako smo se vec kresnuli, onda cu da ga vodim ja licno kod cika doktora.
 
Ma to nije zanimljivo. Ovako je lepse. Posle i u novinama citas:" porastao broj polno prenosivih bolesti". To ti je super. Jer jednim delom svoje bolesne duse znas da si TI odgovorna za to. Bas zlocesto, zar ne? :D
 
Markelja:
Ma to nije zanimljivo. Ovako je lepse. Posle i u novinama citas:" porastao broj polno prenosivih bolesti". To ti je super. Jer jednim delom svoje bolesne duse znas da si TI odgovorna za to. Bas zlocesto, zar ne? :D

Ma bas je zlocesto...Ja svog decka stitim od epidemije i njemu nije problem da svaki put koristi Durex.A,krivicu bih svalila na muskarce koji nikako da se nauce da zastite sebe i druge,vec samo razmisljaju o tome sta im vise prija.
 
Preporuci mu da koristi Romed. Em ce proci jeftinije, em cete biti "zasticeni". Pa da ti muskarci su stoka jedna obicna. Samo gledaju kako da uguraju, uopste nema neznosti. :D Zato ti vibrator u ruke i radi dan i noc. Sto je sigurno, sigurno je......... :D
 
Markelja:
Preporuci mu da koristi Romed. Em ce proci jeftinije, em cete biti "zasticeni". Pa da ti muskarci su stoka jedna obicna. Samo gledaju kako da uguraju, uopste nema neznosti. :D Zato ti vibrator u ruke i radi dan i noc. Sto je sigurno, sigurno je......... :D

Ccccc,jos jedan razlog zasto ima epidemije-svi gledaju da prodju jeftinije :-D
Molim te,jel mozes da me informises sta je Romed-prvi put cujem.
 
Sreco moram da pitam. Koliko imas godina? Imas "bezazlenu" a ne znas sta je Romed? Mis'im......... Romed ti je super kondom. Kosta 20 din. i bukvalno je "neunistiv". Vec generacijama se prenose price medju muskom populacijom o njegovoj izdrzljivosti. Ima ga u svakoj trafici, uvek je na suncu, verovatno ga vidjas cesto.
 
Markelja:
Sreco moram da pitam. Koliko imas godina? Imas "bezazlenu" a ne znas sta je Romed? Mis'im......... Romed ti je super kondom. Kosta 20 din. i bukvalno je "neunistiv". Vec generacijama se prenose price medju muskom populacijom o njegovoj izdrzljivosti. Ima ga u svakoj trafici, uvek je na suncu, verovatno ga vidjas cesto.

Mmmmm,hvala ti puno-sad sam pametnija! Naravno da ne znam,kada volim samo kvalitetno...
 
Izvini, ali malo mi je neodgovorno to "bezazleno"?! I sta znaci to "bezazleno".
Ako imas neku infekciju, hlamidiju, kandidu, kondilome, etc...onda to nije bas "bezazleno" ni po tebe. Ako imas hepatitis, ili nesto slicno, onda nije ni za koga "bezazleno"?!
I u ostalom, kako bre nikada bez lizanja...
Ili se ti samo salis sa nama, jer nemas preca posla?!
 
nanncy:
Moja drugarica je nevina,a ima kondilome...
Bolje je da mu kazes-tako ce i tebi biti lakse.
A sto se tice kondiloma, provalili doktori, ne svi, izvinjavam se ako nekoga ovim vredjam, da na kondilomima moze dobro da se zaradi...obecaju ti da ces postati pi+ka kosmicka za tricavih 150e. Oni zavrse zahvat na tebi, pa onda predju na tvog partnera, jer ako imas ti, ima i on. Igre bez granica...Moja drugaricani danas nije sigrna da li ih je stvarno imala...
Cuvajte se, idite na pregled kod grugog ginekologa, ako nemate poverenja u svog...
 
Kondomi nisu 100% sigurna zashtita...
Kad bi mi devojka rekla-ucinio bi sve da joj pomognem
Kad bi me svesno zarazila-ma ne bi je ni rodjena majka prepoznala u shok sobi!
Nemoj biti samoziva gadura,reci mu i nek on odluci sta dalje.Ako mu je stalo do tebe-videcesh,ako nije-kupi si vibrator i idi doktoru.
 

Back
Top