Kakav bi po vama trebao da bude idealan momak?

Kakav tip muskaraca volite?

  • Romantican

  • Ima smisla za humor

  • Agresivan

  • Nezan

  • Party boy


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
pajamaca:
da je zaposlen.
da ima dubok dzep.
brz i skup auto.
da se oblači sa ukusom.
da nije oženjen, da nema žvale:lol:
da govori bar dva jezika (pored maternjeg)
da je u čitanjo otišao dalje od politikinog zabavnika...
ali lova...mi je najbitnija!
glad na vrata-ljubav kroz prozor;)

Pajamaco, pa gde si do sada? :D

Sve što si napisala, stoji :D Ne slažemo se u par stvari : ne mora da ima duboke džepove, može i plitke, kartice ne zauzimaju mnogo mesta :lol:
Ne mora da ima skup auto, a ni žvale :D
Ma ne mora ni puno love, ako radi, zaradiće :lol:
 
I'm a woman
Lord knows it's hard
I need a real man
to give me what I need
Sweet attention, love and tenderness
When it's real, its unconditional,
I'm telling ya’ll
Cause a man just ain't a man
if he ain’t man enough

To love you when you're right
Love you when you're wrong
Love you when you're weak
Love you when you're strong
Take you higher
when the world got you feeling low
He's giving you his last,
cause he’s thinking of you first
Giving comfort
when he's thinking that you're hurt

That's what's done when you really love someone
I'm telling ya’ll, I'm telling ya’ll.....:razz:
 
evo ja cu sebe da predstavim, mozda me neka nadje za idealnog momka.
Nisam je8o ima 6 godina, ali mi to ne smeta toliko jer nakon 2-3 godine apstinencije covjek se navikne i to mu ne predstavlja neki problem. A i tada kad sam vodio lubav zadnji put mnogo sam se znojio.
Jedino ponekad kad mi dodje, masturbiram i onda sam miran jedno 15-20 dana da ne mislim o seksu.
I impotentan sam, ustvari nisam toliko impotentan koliko se bojim ocu li moc sa djevojkom, i ako budem mogao bojim se da ne umrem.
A prije par godina sam bio dobio neko gljivicno oboljenje na glavu pa sam mlad ocelavio, a tu mi sad stoji krasta, pa na tom dijelu glave nosim egzoticne kape.
Penis mi je jedno 6 ipo-7 santimetara, nije lose. To sam mjerio kod mene kuci. Tako da ne znam da li mogu da zadovoljim zenu, ali i nije me briga za to.
Meni je bitno da zadovoljim sebe. I ne volim da seks traje predugo. Tri minute je sasvim dosta. Sto bi se umarao satima kad cemo i ovako i onako doci na isto.
I onda kad zavrsim okrenem se na svoju stranu i citam knjigu ili novine. A ako je zena nezadovoljna kupim joj neki pokloncic ili joj sviram gitaru ili sto bilo...sto mora sve da bude vezano za seks..
i nemam zvale.
 
labo:
evo ja cu sebe da predstavim, mozda me neka nadje za idealnog momka.
Nisam je8o ima 6 godina, ali mi to ne smeta toliko jer nakon 2-3 godine apstinencije covjek se navikne i to mu ne predstavlja neki problem. A i tada kad sam vodio lubav zadnji put mnogo sam se znojio.
Jedino ponekad kad mi dodje, masturbiram i onda sam miran jedno 15-20 dana da ne mislim o seksu.
I impotentan sam, ustvari nisam toliko impotentan koliko se bojim ocu li moc sa djevojkom, i ako budem mogao bojim se da ne umrem.
A prije par godina sam bio dobio neko gljivicno oboljenje na glavu pa sam mlad ocelavio, a tu mi sad stoji krasta, pa na tom dijelu glave nosim egzoticne kape.
Penis mi je jedno 6 ipo-7 santimetara, nije lose. To sam mjerio kod mene kuci. Tako da ne znam da li mogu da zadovoljim zenu, ali i nije me briga za to.
Meni je bitno da zadovoljim sebe. I ne volim da seks traje predugo. Tri minute je sasvim dosta. Sto bi se umarao satima kad cemo i ovako i onako doci na isto.
I onda kad zavrsim okrenem se na svoju stranu i citam knjigu ili novine. A ako je zena nezadovoljna kupim joj neki pokloncic ili joj sviram gitaru ili sto bilo...sto mora sve da bude vezano za seks..
i nemam zvale.
Ti mora da si moj brat blizanac!
 

Back
Top