Sexualni objekat

U

Ugrozen

Gost
Mislim da moja devojka u meni vidi samo sexualni objekat. Starija je cetiri godine i kad god se vidimo, ona bi samo to. Opet i opet i opet...
U pocetku je to bilo skroz OK, ali brate mili, pretera ga...
Ja hocu da je vodim u pozoriste, bioskop, neki klub..., da imamo neki normalan odnos, a ona sex, pa sex...
Sta da radim?
 
Ugrozen:
Mislim da moja devojka u meni vidi samo sexualni objekat. Starija je cetiri godine i kad god se vidimo, ona bi samo to. Opet i opet i opet...
U pocetku je to bilo skroz OK, ali brate mili, pretera ga...
Ja hocu da je vodim u pozoriste, bioskop, neki klub..., da imamo neki normalan odnos, a ona sex, pa sex...
Sta da radim?

a sto je 'vodis' pa nije kuce, pa ako nece ko je sisa
 
Ugrozen:
Mislim da moja devojka u meni vidi samo sexualni objekat. Starija je cetiri godine i kad god se vidimo, ona bi samo to. Opet i opet i opet...
U pocetku je to bilo skroz OK, ali brate mili, pretera ga...
Ja hocu da je vodim u pozoriste, bioskop, neki klub..., da imamo neki normalan odnos, a ona sex, pa sex...
Sta da radim?
Strasno, ne daj joj vise, samo te iskoriscava. :mrgreen:
 
hm , interesantno poznajem ljude koji bi se rado menjali sa tobom.
Iskreno na tvom mestu bih bio jedno odredjeno vreme uzdigao bih se iznad nje i njenih postupaka kada bi mi dosadila i otisao u meni znanom pravcu.. Naravno ovo ne vazi jer imam utisak da si se zaljubio
 
sada_vec_ozbiljan_momak:
hm , interesantno poznajem ljude koji bi se rado menjali sa tobom.
Iskreno na tvom mestu bih bio jedno odredjeno vreme uzdigao bih se iznad nje i njenih postupaka kada bi mi dosadila i otisao u meni znanom pravcu.. Naravno ovo ne vazi jer imam utisak da si se zaljubio

Jesam to i jeste problem. Ona je inace skroz cool, spremna na zajebanciju, omiljena u drustvu, inteligentna, ali sve vise mi se cini da je samnom samo zbog sexa...
Ne znam zasto, nisam neki genije, ali nisam ni glup. Imam i ja dosta drustva, zezam se, upisao sam fax, OK mi je krenulo...
 
Jesam to i jeste problem. Ona je inace skroz cool, spremna na *, omiljena u drustvu, inteligentna, ali sve vise mi se cini da je samnom samo zbog sexa...
Ne znam zasto, nisam neki genije, ali nisam ni glup. Imam i ja dosta drustva, zezam se, upisao sam fax, OK mi je krenulo

U cemu je problem?Nabijaj kondiciju dok ne nadjes drugu....
 
Ugrozen:
sada_vec_ozbiljan_momak:
hm , interesantno poznajem ljude koji bi se rado menjali sa tobom.
Iskreno na tvom mestu bih bio jedno odredjeno vreme uzdigao bih se iznad nje i njenih postupaka kada bi mi dosadila i otisao u meni znanom pravcu.. Naravno ovo ne vazi jer imam utisak da si se zaljubio

Jesam to i jeste problem. Ona je inace skroz cool, spremna na *, omiljena u drustvu, inteligentna, ali sve vise mi se cini da je samnom samo zbog sexa...
Ne znam zasto, nisam neki genije, ali nisam ni glup. Imam i ja dosta drustva, zezam se, upisao sam fax, OK mi je krenulo...

A, je l' si ti poremećen?
 
moguce je da si istripovao....
mozda te devojka samo zeli a ti je optuzujes da je sa tobom samo zbog sexa.
da nisi mozda nesiguran u odnosu na njene kvalitete pa mislis da nemas sta da joj ponudis osim sexa?

sacekaj bre malo.
 
bobitza7:
Ha,ha,ha,...prvi put da cujem da se neki muskarac zali sto devojka trazi sex... :D
Vidite devojke,nikako ne valja...ako hoces-sto hoces...ako neces-sto neces... :twisted: Kako onda da uradis da valja?! :evil:


nije tacno....
mozda je decko retko osetljiv, mozda je nesiguran. u svakom slucaju je zbunjen.
 
Chernobill:
Decko je opicen u vu-gla.
Jedino ako se zaljubio pa da ga razumem. A ako nije sta mu fali da trazi jos jednu.
Ti si chernobill zacin C, svugde te ima.
Cek, cek, zacin C je slan.... ja vise volim slatko.
Znas gorak mi zivot!
I pusti bre decka na miru, mozda mu je zaista stalo do te cure, a ona bi samo "ono". Nije to bas lep osecaj
 
Ma nista ja vas ne razumem!
Sta fali ako devojka ima malo veci "apetit"...mozda ne voli bioskop...ako mu ne valja neka nadje drugu...ili neka da on njoj sta ona trazi pa nek je posle toga vodi u setnju(vuci siti-ovce na broju)!?_
 
bobitza7:
Ma nista ja vas ne razumem!
Sta fali ako devojka ima malo veci "apetit"...mozda ne voli bioskop...ako mu ne valja neka nadje drugu...ili neka da on njoj sta ona trazi pa nek je posle toga vodi u setnju(vuci siti-ovce na broju)!?_
Ma jeste, da znas da si u pravu. A mnogi se zale kako ne mogu curu da oteraju u krevet. I ja sam za to, prvo nek mi smiri zivce:) a onda u setnju da gledam zvezdano nebo
 

Back
Top