Mi u problemu- ili problem u nama!?

Last dance

Iskusan
Poruka
5.242
Evo maaaalo skretanja sa čiste astrologije. Da li su problemi koje imamo u životu inicirani od strane našeg planetarnog uticaja, trenutnog zvezdanog aspekta ili nečeg trećeg? Da li su problemi oko nas samo projekcija onog što je duboko u nama? Kako izbeći, rešiti, shvatiti... ima li pomoći u astrologiji? I, naravno, kako se koji znak nalazi i snalazi u ovome..
 
opala:
vam se desilo kada da problem postoji a ne vidite ga takvim kakav je. I onda se probudite i tocno znate sta treba napraviti tj.kakvu odluku donijeti. Kao da je trebalo da on stoji u nasem zivotu neko određeno vrijeme...... ili sam pukla ili sta? :-?

Rakovi obično ne vide problem pravim onakvim kakav je zaista..
Zato često upadaju u teške situacije zbog svoje bezazlenosti..
 
bohemi:
A-ha...to cenim, meni teško polazi za rukom, ali ja pitah nešto drugo- kako se ti tada osećaš, kako pomažeš sebi? Šta umiruje jednog raka?
ne znam za rakove ali ja se razlicito nosim sa svojim problemima... posebno onda kad izgleda kao da sam u bezizlaznoj situaciji, saterana uza zid, hehe tad ih najbolje resavam... ponekad mislim da bi trebalo da ih pustim da se skupe, nagomilaju i onda lepo raskrcim :D nekad i one sitne dozivljavam kao tragediju... zavisi od mnogo stvari a posebno od mog raspolozenja i energije koje mogu biti na vrhuncu uprkos svim problemima... moze biti da sa tim imaju vec veze planete... da, ja sam blizanac sa podznakom u raku:) umalo da zaboravim... ;)
 

Back
Top