Koliko izgled moze uticati na SEX? drugi put

Kako ste zadovoljni svojim izgledom?

  • Izgledam fenomenalno!

  • Zadovoljan sam!

  • Pa, mislim da sam ok.

  • Neka to ipak drugi odluce!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

gost 15932

Obećava
Poruka
84
Dali izgled stvarno moze podsticati vece sexulane fantazije, dali deblji vise mogu od mrsavih ili je to pak obratno?

Ja sam definitivno uocio razliku, ali mislim da je opste raspolozenje, zarada, i obaveze vrlo bitan faktor kada je u pitanju odnos izmedju ljudi.

Konacno, nije ni vazno kako ja izgledam, a ako nekog interesuje moze uvek da se obrati na PVT.

Dali to nekom znaci ili ne, dali mozda izgleda bolje ili bi zeleo da izgleda ostaje kao tema za razmatranje na ovom forumu.
 
hamer:
Dali izgled stvarno moze podsticati vece sexulane fantazije, dali deblji vise mogu od mrsavih ili je to pak obratno?

Ja sam definitivno uocio razliku, ali mislim da je opste raspolozenje, zarada, i obaveze vrlo bitan faktor kada je u pitanju odnos izmedju ljudi.

Konacno, nije ni vazno kako ja izgledam, a ako nekog interesuje moze uvek da se obrati na PVT.

Dali to nekom znaci ili ne, dali mozda izgleda bolje ili bi zeleo da izgleda ostaje kao tema za razmatranje na ovom forumu.
Pa sve zavisi na kakav izgled ciljaš, fizička razvijenost ili faca. Debelima je penis obično manji nego ostalim ljudima. E sad kako to utiče na sex stvarno ne znam. A to dal je neko lep ili ne uopšte ne utiče na sex.
Ja sam lep i sportski građen, mada to nije mnogo bitno kada dođe do sexa, bitno je da znam kako da ga odradim.
 
cvele2:
Pa sve zavisi na kakav izgled ciljaš, fizička razvijenost ili faca. Debelima je penis obično manji nego ostalim ljudima. E sad kako to utiče na sex stvarno ne znam. A to dal je neko lep ili ne uopšte ne utiče na sex.
Ja sam lep i sportski građen, mada to nije mnogo bitno kada dođe do sexa, bitno je da znam kako da ga odradim.

debelima je manji penis???????????:lol:
 
hamer:
Dali izgled stvarno moze podsticati vece sexulane fantazije, dali deblji vise mogu od mrsavih ili je to pak obratno?

Ja sam definitivno uocio razliku, ali mislim da je opste raspolozenje, zarada, i obaveze vrlo bitan faktor kada je u pitanju odnos izmedju ljudi.

Konacno, nije ni vazno kako ja izgledam, a ako nekog interesuje moze uvek da se obrati na PVT.

Dali to nekom znaci ili ne, dali mozda izgleda bolje ili bi zeleo da izgleda ostaje kao tema za razmatranje na ovom forumu.

Ja sam ruzna i eto... trpim - hahahahahah...
Ma to su gluposti... neko voli da ljulja neko da zulja....

Jednom prilikom sam vracajuci iz prodavnice isla nekim tipovima iza ledja, igrom slucaja i u susret nam ide jedna zgoljava, ali ono- res pecena i sad riba prolazi a tipovi u zanosu muskih fantazija komentarisu njeno dupence... i uglavnom se slozise oko jednog : AKO NE ZNA SEBE DA NAHRANI A KAKO CE DRUGOG -hahahaha...


Tako da ja ne bih kudila konje koje nisam jahala, ali mislim da svaka zakrpa nadje dzak :-D
 

Back
Top