Kako su vas odbile/Kako ste ih odbile?
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 115

Tema: Kako su vas odbile/Kako ste ih odbile?

Primećen član moze_bolje (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2006.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Kako su vas odbile/Kako ste ih odbile?

...masovno okupljanje je u toku, muzika podgreva atmosferu, on skupio hrabrosti i prišao devojci, nije mu sve jedno...i ...ništa :-?

Koje su to sve rečenice kojima ste bili odbijeni? Ima li maštovitih, drskih? Pišite iskustva

Poznat
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Kako su vas odbile/Kako ste ih odbile?

Meni se sada vec pre 8-9 godina desila situacija da sam zvao jednu ribu da se vidimo,posto sam predhodno dobio broj od nje u gradu.
    I svaki njen odgovor na bio koji moj predlog bio je : "Pa,nisma bas sigurna",Mislim da ne"...
    Ma cero,ja sada mislim da si ti bolid. Hvala ti sto si me odbila.

Buduća legenda whitenicky (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    413

posto sam maloletan nemam mnogo iskustva , jednom sam probao da smuvam devojku ali ona mi je rekla da ne voli momke sa bubuljicavom gooozom , ali bila je fer prema meni i rekla mi je : bubuljicavi odyebi )))))
    Sergeant

Aleksej_BASO
    Guest

Citat Original postavio moze_bolje
    ...masovno okupljanje je u toku, muzika podgreva atmosferu, on skupio hrabrosti i prišao devojci, nije mu sve jedno...i ...ništa :-?

Koje su to sve rečenice kojima ste bili odbijeni? Ima li maštovitih, drskih? Pišite iskustva

Devojke mastoviote???

Uvek sloze istu pricu "imam decka"...

Aleksej_BASO
    Guest

Citat Original postavio PLESsitnihDEMONA
    Meni se sada vec pre 8-9 godina desila situacija da sam zvao jednu ribu da se vidimo,posto sam predhodno dobio broj od nje u gradu.
    I svaki njen odgovor na bio koji moj predlog bio je : "Pa,nisma bas sigurna",Mislim da ne"...
    Ma cero,ja sada mislim da si ti bolid. Hvala ti sto si me odbila.

Hehehe bilo je to i meni jednom.

Prvo sutra, pa onda opet sutra ali sigurno, pa onda ej aj sutra, a onda pa ne znam, ap ej bolje ne... :shock: :shock: :shock:

KOji bolid!!!

Početnik
    Učlanjen
    13.09.2006.
    Reputaciona moć
    0

meni je rekla sta imas iz srpskog

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

IMAM DECKA!!! To su reci koje stalno slusham...

Znate ove danasnje ribe izadju sa vama u zezanje, piju na vash rachun,naravno, sve super, i kad je odvezete kuci i krenete da je poljubite ili slicno krece ova recenica: IMAM DECKA!!!

I sta odgovoriti na ovu recenicu?? Ruke su vam vezane... Mnogo dobro su smislile odbranu!!

Poznat W.A.S.P. (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

hm, da vidimo... najcesce jednostavno kazu ne ili imam decka, nikad me nije iskulirala riba s nekom opasnom recenicom il drskom (srecom)

Aleksej_BASO
    Guest

Citat Original postavio spirittt

Znate ove danasnje ribe izadju sa vama u zezanje, piju na vash rachun,naravno, sve super, i kad je odvezete kuci i krenete da je poljubite ili slicno krece ova recenica: IMAM DECKA!!!

I sta odgovoriti na ovu recenicu?? Ruke su vam vezane... Mnogo dobro su smislile odbranu!!
    E pa moze...

KAzes "ma ne smeta meni tvoj decko, nisam ja ni hteo da mi budes devojka nego samo da se "vidjamo" mislim iz kog si ti sela ...."

Iskusan Silent Bob (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Zao mi je, ali WC je u onom pravcu...

Slomila mi je srce s' tom izjavom!

Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Citat Original postavio Aleksej_BASO
    E pa moze...

KAzes "ma ne smeta meni tvoj decko, nisam ja ni hteo da mi budes devojka nego samo da se "vidjamo" mislim iz kog si ti sela ...."
    E, najbolji odgovor je kad ti devojka kaze to, ti da napravis ono "limun" facu i onda da kazes "Sto sam ja baksuz... svi imaju decka, osim mene", ako to ne upali, onda neznam...

Aleksej_BASO
    Guest

Citat Original postavio Silent Bob
    Zao mi je, ali WC je u onom pravcu...

Slomila mi je srce s' tom izjavom!
    A sta si ti uradio??

Izvadio vrsnjaka??

Nece onaj odgovor (gore) da upali garant.. AKo nije zainteresovana, onda tu nisat ne pomaze.

Elita Profimare (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    273

Citat Original postavio spirittt

Ja bih je pitao pa gde ti je decko, zasto nije sa tobom ovde?... ma smaraju me...
    Mrzi me da odgovaram na ovakve teme
    Necu vise da te vidim
    sakrice me noc od tebe
    uspela si da se stidim
    sto te volim kao sebe

I necu vise da te cujem
    sakrice me dobri Bog
    svoju dusu zeljom trujem
    za mrvicom srca tvog

Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

A sta si ti uradio??

Izvadio vrsnjaka??

Nece onaj odgovor (gore) da upali garant.. AKo nije zainteresovana, onda tu nisat ne pomaze.
    Prisao i lepo se prestavio: Ja sam Julio (inace, ubio sam se od Votke to vece) a onda sam nesto poceo da bulaznim, sta je bilo posle nemam pojma, ali znam da mi je duks bio sav ispovracan ujutro...

Upalice, jer da nije zainteresovana, onda nebi ni izasla...

Početnik
    Učlanjen
    19.02.2006.
    Reputaciona moć
    0

nikad ne odbijam decka na prvu loptu,jer ako ti neko pridje to nemora da znaci da odma moras da se smuvas sa njim.Svi zasluzuju sansu,a ukolikomi se taj neko nedopada ja tad igram na kartu iskrenosti,ne volim da nekog zavlacim bezpotrebno

pajamaca
    Guest

jednom...u kafani pošaljem ja dasi kojeg već dugo merkam piće.
    i on dođe i kaže" hvala seko, (pajz' seko ) ali ne izlazim sa animir damama"
    ebo te zaledila sam se.
    nism nikad više otišla u taj kafić.
    ma nisam prošla tom ulicom

Zainteresovan član seljanin_tadija (avatar)
    Učlanjen
    12.09.2006.
    Reputaciona moć
    43

"A da probamo ovo kad sutra budes bio trezan ,a..."a bio sam trezam ,majke mi :-)

Zainteresovan član seljanin_tadija (avatar)
    Učlanjen
    12.09.2006.
    Reputaciona moć
    43

Joooj,ali ovakav nachin qliranja nije do 2000 god bio vidjen u Nissu,Beogradu,Pancevu i Pozarevcu...Sedim ja sa par drugara u Aleksincu (bili vojnici ) a par stolova od nas 4 domorotkinje...ubedjujemo se da li ce...ili nece prihvatiti pice...konobar odlazi do njih i uzima narudzbinu( 4 vinjaka)...mi razvukli osmehe do usiju i dizemo chase prema njima ,da nazdravimo...one se kucaju medjusobno,sasipaju istovremeno vinjake na eks...ustaju...i demonstrativno pored nas izlaze iz kafica...bez ikakvog komentara i pogleda...mi jos pola sata u chudu blejimo jedan u drugoga tj zaledjeni...konobar koji je bio svedok tog dogadjAja dao je pice na racun kuce...

Obećava PUKLAmiSTIKLA (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

joj moram,ali moram da stavim post..ovo me neopisivo podsetilo na mog najboljeg druga..decko stvarno dobro izgleda i pravo je srce od coveka....al sto njega ispaljuju..al delimicno je sam kriv...ne znam da li je to zato sto je musko pa ne moze da se odupre ili jer je degen ili glup ili naivan ali njega tako znaju da vozaju..
    pazi..ima jedna riba s kojom se vec nekoliko meseci nateze...kao ocemo,necemo..pa ajd videcemo se..pa cek,cek..ma ja imam ispt sutra(ona njemu)....al kad joj s vremena na vreme zatreba prevoz do grada ili ako se izlazi negde drugde ona fino njega nadje..posalje poruku i on debil odma je voza...

il....ma ima tih slucajeva na milione.....

pazi...jedna ga ispalila sa izgovorom: DOBILA SAM MENSTRUACIJU,NIJE MI NI DO CEGA!!!!...a onda se okrenula,uzela njegovo pice,pozdrala ga i bacila se na nekog decka igrajuci do ludila....i posle pola sata prilazi ona njemu i pita ga da li zna tog tipa i ima li 50 din..fali njenoj drugarici za ulaz u neku diskoteku....

ajd sad zamislite...:-?
    Poslednji put ažurirao/la PUKLAmiSTIKLA : 14.09.2006. u 00:15

Aktivan član teresa (avatar)
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Reputaciona moć
    59

Citat Original postavio pajamaca
    ebo te zaledila sam se.
    Dobra prica...

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Mene ne odbijaju, nego ja retko pitam 8)
    Realno...

Aleksej_BASO
    Guest

Citat Original postavio pajamaca
    ebo te zaledila sam se.

Eeeeh. Trebala si izdepilirati brkove....

Veoma poznat livija (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2006.
    When deep space exploration ramps up, it will be corporations that name everything. The IBM Stellar
    Reputaciona moć
    166

[font=Comic Sans MS]ja 90% ljudi odjebem.... al to zato shto me u 93% sluch[/font][font=Comic Sans MS]aja startuju bilmezi.....
    [/font][font=Comic Sans MS]uvek ja qrtoazno dam koji min da potvrdi chovek moju procenu....
    i zavisi... zavisi kako mi pridje... a i kako sam raspolozhena (stidim se ovoag, al b[/font][font=Comic Sans MS]olj[/font][font=Comic Sans MS]e da se sad stidim nego da lazhem)[/font][font=Comic Sans MS].....
    umem da budem nehumana..... no trudim se da sve to bude prema zaslugama.....
    [/font]

Poznat storm cloud (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    138

Citat Original postavio livija
    [font=Comic Sans MS]ja 90% ljudi odjebem.... al to zato shto me u 93% sluch[/font][font=Comic Sans MS]aja startuju bilmezi.....
    [/font][font=Comic Sans MS]uvek ja qrtoazno dam koji min da potvrdi chovek moju procenu....
    i zavisi... zavisi kako mi pridje... a i kako sam raspolozhena (stidim se ovoag, al b[/font][font=Comic Sans MS]olj[/font][font=Comic Sans MS]e da se sad stidim nego da lazhem)[/font][font=Comic Sans MS].....
    umem da budem nehumana..... no trudim se da sve to bude prema zaslugama.....
    [/font]
    Тако некако.

И никад не говорим: "Имам момка", чак ни кад га имам. Прво, нећу да лажем, а друго, на такву реченицу обично уследи нешто као: "А шта си ти мислила да те ја мувам!?".

Primećen član tweet-tweet (avatar)
    Učlanjen
    11.08.2006.
    Reputaciona moć
    50

Devojke mastoviote???

Uvek sloze istu pricu "imam decka"...
    ne znam da li se ovo racuna u mastovito, verovatno ne, ali ja to radim ovako. kada mi u gradu pridje tip, i, jel, slozi neku pricu, ja ako imam decka to ne govorim jer mi je nesto trulo posto niko zivi vise ne veruje u tu pricu, bas kao ni Alexej, tako da ako necu s njim nista ja mu uvek kazem da mi je stvarno milo sto mi je prisao i da mi to laska (ko sto i jeste jer danas se tipovi boje da pridju, a i ne krivim ih uopste). uglavnom se ispricamo, odvojim deset minuta za njega, zato sto nema nista gore kad on pridje i popije bananu za 2,38 sekundi i odmah se vrati. mislim da je tip koji prilazi u kaficu sa normalnom pricom prava retkost i da takvu vrstu treba podrzavati i gajiti. sem toga kad mu ortaci vide da se ipak malo zadrzao kod ribe nece ga moci zezati. ja stvarno ne mogu da sam djubre.

e sad, ako je tip bolid, onda je to nesto sasvim drugo. pod tim podrazumevam npr jednog idiota koji mi je prisao i rekao: mala, bas si opasna, hajde samnom imam crvenog (pa rece koja kola, ne secam se) da idemo na strand da vidis sta je sex on the beach. ja sam samo rekla PIH! i okrenula se .
    eto, vrlo iscrpan izvestaj.

Slične teme

1. Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 16.11.2008., 22:47
  2. Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 09.09.2007., 19:28

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •