Sexy filmovi

bobba

Domaćin
Poruka
3.835
Citala sam negde da je to popularno sad pa da pitam da li ste vi pravili Sexy filmove (kucna radinosti samo za svoju dusu)
Koliko nas ovde ima uslikano dok se sexa..........i kako ste to radili( na ovo obavezno da se odgovori) , da li znate nekoga koje to radio
Ja licno nemam ali me moj momak molio jednom da se slikamo, meni to bilo malo glupo a vama...............:D
 
Da, ja sam se i slikala i snimala, sa digitalnim fotoaparatom! :roll:
Prvi put kad sam se snimala, filmici nisu bili puno interesantni, ali su zato drugi put ispali super! :wink:
Joooj samo kad se setim kako sam bila besna na decka, sto je slucajno izbrisao te snimke! :evil:
 
ljubomorko:
Da, ja sam se i slikala i snimala, sa digitalnim fotoaparatom! :roll:
Prvi put kad sam se snimala, filmici nisu bili puno interesantni, ali su zato drugi put ispali super! :wink:
Joooj samo kad se setim kako sam bila besna na decka, sto je slucajno izbrisao te snimke! :evil:

hahahaha cool bwe
svaka casta na hrabrosti
imas li sad nove snimke...........:D
 
ideja je sama po sebi privlacna, ali da sam i ja neupucen pa da se ne trudim da nesto extra ispadnem, nego onako normalno (samo po mogucstvu jedan od boljih dana) ipak je to dokazni materijal :)
 
pa..kao tinejdzer sam slikao svoju pishu i slao je na internet u oglase, a onda sam i navatao po koju ribicu koja je i htela da se slika- tako da imam private slike i filmove a gledao sam i duge kako to rade pa sam se i sam izvezbao - najnezgodnije je kad nema ko da nas snima pa moram kameru da stavim na stolic ili da ne mrdam dok se sexamo ( pa se slika malo drma ) ali posle sam kupio antishok kameru pa je mnogo lakse ! jos jedna nezgoda ( za one koji pocinju ) je ad devojka ukljuci vibrator....to remeti sliku na kameri pa bude malo snega, ali to je samo kada su jake baterije (naravno da se salim )
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
;)
 

Back
Top