vodene planete
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: vodene planete

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320
    Well, of course it's a rat! You have rats in Spain, don't you - or did Franco have them all shot?

Ističe se proximo (avatar)
    Učlanjen
    10.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    66

Podrazumevano Re: vodene planete

Druze, treba ovu adresu postaviti i na temi Astrologija i na temi gde je bila rasprava oko plutona. Tamo ima onih koji tvrde da smo jedinstveni i da smo samo dizajnirani za zivot na ovoj planeti.

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

videce oni to i ovde
    Well, of course it's a rat! You have rats in Spain, don't you - or did Franco have them all shot?

Aktivan član Astral-Blade (avatar)
    Učlanjen
    06.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Citat Original postavio Obersturmfuehrer
    videce oni to i ovde
    "To most common terrestrial dwellers, there's no place like Earth. But new simulations show that many Earth-like planets "might exist" outside of our solar system. Through computer simulations scientists examined the formation and evolution of giant planet systems recently detected outside the Earth's solar system. Their results revealed that more than a third of them "might contain" planets that "could potentially" support life and "could even" be covered with deep oceans."

Ljudi, nemojte biti smešni. Mislim, stvarno, jel može neko ozbiljan ovo nazvati naukom. Ako su ovo naučni kriterijumi, onda smo svi mi ovde na krstarici nobelovci

Šalu na stranu. U tekstu lepo piše da se radi o kompjuterskim simulacijama (sa ko zna kakvim parametrima i pretpostavkama), dakle nije u pitanju nikakvo otkriće, dokaz, potvrda nego se evolucionisti opet igraju nauke i prodaju maglu neukima. Doduše, razumem ih, jer treba pred javnošću opravdati toliko traćenje novca i vremena.

Elita v.v.ilic (avatar)
    Učlanjen
    28.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Imao sam četrnaest godina kada sam sav ozaren išao kod baba Nane da je onako sveže učen i naučen obavestim da Boga nema.

-Znaš baba Nano, Boga nema. Evo vidiš, Bog ne stvara kišu. Kiša se stvara..........to ti je isto kao i kada kuvaš vodu u loncu pa se para nakupi na poklopac i kondenzuje se pa počne sa poklopca da pada.......

A baba Nana me u čudu gleda i ne veruje svojim ušima.

-Jel te to u školi uče? Da nema Boga? Jadna vam je ta škola!!! A gde ti je na nebu poklopac?
    -

Tako je i vaš pokušaj da ubedite Astrologe da raspored planeta nema nikakav uticaj na naš život uzaludan
    U Astrologiju samo veruješ ili ne. Nema se šta dokazivati. Astrologija nije nauka.
    PS: Neka mi Bog oprosti ako je našao neku vezu izmedju verovanja u Njega i verovanja u Astrologiju.

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Citat Original postavio Astral-Blade
    "To most common terrestrial dwellers, there's no place like Earth. But new simulations show that many Earth-like planets "might exist" outside of our solar system. Through computer simulations scientists examined the formation and evolution of giant planet systems recently detected outside the Earth's solar system. Their results revealed that more than a third of them "might contain" planets that "could potentially" support life and "could even" be covered with deep oceans."

Ljudi, nemojte biti smešni. Mislim, stvarno, jel može neko ozbiljan ovo nazvati naukom. Ako su ovo naučni kriterijumi, onda smo svi mi ovde na krstarici nobelovci

Šalu na stranu. U tekstu lepo piše da se radi o kompjuterskim simulacijama (sa ko zna kakvim parametrima i pretpostavkama), dakle nije u pitanju nikakvo otkriće, dokaz, potvrda nego se evolucionisti opet igraju nauke i prodaju maglu neukima. Doduše, razumem ih, jer treba pred javnošću opravdati toliko traćenje novca i vremena.
    eeee
    vidis...
    tebi sad to smeta...
    a ne smeta ti kad astrolog dodje i kaze - jupiter utice na ljude...
    ne zna kako, ne zna zasto, ne zna kada, ali zna da utice...

e sad sto se tice ovoga gore...to je pretpostavka, a nauka krece od toga....dakle, ajde da vidimo sta racunarske simulacije kazu, pa cemo to da ispitamo...
    a simulacije uopste nisu za bacanje, pokazale su se pouzdane u mnogo mnogo slucajeva....

Elita stnco (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    280

Citat Original postavio Astral-Blade
    " ......
    .................................................. .................................................. ........................
    E, ovo je sada interesantno. Ja sam mislio da astrolozi nisu zainteresovani oko toga kako je nastao covek, vec samo kako ga danas za dobre pare obmanuti. Da li ti stvarno verujes u to da su evolucionisti bili u stanju da preko 100 godina varaju da bi "opravdali tracenje novca i vremena", a da ti, ni jedanput, nije palo na pamet da su mozda u pravu kad toliko dugo traju. Da li ti uopste verujes nekoj nauci?

Slične teme

1. retrogradne (R) planete
    Autor sampita u forumu Planete
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 26.02.2017., 22:22
  2. Planete u izolaciji
    Autor Lulu83 u forumu Planete
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 30.05.2008., 21:29
  3. Forumasice jel preferirate vodene sportove?
    Autor Jooockey u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 28.06.2005., 14:40

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •