"Radikali ce ih pocistiti"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Иако подржавам СРС мисли да немају шансе да пређу ни 45% а не 50%! А ако буду имали јаку кампању (а то наравно много кошта), и победе значи да су се и они продали масонерији и Јеврејима уопште!
 
Pa poslednji lokalni izbori za odbornike (ne predsednike jer se tu glasa za licnost a ne za partiju) su pokazali daradikali nemaju nigde vise od 20% glasova a u mnogim opstinama su ispod 10% .Te ankete po kojima su radikali na 40% su narucene kako od njih samih tako i od pojedinih stranaka tzv. demokratskog bloka koji na sirenju straha od radikala prikupljaju sebi poene i misle da ce podstaci svoje razocarane birace da im se vrate .Kako mogu imati 40% kada nigde nisu osvojili preko 20% mada evidentno je da im je veliki broj glasova pruzela seljacko-narodnjacka koalicija na celu sa DSS I NS ****** 'asfalt kampanja ' daje rezultate.
 
Kakav si ti cetnik kada podrzavas partiju cije je predsednik-bivsi komunista vredjao prestolonaslednika kada je prvi put dosao u Srbiju 91. i jos je javno uporedjivao njegovo ljubljenje srpske zemlje sa ipasom trave a o republikanizmu radikala i komunistickom ustrojstvu stranke sa sve gensekom da i ne govorim. :roll: da ti ipak nisi od crvenih?
 
e moj svetolice koliko ti blage veze s mozgom nemas...
Lokalni izbori i parlamentarni izbori su dve razlicite stvari. Mesta u kojima su u poslednje vreme odrzavani lokalni izbori su uglavnom opstine u kojima je i do sada vlast vrsio "demokratski blok". I pored toga SRS je recimo osvojila Bor - i to sa nekih 65% glasova.
 
svetolik trpkovic:
Kakav si ti cetnik kada podrzavas partiju cije je predsednik-bivsi komunista vredjao prestolonaslednika kada je prvi put dosao u Srbiju 91. i jos je javno uporedjivao njegovo ljubljenje srpske zemlje sa ipasom trave a o republikanizmu radikala i komunistickom ustrojstvu stranke sa sve gensekom da i ne govorim. :roll: da ti ipak nisi od crvenih?


Ja sam za one koji hoce nezavisnu i slobodnu Srbiju. Do 2000te sam bio za Vuka al posto se olinjali Vucina prodao Amerikancima i sada sluzi njima mesto Srbima, od tada glasam Radikale . I glasacu ih sve dok ne osvoje vlast - a ti crkni od muke :D

Inace ja sam od onih cetnika koji nisu za Karadjordjevice po svaku cenu. Pa i Petar II Karadjordjevic ce se na Cercilov pritisak odrekao nas cetnika sam i pozvao sve cetnike 1945. da se stave pod komandu Josipa Broza Tita , i na taj nacin izdao Drazu pa kad su nas Karadjordjevici izdali zasto bi mi se njih ginuli.

Parola za Kralja i Otadzbinu od tada glasi samo za Otadzbinu
 
untouchable:
e moj svetolice koliko ti blage veze s mozgom nemas...
Lokalni izbori i parlamentarni izbori su dve razlicite stvari. Mesta u kojima su u poslednje vreme odrzavani lokalni izbori su uglavnom opstine u kojima je i do sada vlast vrsio "demokratski blok". I pored toga SRS je recimo osvojila Bor - i to sa nekih 65% glasova.
Pa u Boru je biran predsednik koliko ja znam ali nije bas svuda tako u Kuli su bili radikali na vlasti pa vise nisu .Iako se to ne moze reflektovati potpuno na nacionalni nivo ipak ti rezultati mnogo vise govore od raznih anketa..
 
svetolik trpkovic:
Pa u Boru je biran predsednik koliko ja znam

pa??

svetolik trpkovic:
Iako se to ne moze reflektovati potpuno na nacionalni nivo ipak ti rezultati mnogo vise govore od raznih anketa..

Pa ako govore eto ti pobeda Radikala sa 65%.
Stvar je u tome sto ne govore. Gradjani na lokalu, pogotovo u manjim mestima glasaju za ljude koje poznaju, cesto iako se to kosi sa njihovom odlukom za koga glasaju na parlamentarnim izborima.
 
Странке су велико зло...СРС је једна обична левичарска партија која ради како ветар дува и као таква тешко ће на власт али боље и то него ови који су финансирани од стране међународног јеврејства.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top