Klub *Nikad vishe u CG*

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
smaras...ako ti se ne ide u cg,ne idi...a pusti ostale ljude da idu kud hoce...i okani se glupavih peticija i "klubova"...dosadio si vec i bogu i narodu...
a mogao bi malo i da razmislis zasto taj koji ti je dao ovaj "pametni"predlog,ako ti je uopste iko drugi i predlozio,nije sam otvorio ovu temu...
 
Ok Jerotije..I ja sam videla taj poziv da otvorimo klub... I meni je ok to sto si otvorio temu, zanima me koji procenat ljudi ce uci u klub, a koliko ljudi ipak voli cg...

Dakle, zapisi mene kao clana br 1. Podatke imas na profilu, sliku takodje..A kad dobijam clansku kartu?
 
Eto i mene ! Ove godine zbog ženine trudnoće nismo planirali more već Zlatibor gde sve Georgine Trudnić idu(lekar preporučio)!!!I onda nakon nekog vremena kad smo već tu da skoknemo malo samo da se smočimo,zbog joda, morska voda leči sve... I horor odpoče: 1.put je jeziv na sve strane posmrtne ploče,venci,sveće a u Bioču šok JOŠ STOJE ZARDJALI VAGONI GDE SU ONOLIKI LJUDI IZGUNULI!!! Jeziv prizor. 2 traženje smeštaja pošto smo ostajali tri dana gadjali su nas sa cenama da se smeješ da li su to oni sami smislili ili im je neko pomogao najbolji je majstor opsene koji je za tri dana tražio 40e/po danu za apartman i kad sam rekao ok majstor je uvideo da se zeznuo i počinje sa pričom znaš apartman ima dva ležaja pa to je u stvari 80e za noć KAKAV DJETIĆ PAMETNJAKOVIĆ ZA SVE GA BRKATA MAMA RODILA!!! 3.po pronadjenom pristojnom smeštaju dodje odlazak na plažu koja se može opisati prljavo,prljavo,prljavo, o oho ala se majstor ovde istovario mora da ga stigla ešarihija... Ma pisao bih još nego me muka pripanula ljuta od ekološke države pa neću više o tome :evil:
 
Bato, Roman Abramovich je kupio kuću za 1.000 000 € kod HN, može mu se, a može se Crnogorcima da rokaju cene. Prelepa je Cg obala.
Sve što sam čuo ove godine od ljudi koji su bili u CG su ocene sa više zvezdica za sve, za hotele, uslugu, odnos prema turistima.. a radi se o vrlo probirljivim ljudima. Tranzicija..ko hoće paradajz - turizam, da jede šargarepe na plaži i da živi o jednoj krofni dnevno, a da vuče jagnje sa Zlatibora - neka ide u Dobre Vode, Sutomore..dok i to ne bude kultivisano.
 
Bato ti čuo ja bio i video.Inače moja spremnost da platim 40e za apartman je na nivou ponude boljih hotela u Hrvatskoj recimo na Braču i Hvaru gde sam letovao do ovog nesretnog rata(Grčku i Tursku da ne pominjem). Za tvoju informaciju 120 km Cg obale,rivijere možeš da prepešačiš za dva dana ako se naljutiš dok kod ovih drugih ima da pešačiš i pešačiš pa malo da plivaš onda opet pešačiš itd. Pošto su nam i jedni drugi bivša braća, sa istim tretmanom prema evru, mislim da Hrvati gde sam posle ukidanja viza već bio tri puta makar ne kenjaju po plažama a ako se neko i istovari to se do sutra očisti!!!!!
 
Mislim da si za 50€ po osobi mogao da platiš polupansion u hotelu koji su kupili Rusi u Bečićima, ali i da imaš i od tice mleko : o )
Kvalitetan najam apartmana u CG je još pre dve godine bio oko 100 € DNEVNO, ali sa piv. plažom, bazenima i svim mogućim sadržajima..
Znaš, ako ti je lepše u Hrvatskoj, nije daleko, desetak km od Herceg Novog, 3,5 sata vožnje kolima od pomenutog Bioča, nije bilo teško stići odatle do Dubrovnika.
Inače, Crnogorci pripremaju izgradju velikog autoputa kojim će se mnogo brže stizati na more, i neće se voziti Platijama kroz kanjon kao dosad.
Svakako, Crna Gora će biti skuplja od Bugarske i Turske. Naravno, stvar je ličnog ukusa i platežne moći koju će destinaciju neko izabrati kao mesto za letovanje.
 
Tamnavac, da se ne lažemo, tebi je i Tamnava mutna more.

Šta da se radi, život je surov :, nema više da se glođe pile i da se spava za dž..pa da se kaže da je neko bio na moru..: : o ) Crna Gora će tek da počne da se gradi, sa srećom joj bilo!
 
KIbaj bre Neverovatni, da krecis gajbu..cekam da mi javis sta si uradio a ti gubis vreme na forumu..IŠ tamo-radi !!! Ostavi nas koji smo okrecili pa ne volimo Crnu nam Goru i da se baskarimo u novootvorenom klubu... Ej neko ( mislim Ivan) me piato za ono " ko hoce - nacice me "
Nisam shvatila pitanje...

A i za devojcicu da kazem..To nije devojcica to je djavolica , i na moju srecu i nesrecu moja cerka...A jes slatka...Nije sto je moja...

Nego nazad na temu... Klub se iznenadjujuce brzo puni...Drago mi je ...Ima istomisljenika... Pozdrav clanovima...Drago mi je i da ima onih koji vole Cg... Bila sam nekad i u tom klubu obozavatelja al sam se ispisala... Posle trovanja vodom..konjuktivitisa na oba oka..stomacnih problema , dehidracije... ispale za smestaj..prljavih soba i kupatila..govanaca koja plutaju jadranom...pikavaca na plazi...
 
khkhkhkhkhhhh....mislim da su ta "govanca" upravo "performans" istih tih turista koji dolaze....kao i paradajz ,pikavci i ostalo.....cast izuzecima....Nego ajd odoh ja odavde....puni ste bre negativne energije na celu sa doticnim gosn taksistom.
 
Ukoliko neko ne zeli da ide u CG zbog toga sto mu se ne dopada (priroda, more, usluga, i td.), neka bira druge destinacije.Ali ako sada nije zadovoljan time, verovatno nije bio ni pre godinu, dve, ili pet. A ako je to zbog rezultata referenduma, sve me neodoljivo podseca na pricu iz ' 91 "bojkotujmo slovenacku robu. Ako se ocepe, nece imati sta da jedu". Bio sam ovog leta do Slovenije...i mogu vam reci da nije sve to u toliko katastrofalnom stanju kako sam zamisljao:):):)...

Ja licno nesto nisam odusevljen CG turizmom, zelim da na moru imam i vodu i struju:) (a kad god sam bio dole, nesto od ovoga je falilo), tako da poslednje tri godine nisam tamo letovao. Bio sam uglavnom u Hrvatskoj ili Grckoj, i bilo mi je super...Opet, sve je stvar izbora...
 
pa ne mogu da se zakunem.
bila sam letos na vikend, nakon 4-5-godina.
i jako se iznenadila.
mnogo se promenilo, gradi se...
bečiće nisam mogla da prepoznam...
nisam zaljubljenik, ali ....
jbg imam kuću u bečićima.
neću da je bacim:lol:
 
Nema Roman kucu...nego navodno njegov brat...pa je zato i dofurao sam svojom jahtom...ali sve je to nezvanicno..tako da slabo verujem...A Rusi sto su kupili hotel u Becicima...to je komedija...bolje je izgledao dok ga nisu kupili...ako mislis na Belvi...a verovatno mislis...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top