Koliko izgled moze uticati na SEX?

Kako ste zadovoljni svojim izgledom?

  • Izgledam fenomenalno!

  • Zadovoljan sam!

  • Pa, mislim da sam ok.

  • Neka to ipak drugi odluce!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 15932

Obećava
Poruka
84
Dali izgled stvarno moze podsticati vece sexulane fantazije, dali deblji vise mogu od mrsavih ili je to pak obratno?

Ja sam definitivno uocio razliku, ali mislim da je opste raspolozenje, zarada, i obaveze vrlo bitan faktor kada je u pitanju odnos izmedju ljudi.

Konacno, ja sam odlucio da izgledam ovako
****************************************

Dali to nekom znaci ili ne, dali mozda izgleda bolje ili bi zeleo da izgleda ostaje kao tema za razmatranje na ovom forumu.
 
Licno, debeljuskasti muskarci kratkih nogu i zatupastih prstiju, cine me potpuno aseksualnom... Mnogo bolja situacija nije ni sa onima koji su krupni, kao od brda odvaljeni, i/ili sirokog vrata...

S druge strane, moji seksualni partneri, bez obzira da li smo istovremeno i u ljubavnoj vezi ili ne, reaguju na odredjene stimulacije, koje im katkad priredim... Primjera radi, kratka diesel haljina boje crvenog vina, ciji izrez otkriva dio guze, u kombinaciji sa halterima dovodi do trenutne erekcije...
 
Gazdarica:
Licno, debeljuskasti muskarci kratkih nogu i zatupastih prstiju, cine me potpuno aseksualnom... Mnogo bolja situacija nije ni sa onima koji su krupni, kao od brda odvaljeni, i/ili sirokog vrata...

S druge strane, moji seksualni partneri, bez obzira da li smo istovremeno i u ljubavnoj vezi ili ne, reaguju na odredjene stimulacije, koje im katkad priredim... Primjera radi, kratka diesel haljina boje crvenog vina, ciji izrez otkriva dio guze, u kombinaciji sa halterima dovodi do trenutne erekcije...

ebote pa to bolje od viagre :shock: ;)
 
hamer:
Dali izgled stvarno moze podsticati vece sexulane fantazije, dali deblji vise mogu od mrsavih ili je to pak obratno?

Ja sam definitivno uocio razliku, ali mislim da je opste raspolozenje, zarada, i obaveze vrlo bitan faktor kada je u pitanju odnos izmedju ljudi.

Konacno, ja sam odlucio da izgledam ovako


Dali to nekom znaci ili ne, dali mozda izgleda bolje ili bi zeleo da izgleda ostaje kao tema za razmatranje na ovom forumu.
Pozdravljam tvoj stav....definitivno postoje neke nepisane norme....ali ja ostajem "za svaki slucaj samo svoja...." .....Konacno, i ja sam odlucila da izgledam ovako.
Ivon
 
Meni je neophodna informacija ........da li postoji "taj neko" ko poklanja malu kucu....pogodnu za zivot u malom prostoru, koja ce biti sva ljubav i paznja i zanimacija devojcici od 10 godina, koja je silno zeli....(bilo bi dobro ....da to bude civava ili neka patuljasta pudla....maltezer) Silno zeli psa....a ja silno zelim da joj urgent ispunim zelju......Unapred hvala....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top