Nikola Tesla - horoskop

Poznato je, da genijalan um nosi upliv Urana, Neptuna i/ili nekretnice sa nekom od intelektualnih planeta (Me, Ju, Sa).
Kod Tesle, skoro većina planeta ima upliv neke jake nekretnice: Ur i Asc 0 Algol, Ta; Me 0 Menkalinam, Ge; Sa 0 Alhena, Ca; Ve 0 Sirius, Ca; So 0 Castor, Ca; Mo 0 Algorab, Li; Ma 0 Argo, Li; Ne 0 Markab, Pi .
 
Naglaseni Rak, donosi precizno pamćenje mase podataka, jako prvo polje (Ur i Al) genijalne ideje i novi naučni poredak, kosmički intelekt, vizije; zatim treće polje (praktične zamisli i podređenost intelektu) sa Sa (ka), Ve i So � prakticno i jasno. Naglaseno šesto polje (Mo, Ma, Li) izgaranje za novim idejama i sazananjem, potpuna predanost radu.
 
Osnovna otkrića Nikole Tesle su:

Obrtno magnetno polje u jedinstvenom indukcionom motoru i polifaznom sistemu proizvodnjenja, prenošenja, razvodnjenja i korištenja naizmeničnih struja.

Tesla je jedinstveni pronalazač indukcionog otora, dok su u kreiranju elektroenergetskog sistema učestvovali i mnogi drugi pronalazači i inženjeri.

Teslin doprinos elektroenergetici i savremenoj civilizaciji moze bolje da se shvati kroz činjenicu da su njegovi pronalasci u univerzalnoj primeni od 1888. godine do danas.

Indukcioni el.motori koji pokrecu nase kucne aparate i masine u fabrikama su Teslini motori, a blagodeti svetlosti i toplote, koje nam preko el. energije stižu iz neke udaljenje hidro ili termo električne centrale, koristimo zahvaljujući Teslinim pronalascima starijim od jednog veka.
 
Tesla ima Uran u trigonu sa MC i to aplikacioni, koji se odnosi na uspeh čak i slavu ličnim doprinosom u profesiji, naročito u oblasti elekrotehnike i elektronike.

Tako, ako uzmemo npr. vrh 7.polja (partner) u Škorpiji čiji je vladar Pluton na Ascendentu znači da se Tesla ''oženio'' pronalacima (transformatorom) i radionicom-laboratorijom (suvladar 7.polja Mars na 18. stepenu Vage u 6.polju. Pa, dalje, vladar 8.polja u 12.polju (Jupiter na 8 stepenu Ovna) – usamljenička smrt, vladar 9.polja u 12. (izolacija zbog ozbiljnog bavljenja naukom)
 
Psihologue:
Tesla ima Uran u trigonu sa MC i to aplikacioni, koji se odnosi na uspeh čak i slavu ličnim doprinosom u profesiji, naročito u oblasti elekrotehnike i elektronike.

Tako, ako uzmemo npr. vrh 7.polja (partner) u Škorpiji čiji je vladar Pluton na Ascendentu znači da se Tesla ''oženio'' pronalacima (transformatorom) i radionicom-laboratorijom (suvladar 7.polja Mars na 18. stepenu Vage u 6.polju. Pa, dalje, vladar 8.polja u 12.polju (Jupiter na 8 stepenu Ovna) – usamljenička smrt, vladar 9.polja u 12. (izolacija zbog ozbiljnog bavljenja naukom)
mozda je prvi izmislio gumenu lutku na naduvavanje il prvi muski vibrator (oba na struju naravno).....a mozda je bio gej, ko ce ga znati...
 
Psihologue:
Djuro šta bilo?
Pa ne veruje da se tako nešto može ustanoviti. Evo da je demantujem. Do ove karte se nije došlo tek tako, nego je autor koristio postupak rektifikacije na osnovu svih dostupnih podataka iz njegovog života. Jedno od glavnih polazišta u odredjivanju ASC su reči samoga Hrista date u Svetom pismu gde on sebe opisuje sa: "Ja sam svetlost svetu", što savršeno opisuje Sunce (svetlost) u 1. polju (ja, naš imidž, kako se predstavljamo drugima) i to u Ribama, jer one kao znak predstavljaju hrišćanstvo, religiju i veru u Boga i uopšte celu tu epohu. Nemam sad vremena da prepričavam ceo tekst, nego ću pokušati da pronađem link, pa sami pročitajte o svim detaljima.
 

Prilozi

  • k_hrist2.jpg
    k_hrist2.jpg
    21 KB · Pregleda: 17
Uopste se ne radi o tome Dragi Astral Blade......eto ,cisto meni NA PAMET NE BI PALO da pomislim a kamoli da pravim "natalnu kartu Isusa " .....pri tom ,nemoj pogresno da me razumes ,moji razlozi nisu verske prirode.....daleko ,tako daleko od toga....
 
DjuraMornar:
Uopste se ne radi o tome Dragi Astral Blade......eto ,cisto meni NA PAMET NE BI PALO da pomislim a kamoli da pravim "natalnu kartu Isusa " .....pri tom ,nemoj pogresno da me razumes ,moji razlozi nisu verske prirode.....daleko ,tako daleko od toga....
Natalna karta mora da opisuje sve relevantne dogadjaje iz nečijeg života (normalno pored ostalih stvari), jer u suprotnom nije validna.

Npr. ne može neko tebi da poturi kartu sa Suncem u 4. polju kad to nisi ti (što bi se videlo iz aviona), niti odgovara činjenicama iz tvog života. Da li me razumeš? Tako stvari funkcionišu i kod svih drugih, pa i kod samog Isusa Hrista, jer je ipak rodjen u ljudskom telu, iako je Bog.
 

Back
Top