Lake ribe,brzi sex...

seljanin_tadija

Zainteresovan član
Poruka
114
...je pitanje koje me dugo muchi tj razmishljam o njemu.Koliko razlike ima izmedju "spavanja s deckom prve vecheri" i "isto tog posle ,recimo desetak dana".Kako nisam zadovoljan odgovorima svoje sredine mozda cete me vi prosvetliti.Zasto su devojke uobrazile da su unasim ocima manje vredne posle onog prvog slucaja tj, citiram "osecaju se kao *****"? I odakle to da prilikom sexa (kres varijante za veche )zena vise gubi (dostojanstva) nego li muskarac tj oseca se iskorishcenijom? :( Narocito me interesuju mishljenja devojaka...
 
Duboko ukorenjeno patrijahalno vaspitanje,neprihvatanje drugacijeg liberalnijeg stava,licimerstvo i lazni moral.U suštini i nema razlike,ako je devojka odlucila da da se kresne prvo veče ona će podjednako da uživa kao i muškrac i zašto bi gubila dostojanstvo.Naravno u takvoj prilici treba ući u to sa dozom odgovornosti.Objasni ti meni zašto bi žena bila iskorišćena?
 
Brate,slusaj:postoje devojke za duge veze...One u koje mozes da se zaljubis i sve...da ti bude cool,da gradis nesto...A postoje i one koje znas da bi hteeo s njima samo sex...Pa,onda,zar nije bolje da ga dobijes sto pre?!?!pfffffff
 
seljanin_tadija:
...je pitanje koje me dugo muchi tj razmishljam o njemu.Koliko razlike ima izmedju "spavanja s deckom prve vecheri" i "isto tog posle ,recimo desetak dana".Kako nisam zadovoljan odgovorima svoje sredine mozda cete me vi prosvetliti.Zasto su devojke uobrazile da su unasim ocima manje vredne posle onog prvog slucaja tj, citiram "osecaju se kao *****"? I odakle to da prilikom sexa (kres varijante za veche )zena vise gubi (dostojanstva) nego li muskarac tj oseca se iskorishcenijom? :( Narocito me interesuju mishljenja devojaka...


PA i nije normalno da se sexas sa nekim koga vidis prvi put!

Ali posle par dana ipak ne treba vise cekati.
 
Lord Raqn:
Brate,slusaj:postoje devojke za duge veze...One u koje mozes da se zaljubis i sve...da ti bude cool,da gradis nesto...A postoje i one koje znas da bi hteeo s njima samo sex...Pa,onda,zar nije bolje da ga dobijes sto pre?!?!pfffffff

ja sam se uvek bolje slagao sa ribama sa kojima sam spavao #1 vece i kasnije smo ostajali u odlicnim odnosima. i uvek sam mogao sa njima da pricam i da se zajebavam extra. stvar je u tome kako podnosish lazni moral. devojke koje ga nemaju cu uvek postovati. znaju ko su i sta hoce. a one druge... su ustvari kucke ali bi volele da ti mislis kako su fine pa te zajebavaju za sex koliko god one mogu da izdrze bez njega.
 
pa...iskreno...
uvek je taj čin bio u mojim rukama, jel...ako sam htela, imala sam ga...
(podrazumeva se da je on hteo, jel)
dakle...iskoristi ja nekolicinu ni krive ni dužne:lol:
ma zar je to bitno uopšte,
ko klinci kada se raspravljaju ko je koga nogirao, dao korpu...

live and let live...
i sve sami cvetići, pčelice
 
seljanin_tadija:
...je pitanje koje me dugo muchi tj razmishljam o njemu.Koliko razlike ima izmedju "spavanja s deckom prve vecheri" i "isto tog posle ,recimo desetak dana".Kako nisam zadovoljan odgovorima svoje sredine mozda cete me vi prosvetliti.Zasto su devojke uobrazile da su unasim ocima manje vredne posle onog prvog slucaja tj, citiram "osecaju se kao *****"? I odakle to da prilikom sexa (kres varijante za veche )zena vise gubi (dostojanstva) nego li muskarac tj oseca se iskorishcenijom? :( Narocito me interesuju mishljenja devojaka...
Sta reci?! Nekako sam prerasla sve to...;)
 
Nisam siguran ali mislim da devojke ne daju odmah jer se boje da ne zatrudne. Zato one čekaju da prođe izvestan period dok dobro upoznaju dečka, da vide je li siguran u sebe, je li ozbiljan itd.

Curve na drugoj strani ne razmišljaju o tome mnogo. Njima je sex oblik zadovoljstva. I što muškarci vole curve? Pa zato što smo i mi sami curve, samo što se o tome ne govori. To je tipično za muški rod!

Kao što rekoh, nisam siguran, ovo je čisto obično mišljenje, ne tvrdnja!
 
Zene ne zele da budu iskoriscene i plase se da ce posle sexa biti manje zanimljive muskarcu.Ako daju prvo vece,on moze da im okrene ledja,ako razmislja u fazonu ''dobio sam picku i zdravo dovidjenja''.Sve zavisi od osobe do osobe.Ja iskreno mislim da sex ne moze da pokvari vec samo da poboljsa vezu.
 
E tu grešiš. Po meni kada devojka jednom da, daće svaki sledeći put i samo budala bi ostavio takvu devojku! Ne bi je ja zadržao samo zbog sexa, da se razumemo. Sex je vrhunac ljubavi dveju osoba i onaj ko bi ostavio devojku posle sexa pokazao bi da je uopšte ne voli itd.
 
Pa ne mislim da bi je ostavio,ali je mozda ne bi shvatio ozbiljno.A ja i mislim da sex jeste vrhunac ljubavi,i da je pravo uzivanje kada ga imam sa osobom koju volim.Mada ima i onih koji ne misle tako.Poenta je samo proceniti ljude i sve bude ok.
 
E ovako iskustvo mene kao žene nas uči da baš od tih sa kojima sam spavala prve večeri (sebično ih iskoristila zarad svog uživanja-rekli bi neki) posle nisam mogla da se otresem ama baš nikako, hteli vezu i tako to što govori u prilog tezi da devojka posle seksa ne postane nezanimljiva. Posle se vređali, osećali iskorišćenim, ma ponašali kao srednjošKOLKE. Prosto mi se čini da tu među muškarcima i ženama nema prevelike razlike.

Ebeš ti moral i sve, zamisli zaljubiš se i sve lepo a kad njemu ne može da se digne (ili ona frigidna oće da radi "ono" al samo u misionarskoj i sa ugašenim svetlom). Pa posle ni da legaš ni da begaš.
 

Back
Top