Da li .ebete nesto ili samo pricate?

Da nisam video na sta su nase ribe spremne kad im pokazete strani pasos i pare da urade, ne bi verovao. *******? To je mala stvar. ******* sa snimanjem, puse mu a ovaj ih snima. I to se vidi i lice i sve. Nema ono da sakrije lice kosom ili tako nesto jok. Dudla sve u 16. OD kad pokaz pasos dok ova strpa kitu usta u WC-u treba mu jedno 5 minuta.

Da lik ima neke karaktere pa da covek kaze. Izgled ispod proseka. Ovako je dobar covek ok ortak sve to. Ali zaista nema nikakve psihicke karakteristike a jos manje fizicke da se kaze da vodi devojke u WC na zvaku. Ne usudjuje se da pridje pre nego sto se napije. A intelektualno nije bas niti obrazovan niti nacitan.

Ali sta da se radi. Ne moze ni da izgleda ni da ima zvaku, pokaze pasos i lovu i same ga vode da mu popuse on nista ni ne trazi.
 
Upravo sam se uclanio na jos jedan sajt za upoznavanje, za razliku od prethodnih gde sam govorio istinu, ovde sada glumim decka koji je rodjen u Americi :) i dosao je u svoju zemlju svojih predaka da je bolje upozna. Ne bi ste verovale koja promena :) Na prethodnim sajtovima sam na 100 poslatih poruka dobijao 5 odogovora. A ovde dobijam 1:1 odgovore. Nastavicu da glumim bogatog baticu iz Amerike.

:)
 
AcaBg82:
Upravo sam se uclanio na jos jedan sajt za upoznavanje, za razliku od prethodnih gde sam govorio istinu, ovde sada glumim decka koji je rodjen u Americi :) i dosao je u svoju zemlju svojih predaka da je bolje upozna. Ne bi ste verovale koja promena :) Na prethodnim sajtovima sam na 100 poslatih poruka dobijao 5 odogovora. A ovde dobijam 1:1 odgovore. Nastavicu da glumim bogatog baticu iz Amerike.

:)
care,te ribe koje su u tom fazonu,to izvedes jedno vece i odmah kreses,nemaju one vremena da te izvale,samo ako pametno odigras,skupi malo kesa i izdrkavaj se,samo nemoj da preteras,da te ne kosta vise nego neka profi *****,mislim ako ti je samo do toga da nesto kreses!
 
spirittt:
Koliko god ovde pricali i naklapali mene zanima da li ovde neko radi nesto konketno???

Jer ja npr nisam nista .ebo jos od prosle godine kada sam bio s jednom malom u Budvi. Bilo je nekih navatavanja od tada ali nista konkretno.

Naravno u ovih godinu dana ne racunam devojku s kojom imam redovne "spolne" odnose :)

Znaci devojke se ne racunaju!!!

p.s. bez moralnih pridika molim:) odgovarajte konkretno!
I za devojke vazi isto pitanje,da li imaju cesto odnose i koliko cesto?

Ne racunajuci stalnu vezu: 4 ili 5 (ne secam se za jednu da li smo se ove kalendarske godine videli po tom pitanju - ybga - ye8e nas geografija). Jedna je bila blizu, ali ja nesto ne insistiram.

Kvalitet - samo je jedna vredna pomena, ali za P-A-M-C-E-NJ-E! (posto je jos aktuelna - pamticu posle ;-) ) :twisted:
 

Back
Top