"Branicemo Kosovo svim sredstvima"

untouchable

Ističe se
Banovan
Poruka
2.748
Na pitanje novinarke B92 - sta misli o nastupu Tomislava Nikolica u Skupstini Srbije koji je upitao da li ce drzava braniti Kosovo svim sredstvima i kako ce se ponasati oruzane snage u slucaju otimanja Kosmeta od Srbije, Slobodan Samardzic, savetnik Vojislava Kostunice, odgovorio je da je nesto najprirodnije da drzava brani svoju celovitost svim sredstvima.

Da li su Kostunica i njegovi saradnici iskreni u ovom stavu?
 
Ма какви искрени.Па шта је Тадић рекао?Да ћемо се бранити свим политичким средствима...Тако је одмах ставио до знања свима да је спреман да прихвати отимање територије.А,он је врховни командант!
 
Pa vama kojima se ratuje niko ne brani da ni danas sami goloruki krenete na Kosovo....ako naoruzanje nije vazno nego srce junachko,pa lepo ko Rambo sami reshite problem za majku Srbiju....a nasha vojska je upropashtjena mnogo pre DOS-a Slobinom nesposobnoshtju.....i sad se njegova ideoloshka deca nashla u medijima da kukaju kako nishta ne valja..a ko je do toga doveo?Pa nije DOS bio na vlasti u periodu nashih najvecih promashaja i poraza u istoriji-1990.-2000.
 
Nemojte opet, ljudi, prazne price, o nekom navodnom ratu za Kosovo............smorno je....i nerealno , i glupo.............

Niti imamo cime , niti ima dovoljno zainteresovanih da izginu slavno na Kosovu polju, niti imamo saveznike, niti ce ista od neke bitke za Kosovo da bude..................

Svako pomeranje vojske prema Kosovu, bi nas priblizilo katastrofi, i novom sukobu sa NATO....
A slucajno , da nekome padne na pamet , glupost, da se stvarno napadnu garnizoni NATO a na Kosovu, definitivno bi, i zauvek osudio Srbiju na nestajanje.............

Osim verbalne paljevine, tipa, idemo da branimo Kosovo , makar svi izginuli , i bla, bla , bla..............
sve ostalo je u domenu maste.............
 
Naravno.
Medjutim Buš neće ratovati protiv Srbije.

1. Buša podržavaju Hrišćani u SAD, i on nikako ne bi mogao da objasni a ratuje na strani Muslimana protiv Hrišćana
2. Buš već vodi 2 rata i treći mu nikako ne trebe
3. Novim ratom otvorile bi se stare rane SAD, Klintonova pogrešna politika, podrška SAD islamistima, podrška SAD Al Kaidi, Saradnja SAD sa Iranom
4.Podržavaoci Buša su antiislamski opredeljeni, neće podržati rat na starni islama.
 
Lično čak smatram da bi Srpska vojska trebala da izvrši simboličan napad na KFOR, recimo nemački, i pritom izvršila komando akciju koja bi se lepo videla na TV, recimo uništenje nekoliko tenkova, koje bi predstavila kao nesretan slučaj, lošu identifikaciju, itd, pokazala bi odlučnost da uradimo stvariu kako mi želimo, isto kao Izraelsko potapanje američkog broda "Liberti" koji su potopili i pobili mornare 1967.
 
DS i Tadic su se izjasnili kao realisti..............a, ko je slusao Petrovica i Markovica iz
iste stranke.....u potpunosti je jasno njihovo poimanje realnosti.............u prevodu, ti mi uzmi sve jacu da te volim.....................
Pa sta je realnost, da ti ga neko utera a ti se ne branis vec mu se podesavas uterivanju, ili on ti utera a ti mu razbijes nos............ebemga...........realnost je ebena stvar
 
Alekasandar2:
Lično čak smatram da bi Srpska vojska trebala da izvrši simboličan napad na KFOR, recimo nemački, i pritom izvršila komando akciju koja bi se lepo videla na TV, recimo uništenje nekoliko tenkova, koje bi predstavila kao nesretan slučaj, lošu identifikaciju, itd, pokazala bi odlučnost da uradimo stvariu kako mi želimo, isto kao Izraelsko potapanje američkog broda "Liberti" koji su potopili i pobili mornare 1967.
O, Sale, druze mio, sta ti bi :confused:
Dobro, dobro, otisla sam...:)
 
Enfroz2891.:
Znash li ti koliko koshta samo jedan moderan lovac?
Pa ta Sloba &company nisu 15 godina iznosili kesh na Kipar mozda bi i imalo od chega....

15 miliona do 25 miliona dolara kosta najmoderniji lovac/bombarder danas. Inace te pare na Kipru nije odneo Sloba vec Dinkic, DJindjic i ostala mafija to tvrdi i sam Vladan Batic nekadasnji ministar pravde.

Inace devizne rezerve Srbije su 10 milijardi dolara tako da nije tacno da mi nemamo pare za vojsku.
 
Alekasandar2:
Lično čak smatram da bi Srpska vojska trebala da izvrši simboličan napad na KFOR, recimo nemački, i pritom izvršila komando akciju koja bi se lepo videla na TV, recimo uništenje nekoliko tenkova, koje bi predstavila kao nesretan slučaj, lošu identifikaciju, itd, pokazala bi odlučnost da uradimo stvariu kako mi želimo, isto kao Izraelsko potapanje američkog broda "Liberti" koji su potopili i pobili mornare 1967.
Ali naravno ti ne bi bio u toj Srpskoj vojsci :lol: :lol: :lol:
 
untouchable:
Pa zato se ozbiljne drzave pripremaju za rat kao da ce sutra biti, dok Srbija svoju armiju razgradjuje i unistava.
evo zato ja imam jedan krajnje konstruktivan predlog :D
odlepi se od kompjutera i batali manipulisanje forumasima,odma' se prijavi u dobrovoljce (zajedno sa svojim istomisljenicima 'srpskim radikalima' ) i ako je onako kako tvrdite,50 % srbije ce biti na kosovu da se bori...nas li ti koliko je to ljudi? :shock: ali da dovedete i dijasporu :D oni su najjaci :D bili i ostali....u medjuvremenu,druga polovina srbije ( 'ne-srpski-radikali' ) ce vam dati moralnu podrsku i svim srcima bicemo uz vas :D
 
untouchable:
Ne znam otkud nekome ideja da bi NATO danas usao u rat sa Srbijom. Povratak srpske vojske na Kosovo, koja bi se rasporedila oko srpskih enklava i crkava, bio bi propracen samo eventualnim verbalnim osudama.

Da bi pobedio bilo koga u zivotu i u ratu, da bi bilo sta osvojio i izborio treba pre svega da imas MUDA

Sto kaze Toni Montana u kultnom filmu Scarface :

"Amigo, the only thing in this world that gives orders is balls, you got that?

A mi imamo problem sto DOS-manlije nemaju muda. Oni koji su vlast u Srbiji su bezmude pickice i kukavice. Njihova muda su u ostrim politickim osudama, plakanju, kukumavcenju i tu je kraj price.

Tu su Siptari mniogo jaci od nas. Oni imaju na vlasti ljude koji imaju muda i hrabrosti da plate svaku cenu da bi se izborili za cilj koji zele a to je nezavisnost.

Srpske demokratske kukavice i jajare ne bi imale muda da se suprostave Siptarima sve da dodju na 10 km od Beograda vec bi se krile po podrumima, piskile u gace i ridale i molile da im postede njihove bedne zivote.

To je razlika izmedju coveka i crva. Crv prihvata ono sto ga snadje kao takvo i pomiri se sa time , a covek se BORI .
 

Back
Top