KAJANJE

Kajem se zato shto sam falsifikovao ocene na polugodju...
Jeste da me nisu otkrili, ali svaki put dve nedelje pre polugodja ili kraja skolske godine strepim da ovi krelci iz shkole neshto ne saznaju ...
 
Kajem se zato shto sam falsifikovao ocene na polugodju...
Jeste da me nisu otkrili, ali svaki put dve nedelje pre polugodja ili kraja skolske godine strepim da ovi krelci iz shkole neshto ne saznaju ...

Kajem se i zbog toga shto sam se napio ko letva (to mi je bio prvi i poslednji put) i roditelji su me videli sa prozora ...
 
Znate kako se kaze...Posle j...,nema kajanja,tako da se ne treba kajati (a i obicno je vec kasno da se ista promeni,pa cemu kajanje) za bilo sta sto ste uradili u zivotu a sto vas cini srecnima i ostavlja osmeh na vasem licu.Zivot je samo jedan i treba ga iskoristiti maksimalno!!!
 
sto se tice kajanja,uglawnom se pokajem kad se sa nekim poswadjam,pa kazem nesto sto nije trebalo i sto ustwari ne mislim.......kasnije mi bude jako zao zbog toga.......
a sto se tice za "ljubawno kajanje",za to me bas briga,cowek se uci wise na losim nego na dobrim iskustwima...........ustwari,samo se za JEDNOG kajem,letos na moru,ali i to je bilo poucno,NIKAD WISE SA TOLIKIM LICEMERNIM PESIMISTOM.........!!!!!!!!!!!!!!:mrgreen:


PS.i kao i nency,jer neke stwari nisam uradila,a trebala sam..............:(
 
Kajem se zato shto sam falsifikovao ocene na polugodju...
Jeste da me nisu otkrili, ali svaki put dve nedelje pre polugodja ili kraja skolske godine strepim da ovi krelci iz shkole neshto ne saznaju ...

A u koju skolu ides?

Mene su uhvatili sto sam falsifikovao opravdanja (i to sasvim bezveze), pa mi falsifikovanje ocena nije ni padalo na pamet. I onda su krenuli da ispituju i druge skole u Le zbog mene.
 
Recicu vam samo jedno.
Kajao sam se, kajem se i kajacu se, to je prirodno.
Ali,
Veci deo svog zivota proveo sam kajuci se zbog stvari koje nisam uradio.
Jedno jutro sam ustao i odlucio da to promenim.
Odlucio sam da se od tada kajem zbog stvari koje sam uradio umesto obrnuto.
Danas sam skoro prestao da se kajem.

Razmislite o tome ;)
 

Back
Top