Ja bih da pucam

u vojsku samo ako moram ne pada mi na pamet ja sam sa oruzijem odrastao i poznajem ga bolje sada nego sto ga poznaje 90% ljudi kad odsluzi vojni rok ali sam nazalost naucen da mislim za sebe a ne da slusam naredjenja i ne zelim da se unazadim 20 godina za tih 6 ili koliko vec meseci.... a i ne zelim da izginem u nekoj "nesreci"

mislim da ima neko streliste tu u blizini pa cu verovatno otici zna li neko posto je metek 9mm PARA
 
Luci nemoj da ga tupis, nego idi ako oces da pucas i pucaj, ako si stvarno zainteresovan ti bi dosad od kako si poslao temu na forumu 5 puta isao pucao i ispricao nam. Sta ocekujes sa ovolikim pitanjima ??? da mi idemo i pucamo mesto tebe pa da ti kazemo kakav je osecaj ??? ;)

Ajde ne foliraj ... nemas ti zelju da ides nigde ... a da volis oruzje to stoji, a da neces u vojsku to je tvoj problem ... a koliko vidim i sneg ce uskoro a od tvoje pucnjave nema ni mirisa na barut a kamo li neki pogodak ....

hahah ... :):):)
 
pazi trenutno mi je primara da odem na neko streliste ali ne znam gde ga u blizini imam..... inace mi postaje prilicno debilno da imam pistolj iz kog nisam pucao ali tako je za sada dok na skupim kes i ne odvojim vreme
 
More_bre:
Zanima me gde u Beogradu ima streljana gde bih mogao
da pucam iz vatrenog oružja, pri tome da je oružje
njihovo i da ja nemam dozvolu.

Ako tako nešto postoji, dajte i ostale informacije
koje znate, kao što je cena, pravila, utisci...
O i agresivnost dobro bice nesto od tebe!
Nego jel yebes li ti sta?
 
Tamnavac:
Za tvoju informaciju oružje zakonski moraš da nosiš na bezbedan način rasklopljeno i odvojeno od municije!! To praktično znači odeš do neke radnje kupiš torbicu za nošenje , rasklopiš pištilj, odvojiš okvir i kupiš sajlicu za bajs koju provučeš kroz cevku i zaključaš i pravac strelište!!!Na strelištu se zavede korišćenje strelišta dobiješ priznanicu, pucaš, rasklopiš, očistiš, spakuješ i ajd kući!!!

Bez veze. Koga ces na putu do strelista da "slucajno" povredis ako vec nisi neki kriminalac i samim tim zakonski onesposobljen da uopste posedujes oruzje? Mozes jedino da povredis nekog ko hoce da te iz bilo kog razloga skrati za glavu, drugim recima iz legitimne samoodbrane. Ali, eto, zakon to onemogucava. :roll:

luci:
inace mi postaje prilicno debilno da imam pistolj iz kog nisam pucao

U krajnjem slucaju, sta bi ti? Da ti, ne d'o Bog, zatreba pa da ga nemas? Idi, gadjaj, obori djanu na obaracu, uzivaj. Ajd' ziveli! ;)
 
interesuje me da li je neko bio u streljani streljackog kluba novi bgd - usce.
ako jeste, samo da mi kaze kako je, kakvo je oruzje (pistolji i revolveri).

ja bih se uclanila tamo, al ne bih blanko, bez nekih inoracija...

hvala
 
Zanima me gde u Beogradu ima streljana gde bih mogao
da pucam iz vatrenog oružja, pri tome da je oružje
njihovo i da ja nemam dozvolu.

Ako tako nešto postoji, dajte i ostale informacije
koje znate, kao što je cena, pravila, utisci...
ajde bre vise raspucaj,bolje nadji neku zensku pa opali po koji put ako mozes metu da pogodios
 
na streljanama obicno ne ewidentiraju..mozes otici i pucati njihowim oruzjem ako nemas swoje,,,koriscenje strelista se placa...slozio bih se s time da se izdaju priznanice,da pare idu u klub a ne u neciji dzep(to je const.)otisao pre neki dan da probam karabin koji sam kupio i drug da upuca snajper...trener strpa pare u dzep...to me je jako iziritiralo...pozzzzz
 

Back
Top