POSLANIČKI IMUNITET

zvolja

Obećava
Poruka
57
Kako naterati ove naše političare da iz novog ustava koji se piše već 6 godina izbace poslanički imunitet pa da ih hapsimo za sve ono što su uradili zadnjih 15 godina.
Zakonom su zaštićeni, bogate se kako koji dodje na vlast a računaju da će doživitno biti na vlasti (što u vladi što u parlamentu).
 
Meni bi trebao jedan glasački imunitet, ubiše me od jada poslanici kad ih izaberemo....
A brate i dok ih ne izaberemo dosadni su kao .p......

Na žalost , ne očekujem vlast po svojoj meri, već po pameti većine....ali to je već druga priča.
Meni treba imunitet od obesti, hajki, pljački , a ne od nerada, dosadjivanja, jagnječih brigada i nerazumevanja poslanika...
 
Kad se bude ukinuo imunitet Srbija ce biti u europi ?? To znaci NIKAD.... Mi cemo i dalje da radimo za sicu zivecemo od zelenaskih kredita pljuvacemo jedni druge po raznim forumima i glasacemo za njih?? Imunitet je trebalo da se ukine 6.oktobra 2000. {barem sam ja mislio da hoce} Kad se to nije desilo shvatio sam da smo svi zajedno prevareni ??
 
Slazem se da jedini imunitet, koji je potreban obicnom coveku je , upravo da bude imun na glupost, alavost , lopovluk, gramzivost, i bezobrazluk..........svih , ali SVIH politicara u Srbiji.......................

Treba ih sve zajedno od DSa do SRSa , proterati gomnanim motkama, negde u pi*ku lepu materinu.....

Dovesti nekog Japanca, ili Tunguzijca za premijera, i bilo bi nam sigurno bolje.......
Samo ovu bagru da rasteramo , svi zajedno .....................
 
Ko se jednom dočepao vlasti u Srbiji zaštićeniji je nego kornjača na Galapagosu.
Jedni druge štite, po celoj Srbiji su izmešani na vlasti, uživaju u blagodetima koje su sami sebi propisali
a BUKVALNO NAROD GLADUJE.
 
Ko hoce da vidi, i da izvadi glavu iz stranackog gomneta,,,,,,,,,lako ce da zapazi , da niko nije procesuiran , a kamoli osudjen, od silnih lopova iz SPS - SRS - JUL.........koalicije.........

Nadam se da niko normalan ne spori , da je takvih , koji su se obogatili od vlasti , bilo..........

Isto tako, niko nije procesuiran, a kamoli osudjen, od silnih lopova iz DOSa.................
Niko ne moze da ospori, da je i tamo bilo onih koji su se obogatili ilegalno, i na kicmi naroda........

Garantujem vam, da i iz ove , takodje lopovske vlade, koju cine DSS, G17 iostali.......niko od lopova nece zaglaviti u zatvor.....................

I tako sve u krug.................oni se menjaju na vlasti, otimaju dok su na njoj, uz dogovor (precutan ili ne) ........ne diraj ti mene , necu ni ja tebe....................

Zato u Srbiji nema pravde, zato nema ni zakona, zato se lopovi bogate, a narod osiromasuje.....

Zato sto su SVI.......ali SVI........mnogo su isti..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


I najsmesniji su oni, koji smatraju da su oni iz stranke, koju podrzava bolji, pametniji ., posteniji......
Sve je to ista bagra, sa razlicitim pristupima kradji....neko radi upadljivije, neko perfidnije , ali su svi lopovi...........

U Srbiji se , ljudi bave politikom iz iskljucivog razloga, da se nezakonito, zloupotrebljavajuci polozaj..........obezbede zaceo zivot................

Zato , samo u Srbiji, gologuzani, koji nista u zivotu nisu stvorili , mogu postati najvisi funkcioneri..
U svetu , se gleda , sta si do kandidovanja stvorio, kakav si majstor za sebe, da bi bio dobar i za druge.........

Ovi, nasi, gladni svega, privi dan slave pobedu, a vec drugi, traze kombinacije za kradju..........
 
zvolja:
Isti slučaj kao sa komunistima posle rata.
Kad bednik, prosjak, lupež dođe na vlast tako se događa.

U ozbiljnim , demokratskim , zenljama, ne moze da se dogodi , da neki gologuzan, koji zivi sa caletom i kevom u gajbi, vozi se polovnim Yugom,i nema pare za posteno odelo, postane bilo kakav nosioc vlasti, na bilo kom nivou...........

Jednostavno, zdrava logika, kojom se ozbiljne drzave upravljaju , je , da onaj , ko za svoje karijere nije uspeo nista da stvori za sebe i svoju porodicu , tesko da moze da pomogne drzavi, u napredku, ekonomiji, bilo cemu...........

Samo u tuznim bananama, kao sto je Srbija i jos neke, gologuzi bananameni, na casnu rec , i na "majke mi, mnogo sam sposoban i posten"...................uspevaju da se domognu mesta predsednika opstina , ministara, poslanika, pa cak i premijera il predsednika..........

I naravno , kada gladna gologuzija, zeljna svega , zasedne u fotelju , koja mu omogucava da se za kratko vreme obogati, zaboravi , ako je uopste i razmisljao , o potrebama Srbije i njenih gradjana, a svu energiju usmeri na sticanje svega sto nije do tada ostvario.........
Zato imamo otimanje za stanove, pare, firme, provizije, mito, korupciju , na najvisem nivou.....

I tako ce biti , sve dok Srbin ne nauci da se politicaru ne veruje, na :"Majke mi........"
Vec se dobro pogleda njegova karijera, imovinsko stanje, porodicne prilike ......i jos mnogo toga, pre nego das svoju sudbinu u ruke nekome , ko nije bio dobar ni za svoje najblize , a kamoli za tebe.......


Dakle, gologuzani, koji ni svoju kucu nisu umeli da srede , i dovedu do blagostanja, ne mogu sigurno ni drzavu , koja je malo ozbiljnija struktura od porodice i okucnice da dovedu ni do cega dobrog...................Gologuzan misli samo kako da zakrpi pantalone, a za drzavu , nema vremena...........vlast je kratka, i varljiva
 

Back
Top