Hitna pomoć za švalera početnika

  • Začetnik teme Švaler Početnik
  • Datum pokretanja
Š

Švaler Početnik

Gost
LJudi pomagajte smesta,naročito ženski deo foruma.Situacija je ovakva:jednoj ribi se svidjam,malo sam sam provalio,malo se njena drugarica izlanula(ili se mozda namerno izletela,ako joj je ova rekla da to uradi,pa da vidi kako ću da reagujem,nebitno,)uglavnom sam siguran da su mi šanse napokon velike(a i namučih se propisno u teretani zadnjih pola godine,i bilo je vreme da me neka primeti).Sa tom ribom bih želeo sex po mogućstvu odmah,(nevin sam još),a ne bih nikakvu vezu na preterano duge staze(još sam mlad da bi se vezivao).Malo me je blam da je pitam,ustvari, blam bi me bio i svaku drugu ribu da pitam i ne znam kako to da prelomim preko jezika. :oops: Žene ako možete,satavite mi najpametniji text,koji bi ja njoj trebao da kažem,da bi je oborio s nogu kad je pozovem na piće,i da li je u redu da joj odmah pomenem sex.Ako vas zanima kakav je ona tip ribe,evo opisaću je:direktna,opuštena i nije ni najmanje stidljiva za razliku od mene
 
naravno da neces pominjati sex! ako se bojis direktno da je pitas da izadjete, organizuj nesto sa njom i tom drugaricom. bazen na primer.
tu se malo prskajte i zezajte a i posle zajedno pod tus. :wink:
sve ce vec krenuti svojim tokom.
ne budi navalentan, ali ne ni preterano stidljiv.
i nemoj slucajno da se provalis pred tom drugaricom da ne zelis vezu!!
 
Za devojku koja ide odmah u krevet sa muskarcima i nije potrebna neka neka posebna prica(ona uzima sta zeli) a ako je malo odmerenija mozes da obecavas kule i gradove-ona nece!Ti se raspitaj malo "kakva" je devojka.
Ali spominjanje sex-a na prvom sastanku-nikako!
SRECNO!!! :wink:
 
Švaler Početnik:
LJudi pomagajte smesta,naročito ženski deo foruma.Situacija je ovakva:jednoj ribi se svidjam,malo sam sam provalio,malo se njena drugarica izlanula(ili se mozda namerno izletela,ako joj je ova rekla da to uradi,pa da vidi kako ću da reagujem,nebitno,)uglavnom sam siguran da su mi šanse napokon velike(a i namučih se propisno u teretani zadnjih pola godine,i bilo je vreme da me neka primeti).Sa tom ribom bih želeo sex po mogućstvu odmah,(nevin sam još),a ne bih nikakvu vezu na preterano duge staze(još sam mlad da bi se vezivao).Malo me je blam da je pitam,ustvari, blam bi me bio i svaku drugu ribu da pitam i ne znam kako to da prelomim preko jezika. :oops: Žene ako možete,satavite mi najpametniji text,koji bi ja njoj trebao da kažem,da bi je oborio s nogu kad je pozovem na piće,i da li je u redu da joj odmah pomenem sex.Ako vas zanima kakav je ona tip ribe,evo opisaću je:direktna,opuštena i nije ni najmanje stidljiva za razliku od mene

Pa ti si stvarno kreten. Ajd nazad u teretanu na jos pola godine!
 
Ubi se...:
Švaler Početnik:
LJudi pomagajte smesta,naročito ženski deo foruma.Situacija je ovakva:jednoj ribi se svidjam,malo sam sam provalio,malo se njena drugarica izlanula(ili se mozda namerno izletela,ako joj je ova rekla da to uradi,pa da vidi kako ću da reagujem,nebitno,)uglavnom sam siguran da su mi šanse napokon velike(a i namučih se propisno u teretani zadnjih pola godine,i bilo je vreme da me neka primeti).Sa tom ribom bih želeo sex po mogućstvu odmah,(nevin sam još),a ne bih nikakvu vezu na preterano duge staze(još sam mlad da bi se vezivao).Malo me je blam da je pitam,ustvari, blam bi me bio i svaku drugu ribu da pitam i ne znam kako to da prelomim preko jezika. :oops: Žene ako možete,satavite mi najpametniji text,koji bi ja njoj trebao da kažem,da bi je oborio s nogu kad je pozovem na piće,i da li je u redu da joj odmah pomenem sex.Ako vas zanima kakav je ona tip ribe,evo opisaću je:direktna,opuštena i nije ni najmanje stidljiva za razliku od mene

Pa ti si stvarno kreten. Ajd nazad u teretanu na jos pola godine!
E, i ako si mu rek'o.
 
Švaler Početnik:
Situacija je ovakva:jednoj ribi se svidjam,malo sam sam provalio,malo se njena drugarica izlanula(ili se mozda namerno izletela,ako joj je ova rekla da to uradi,pa da vidi kako ću da reagujem,nebitno,)uglavnom sam siguran da su mi šanse napokon velike(a i namučih se propisno u teretani zadnjih pola godine,i bilo je vreme da me neka primeti).Sa tom ribom bih želeo sex po mogućstvu odmah,(nevin sam još),a ne bih nikakvu vezu na preterano duge staze(još sam mlad da bi se vezivao).

{[( :lol: :lol: :lol: )]}
 
bobitza7:
Za devojku koja ide odmah u krevet sa muskarcima i nije potrebna neka neka posebna prica(ona uzima sta zeli) a ako je malo odmerenija mozes da obecavas kule i gradove-ona nece!Ti se raspitaj malo "kakva" je devojka.
Ali spominjanje sex-a na prvom sastanku-nikako!
SRECNO!!! :wink:
Da, da, slazem se. I ako saznas da je onakva kaku bi ti voleo i ako imas praznu gajbu, lepo je pozovi da dodje, a vrata otvori polu mokar sa peskiricem oko struke! :P
 
Svaka zena definitivno voli da se oseca pozeljnom i posebnom, stavi joj to do znanja na jasan nacin i sacekaj njenu reakciju. Ako se stvarno pali na tebe vec ce ti to i pokazati. Pri tome naravno ne mislim da joj odma kazes "ajmo u krevet", postoji milion drugih nacina da joj ukazes paznju - izvedi je na pice, zovi je telefonom makar samo da joj pozelis laku noc i slicno. Pri tome budi siguran u sebe i neka te ne bude blam da kazes sta osecas (zene generalno vole muskarce koji su sigurni u sebe znaju sta hoce i kako da dodju do toga), ako je "prava" vec cete naci zajednicki jezik.
 
Švaler Početnik:
LJudi pomagajte smesta,naročito ženski deo foruma.Situacija je ovakva:jednoj ribi se svidjam,malo sam sam provalio,malo se njena drugarica izlanula(ili se mozda namerno izletela,ako joj je ova rekla da to uradi,pa da vidi kako ću da reagujem,nebitno,)uglavnom sam siguran da su mi šanse napokon velike(a i namučih se propisno u teretani zadnjih pola godine,i bilo je vreme da me neka primeti).Sa tom ribom bih želeo sex po mogućstvu odmah,(nevin sam još),a ne bih nikakvu vezu na preterano duge staze(još sam mlad da bi se vezivao).Malo me je blam da je pitam,ustvari, blam bi me bio i svaku drugu ribu da pitam i ne znam kako to da prelomim preko jezika. :oops: Žene ako možete,satavite mi najpametniji text,koji bi ja njoj trebao da kažem,da bi je oborio s nogu kad je pozovem na piće,i da li je u redu da joj odmah pomenem sex.Ako vas zanima kakav je ona tip ribe,evo opisaću je:direktna,opuštena i nije ni najmanje stidljiva za razliku od mene

Sve ce doci samo po sebi,mali veseljace! :D
 
Evo, da pokusam ja da ti pomognem, koliko mogu.
Dakle, pozoves je na pice, dodjes po nju kolima, das joj ruzu koju si joj prethodno kupio, upucujes joj kompliment kako sjajno izgleda, otvoris joj vrata da udje u kola, odvedes je u neki ekskluzivniji lokal, pridrzavas joj kaput, primices stolicu i sl. Sve vreme je obasipas komplimentima...
Posle, pozoves je kod sebe kuci na kaficu ili da slusate ploce i tako nesto.
E, sad kad ste vec sami u gajbi, izvinis joj se na trenutak, kazes moras do WC-a . U stvari, otvaras ulazna vrata, ja cekam odmah tu u hodniku i zavrsavam to na pravi nacin :lol:
 
Ubi se...:
Pa ti si stvarno kreten. Ajd nazad u teretanu na jos pola godine!

Ha ha ha ha ha.... Igor je bio napisao cimeru pravilnik i zalepio mu iznad kreveta. Dacu ti izvode.
1.Osisati se, obrijati se, i uljuditi se
2. Izaci u menzoteku (odnosno u diskoteku koja radi u prizemlju menze)
3. Traziti od devojke (po imenu koje devojke, jer ne smes da budes neodlucan) broj telefona.
Dalje nisam citala.Ovo u zagradama su moja objasnjenja.
 

Back
Top