JEEEESEN U VALJEVU!

katta

Zainteresovan član
Poruka
480
Vidim da ste svi otpisali leto, pa hajde da zajedno udjemo u jesen....
U Valjevu...

Mislim da se od 'jeseni' ne ocekuje bas neki 'lumperaj' kao od leta! Sta raditi kad krenu kise jesenje?
Smotati se u sobi sa nekim toplim bicem i gledati kroz prozor?
U'vatiti to toplo bice pod ruku, pa zajedno pod kisobran da gazimo po opalom liscu?

Ja se ne pitam sta cu raditi narednih meseci... voznja po Ibarskoj (do Bg i nazad) u Bubi iz ''76!!!! Pustimo muziku (da, u bubi imam i radio!!!!), prepustim volan onom ko bolje upravlja njime (nadam se da ce moj decko da procita ovo- stvarno nije tesko voziti bolje od mene!), Pa moze i kisica da pada....

A vi?
Ko vec nije, nek trazi nekog da se greje, bice hlaaadno... ;)
 
Jesen....najlepshe doba izmedju vrele i sparne leti i jake zime,koja i kad nema snega ne sto je ryzna no sto je tyzna....
------------------------------
>>><<<Ja cu sa nekim "fuficama" po uobicaju,ako budem hteo da se nakanim...ali...trening,samo volja da ne izidje iz mene ,mozda nesto prochitam....i bicu okryzen ljudima koje mrzim,tako da bice belaja na megdana se .....to sve zavrshi imace se Pune eee rykee posla!
 
Cim pocnu prv kise ima da se nakvasi najstrasnije ...

Inace, tokom jeseni lepo je setati po opalom liscu (dok jos ne pocnu hladni i sivi dani) a kada pocnu onda se u principu valja zabiti u zatvoreno ... kucu, kafanu, bilo gde, samo da okolo tebe budu ljudi koje volis i koji ti ne idu na nerve.
 
To bar nije tesko....
Sorry Wilk, otvaram temu svastaru, kod tebe u kafani nekad mnogo guzva a i pokusavam da napravim malo romanticniju atmosferu... jesen je p[rava inspiracija, bar za mene! ;)
 
Otvaraj, ne mari nista! Samo nemoj da sluzis pice ;-) Kafana ce ostati kultno mesto za sve zeljne alkohola ;-)

Uzgred, jesi li primetila kako se broj posetilaca na nasem malom podforumu povecava? Imam cak i goste sa drugih podforuma, hehehehehe! Samo napred VA!
 
Aj sad, 'zeljne' alkohola!
Htela bih da napravim kutak za antialkoholicare, al bojim se da bih bila usamljena...

Casual, Casual, ajd to 'zeljni' da posmatramo malo sire... sta sve zelimo a da alkohol nije?
Nesto si nam ovih dana pricao o ljubavi, romantici, 'andjelima',... evo pravog mesta za takvo raspolozenje...
Mozda bi mogli da otvorimo temu tipa 'Draga saveta'??? ali previse se znamo....

Imam pitanje za vas u ovoj jesenjoj svastari -Sta slusate kad se zaljubite?! ali, ono, baaaaaaas, poludite....????
 
Mannibals:
-------->>>>Stvarno....hmmm..let me see...!!<<<>>>>bravo Wilk....

Daprvo pojedinac pa partija Blerova pa tek drzava.....exexex

Hvala drugar, ali to je i tvoja zasluga. Zasluga svih nas, samo nastavimo sa zanimljivim temama! Malo nam fali da se pokrenemo, kao i celom gradu. Da ne budemo stalno apaticni! Dok ne udjemo medju 5 najjacih podforuma nista nismo uradili!

VALjEVO! VALjEVO!

@katta

Tema "Draga Saveta" bi bila ekstra, samo razmisli da umesto Saveta stavis neko ime koje je veoma rasprostranjeno u Valjevu ... pa da to bude nasa verzija, nas brend! Tu bi mogli da se "jadamo" i delimo ostale korisne i nekorisne savete. Npr, kako napraviti "valjevsku sniclu" ili neku drugu poslasticu ;-)
 

Back
Top