Najgluplja(najludja) stvar koju si uradio[la]

d4ch4

Aktivan član
Poruka
1.854
chini mi se da je slichna tema bila ali pre jedno godinu-dve....

elem, najgluplji(njludji:) )sam za volanom

poshto radim mehniku (a od skoro i diagnostiku:)) u prilici sam da vozim svakojake automobile...
jednom dooveze kod nas leek toyotu supru 3.0 '92 da mu napakujemo motor, menjach, uzubimo i ubacimo plin...a mi kao i po obichaju kad dodje tako malo bolji(mislim, brzi8-) ) auto kazemo da name treba jedno nedelju dana-dve (ebga, da se iscedi malo :razz: ).
nabudzismo mi to za dva dana i shta da radimo ajde ce da idemo do aleksandrovca. inache taj put krushevac - aleksandrovac je pogodan za gazenje poshto je put skoro prav sa nekim blagim krivinicama i vechito je tu nadmetanje izmedju mojih drugara ko ce da ima bolje vreme....nagazio ja auto, letim po putu...tu se stvori ispred nas kolona od 3 shlepera i jednog stojadina ja se istripovao da vozim najbrzi auto na svetu ( :roll: ) i gas da ih preteknem. Prelazim u levu traku, prestizem stojadina, prvi shleper, krece blaga krivina na desno...pochinjem da pretichem drugi kad vidim svetla i ja shta cu umesto da zabodem kochnicu i da se vratim u desnu traku ja blicnem, shiknem u trecu i GAS.....sva sreca te je ovaj vozach poslednjeg shlepera video koliko je sati pa je pobo kochnicu malo, a inache ovo memoilazenje je bilo u stotu. nisam prosho josh 1km stao sam da iskuliram malo...noge su mi se tresle samo tako...znachi tragedija. vide drugar kolko je sati i kao..ocesh ja da vozim? naravno pristao sam...
imam ja josh svoji bisera nego ovaj mi je najsveziji...


e da, ima jedan leek (poznanik) koji je na autoputu bg-ni pre jedno godinu dana vozeci svoju calibru probao da se provuche ispod prikolice od shlepepra....gledao je mnogo filmove pa se is3povao do bola...sreca te je budaletina teshka pa ga nije hteo ni onaj gore pa je pretekao
 
Jao sto mrzim ovakve teme nikako ne mogu da se setim onog naj naj ludjeg kad treba.. :roll:
Glupo: 1)popravni, 2)popravni i popravni
Ludo: 1)jednom sam iz cista mira napucao nekog matorog nekom gromadom papira u glavu jer me ortak isprozivao da nemam muda.. (prvi i jedini put da sam ucinio tako nesto)
2)Spust na rolerima niz magistralu na Zlatiboru
3)Jednom sam poljubo ortaka na blic u usta.. bljaaakkk, ali 1000 kinti je 1000kinti + 4 piva pre toga
icon_redface.gif
 
pa umalo nisam uleteo u makaze,kada sam vozio ayto....ili izleteo na krivini uveche1 dan polse polozenog umalo nisam te vecheri za jovanje izleteo sa staze....slabo osvetljenej ja sam mislio udari cu....mislim idem pravo,i nekako u delici nano sec. JA SAM SKRENUO U LEVU STRANU//DObru///....................cale hteo da ,unajmi kontruktora ovako....da WATCH...AAAAAAAA
AAA....
 
d4ch4:
E pa evo jedne skorasnje... :D:D:D
Kad smo isli na more Sizz i ja negde tamo iza Zvornika pocese neke krivincuge i sleper za sleperom... i krenem ja tako u pohod obidjem 6-7 njih i stanem na pumpu... i jbg... prodjose me svi opet... nasuo ja gorivo i opet u pohod obidjem i sve i pojavi se jedan koji nije bio malo pre... i nije problem.... ja da ga obidjem dodjem do pola kad iz krivine u susret nailazi neki Merc... i ja ni 5 ni 6 nego po gasu... kao stici cu... medjutim ispali me kamiondzija i pocne da ubrzava... i ja sto vise dajem gas i dalje stojim na sred kamiona... i u momentu Merc vec ulazi u mene i koci... i ja samo kocnicu udjem maltene u kamion ovaj Merc slete malo s puta i ne znam kako mi se mimoidjosmo u troje... i tu ne bude kraj... kad je sve to proslo ja se nadjem u sred one krivine iz koje je izleteo ovaj Merc i bukvalno stojim a stoji i kamion pored mene... i sad ne mogu ni ispred ni iza njega a ne vidim sta je u krivini znaci opusteno moze da mi izleti neko i da me spizdi skroz... medjutim kamion krenu ja iza njega i prvi pravac ja ga obidjem... al jbg... savataju me panduri na tom pravcu... i dok sam se s njima raspravio ovaj negde skrenuo nisam ga vise ni video...
 
sofffy:
lale?Sta je to? :D
Cveće, tulipani.
Inače stvarno ovakve teme... bwe ja stalno pravim gluposti... nema šanse da popamtim. Eh da ekstra glupost je kad sam pokazivao kevi kako sam nešto polomio u školi.. kad sam sakočio malo više nego što mi je plafon dozvoljavao. U svakom slučaju... skočio sam, žestoko izgubio ravnotežu... skliznuo sa oslonca... i pao sa oko metar ipo visine ako ne i više, pravo na ledja... sve mami na oči i još sam ustao psujući kako sam mogao da se povredim... zatim sam osetio nešto vlažno na licu... to je bila krv sa razbijene arkade. :lol:
Šta reći... profesionalac! :mrgreen:
 

Back
Top