SVE O PLANETAMA - VENERA,NEPTUN,MARS i ostale planete

kabum:
Ja sam Riba sa Suncem,Venerom i Marsom u Ribama. Mesec mi je u Jarcu.

Ti si u znaku RIBA , onda definitivno ono sto sam ti napisala u - f o r u m u ZVEZDANA ZONA ima jos vise smisla..... A mesec u jarcu oznacava da prirodno, tesko otkrivas svoja osecanja....da ti treba vremena da zaista verujes nekome. . . . A kao Riba si jako nezna i romanticnija od mnogih drugih znakova.....Mesec u jarcu ukazuje i na strpljivost u emotivnom zivotu...cekanje na povoljan i siguran momenat......
 
Ja sam Strelac u znaku,ali mi je ASC u Ribama,a Mesec pak u Lavu.Inace,kada se tumaci bilo koja natalna karta treba poceti stvar uvek od ASC,jer je ASC-ja,ono kako nas drugi ljudi vide,ono nase unutrasnje stanje.Neptun,mi je u Jarcu,u 10. polju.Vrlo cesto astrolozi gledaju prvo tradicionalne vladare,pa u tom slucaju Jupiter kao tradicionalni vladar Riba se meni nalazi u Vodoliji,u 12. polju,a Uran u Strelcu,dakle recepcija planeta...

Naravno imam vrlo izrazene umetnicke sklonosti...Studiram arhitekturu,ali to je prvenstveno zbog konjukcije Saturna,Venere i Merkura...Naime Saturn i Merkur u duploj aplikacionoj konjukciji,a Venera i Saturn u aplikacionoj konjukciji...sve u svemu jake konjukcije...
 
baki 75:
meni venera u drugoj kuci, sta je to?

venera u drugoj- govori o nasljedstvu zemlje ili nekretnina,skupim poklonima. dobra zarada preko umjetnosti isto tako može govoriti da ulaskom u brak se financijska situacija poboljsava-znaci netko tko ce donijeti nesto u brak. To je sve samo prividno puno toga zavisi u kakvom je polozaju venera u kojem znaku,njen vladar itd........
 
pa tako nesto ...oko 22gog ili 23-ceg stepena...ali to je to...tolerancija dozvoljena....ja mislim da je to to....ali evo cekamo da se jos neko javi da potvrdi ovu moju "Njegosevu"...jer to sam jednom negde procitala da je najlepse kadase Venera nadje na 24 npr Riba....e sad ,pitamo se mi ,kako to kada je njeno staniste u Vagi ili Biku pa valjda je tu nejlepse.....ali nemam ti poima...ja ti kazem sta sam procitala....
 
Venera
U 11-mnogo prijatelja koji se sami nude da pomognu osobi u ostvarenju zelja i nada.Medjutim,način pomoći će mnogo zavisiti od prirode i svojstava znaka u kojima je ,kao i od aspekata


Venera u ovnu

Ove osobe su impulsivne i lako se uzbuđuju. Veoma su strastvene, moglo bi se reći vatrene. Zbog svoje naglosti, odluke donose bez puno razmišljanja, pa se zbog toga kasnije često kaju. U samoinicijativnim akcijama obično doživljavaju neuspeh. Sklone su zaljubljivanju na prvi pogled, ali ih to podjednako brzo prođe. Ove osobine ih često odvode u nedovoljno osmišljen brak koji se obično ne završava uspešno. Zahtevne su i znaju da budu sebične. Vole zabavu i u suštini su romantične sanjalice. Sklone su vatrenim i strasnim ljubavima koje kratko traju. Vole promene, često flertuju. Vrlo su direktne u nastupu i izazivaju partnera gotovo se nudeći. Vole da se razgolićiju i da poziraju. Fizički izgled je pretežno to što ih najviše privlači kod suprotnog pola. Kada osećaju da su voljene veoma su blage i tople. Ove osobe ne mogu da budu sretne ako im je uskraćen seks i ljubav
 
Psihologue:
Venera
U 11-mnogo prijatelja koji se sami nude da pomognu osobi u ostvarenju zelja i nada.Medjutim,način pomoći će mnogo zavisiti od prirode i svojstava znaka u kojima je ,kao i od aspekata


Venera u ovnu

Ove osobe su impulsivne i lako se uzbuđuju. Veoma su strastvene, moglo bi se reći vatrene. Zbog svoje naglosti, odluke donose bez puno razmišljanja, pa se zbog toga kasnije često kaju. U samoinicijativnim akcijama obično doživljavaju neuspeh. Sklone su zaljubljivanju na prvi pogled, ali ih to podjednako brzo prođe. Ove osobine ih često odvode u nedovoljno osmišljen brak koji se obično ne završava uspešno. Zahtevne su i znaju da budu sebične. Vole zabavu i u suštini su romantične sanjalice. Sklone su vatrenim i strasnim ljubavima koje kratko traju. Vole promene, često flertuju. Vrlo su direktne u nastupu i izazivaju partnera gotovo se nudeći. Vole da se razgolićiju i da poziraju. Fizički izgled je pretežno to što ih najviše privlači kod suprotnog pola. Kada osećaju da su voljene veoma su blage i tople. Ove osobe ne mogu da budu sretne ako im je uskraćen seks i ljubav
:-( polovično tačno...ma kakav fizički izgled, kakvo poziranje... :-?
 
DjuraMornar:
pa tako nesto ...oko 22gog ili 23-ceg stepena...ali to je to...tolerancija dozvoljena....ja mislim da je to to....ali evo cekamo da se jos neko javi da potvrdi ovu moju "Njegosevu"...jer to sam jednom negde procitala da je najlepse kadase Venera nadje na 24 npr Riba....e sad ,pitamo se mi ,kako to kada je njeno staniste u Vagi ili Biku pa valjda je tu nejlepse.....ali nemam ti poima...ja ti kazem sta sam procitala....

Dobro Psiho, jel ovo tačno?
 
Venera u Ovnu

U ljubavi ste impulsivni i puni zahteva.Iskreni ste,lojalni,pa čak i naivni.Ali,zbog svojih zahteva i nervoznog reagovanja lako raskidate veze i niste osoba ‚‚od strpljenja‚‚.Naročito u mlađim godinama brzo i lako menjate partnere.Uostalom,ovakva pozicija Venere predisponira na česta zaljubljivanja.Volite da se zalećete u ljubavi i retko razmišljate o posledicama svojih postupaka.Vaša strast je direktna i vi sve želite ‚‚sad i odmah‚‚,tako da vam partneri ponekad zameraju na nedostatku mašte.Naravno,i vama godine donose smirenje i više mudrosti. :-D ;-)
 

Back
Top