OSECATE LI SE LOSE U ZENSKOM TELU?

HeBePoBaTaH_:
Dobro, izvini, ali meni nije jasno zašto bi žensko htelo da bude muško..prvo, i mi najebavamo, ladno mogu ženske da nas kresnu, i nama mrdaju kite dok trčimo, onda..svašta možemo da zapatimo i na svašta da se navučemo, šta još? Obavezno moramo da umemo da vozimo, da umemo da se bijemo, dobro, to sa godinama je mannje važno, u nepoznatom gradu mi moramo da se snalazimo, moramo da nosimo kofere ženama..sve što mi radimo uglavnom radimo zbog žena..
Drugo, lakše je vama jer MI MUŠKARCI MORAMO DA UČESTVUJEMO
a žene mogu da budu i kibic fensteri (dobro, ja ne volim takve, ali mogu da budu)
Osim toga.. telesno nije ishodište.
Ne kapram..

te bwe kibicerke su od najopakije vrste ;)

Muškarci bIOLOŠKI služe da

~pomeraju teške stvari
~dohvate nešto sa visoke police
~ubijaju bube



:D
 
HeBePoBaTaH_:
Dobro, izvini, ali meni nije jasno zašto bi žensko htelo da bude muško..prvo, i mi najebavamo, ladno mogu ženske da nas kresnu, i nama mrdaju kite dok trčimo, onda..svašta možemo da zapatimo i na svašta da se navučemo, šta još? Obavezno moramo da umemo da vozimo, da umemo da se bijemo, dobro, to sa godinama je mannje važno, u nepoznatom gradu mi moramo da se snalazimo, moramo da nosimo kofere ženama..sve što mi radimo uglavnom radimo zbog žena..
Drugo, lakše je vama jer MI MUŠKARCI MORAMO DA UČESTVUJEMO
a žene mogu da budu i kibic fensteri (dobro, ja ne volim takve, ali mogu da budu)
Osim toga.. telesno nije ishodište.
Ne kapram..

E,da te pitam nesto:da se nekim slucajem mozes da pretvoris u zensko,da li bi hteo? Kladim se da bi odgovor bio NE. Nijedan normalan muskarac ne zeli da bude zensko. Zasto? Pa,zato sto je teskoooo..joj da ti znas...kapiram da i vi imate svasta-nesto sto se od vas ocekuje,ali vam je lakse,niko vas ne degradira na "svakom koraku",imate vise slobode da radite ono sto zelite i kako se osecate trenutno ,a mi moramo da se foliramo,mi MORAMO da lazemo,...ne znam...ja sam kao zensko,osetila sve ono zlo sto zensko moze snaci (bila sam silovana,/trudna/abortus, bila sam diskriminisana,vredjana,imam fizickih problema/autoinfekcije/bolne menstruacije) ne kazem ja da je SVAKOJ ZENSKOJ OSOBI kao sto je meni,ja sam samo pitala kako je drugima...eh .
 
:(
Betty,pa sluze valjda za josh poneshto?:mrgreen:

Shto se teme tiche,pa moze da bude bioloshke ili psioholoshke prirode....al ko shto reche ako te zene ne privlache sexualno mislim da nije "mushkarac u telu zene"situacija....pa da se ide na promenu pola.Ne znam....zavisi od sredine taj stav koji se formira o "mushkom svetu".Ako ti je okruzenje patrijarhalno do zatucanosti vremenom se stvara predubedjenje da je chhitavo drushtvo takvo.....ja mislim da nije.Nikada nisam nailazio na bas extremne primere,meni kao mushkarcu ponekad i deluje da je zenama teze....porodjaj,menstruacija,..itd.,itd.,ali od zena kojima sam to svoje mishljenje izneo uvek sam dobio suprotan odgovor....e sad dal lazu ili ne iz odr.razloga ne znam,ne mogu da chitam misli.Mozda bi trebalo da porazgovarash sa nekim psihologom/psihijatrom,ne znachi da si luda(i onako smo svi 90% syebani u neku ruku a na forumu taj postotak se krece do apsolutnih 100),za razne vrste takvih problema sasvim je normalno traziti struchnu pomoc.
 
Počela sam da pišem poprilično opširan post, ali sad sam videla da si napisala ovo za silovanje i stvarno ne znam šta da ti kažem osim da odeš na neko savetovanje, jer je očito to kod tebe izazvalo osećanje gađenja prema sopstvenom telu.

teddy.gif
 
Betty:
Soso, a kućni poslovi, Soso.....voliš li ih :)

Па сад...како које....мрзим прање посуђа, али шрафцигером и бушилицом баратам једнако добро као и варјачом.....:wink:

Једина, једина ствар у којој не могу да парирам мушкарцима је УБИЈАЊЕ БУБА!!! Ту си апсолутно у праву! :-?
 
Ja se lepo osećam kao žena, nikad mi nije ni padalo na pamet kako bi bilo lepo da sam muškarac. Znam da diskriminacija nervira, ali nije ni muškarcima sve med i mleko, imaju i oni svojih problema. Da su se meni događale tako strašne stvari kao silovanje, abortus, zgadio bi mi se i sam život u nekom trenutku, i verovatno bi razmišljala o tome da kroz to ne bi prolazila da sam muškarac.
 
Eeee jedina stvar na kojoj zavidim muškarcima je što piške stojećki. I to im zavidim još iz perioda exqrzija. Ono, neko vikne: "Majstore stani da šampi!", stane autobus u sred nedođije, svi napolje na pišanje (jer kome se piški mora tad, ne može da čeka neki motel), oni lepo uz drvo, a nas da bocka trava udoope. Eto to me baš nervira.

teddy.gif
 
Hahaha! Pa jeste,ali utesi se da i oni moraju ne samo da pike nego i da kake :lol:
A bila sam kod psihijatra pre nekoliko godina,i kod neuropsihijatra i dosli smo do istog zakljcka,da se meni moje telo gadi narocito kad osetim na sebi neke "pohotne' poglede od antipaticnih mi osoba (na primer,dobaci mi na ulici neki smrdljivi matorac neki prostakluk),ali srecmo proglasena sam "izlecenom" jer mi prija kad me neko ko se meni svidja "guta pogledom".No,cim sam ja otvorila ovu temu,mora da ipak nisam izlecena 100%,moram se boriti sa tim.Hvala na misljenju.
 
muvalo:
Ja mogu! Zivot me je naterao :) - zivot sa covekom KOJI VOLI BUBE, to jest.

Ih,bube tamanim bez problema!Ali misevi?
Kad smo imali misa u stanu,nisam sigurna kome je bilo gore.
Evo i sad mi se javlja gadjenje kad pomislim gde se sve provlacio, i setao, i jeo namirnice, i ostavljao tragove....a ja mislila da mi se prosula nes kafa po polici...pa skupljala i vracala nazad...i cudila se kako je dospela tamo....kad sam ga napokon videla na zidu u spajzu,pobegla sam u sobu,digla noge na trosed i plakala....ma koji klinac uopste traze na sestom spratu...grozota!
 
w.witch:
Ih,bube tamanim bez problema!Ali misevi?
Kad smo imali misa u stanu,nisam sigurna kome je bilo gore.
Evo i sad mi se javlja gadjenje kad pomislim gde se sve provlacio, i setao, i jeo namirnice, i ostavljao tragove....a ja mislila da mi se prosula nes kafa po polici...pa skupljala i vracala nazad...i cudila se kako je dospela tamo....kad sam ga napokon videla na zidu u spajzu,pobegla sam u sobu,digla noge na trosed i plakala....ma koji klinac uopste traze na sestom spratu...grozota!

Ja bih dobila infarkt na licu mesta :)
(a tek zamisli pijes nesic, a u njemu misji brk :()
 
Ja od straha ubijam bube, imam fobiju da ce da mi udju u usta ili nos ili usi dok spavam pa ih potamanim cim ih ugledam, jedino muve nikako da naucim da ubijem.
Da se vratim temi, ne smeta mi sto sam zensko, jedini dani kad bih pozelela da sam musko su kad dobijem, inace mi te zamene i zelje da sam suprotnog pola ne padaju na pamet. Nije ni njima lako, vise se znoje, pa kad pocnu da celave muku muce, brijanje svaki dan, pa kad pocnu stomaci da im rastu i usi sa godinama..., imaju i oni svojih muka
 
xiaoyu:
oni lepo uz drvo, a nas da bocka trava udoope. Eto to me baš nervira.

teddy.gif

bocka, vaistiny :lol: A šta miš, ja sve mislim možda je na VRHU travke neka bubica ili ne daj Božo leptir? :shock: Ili MRAV :twisted: Pa da me oojede za goozu :lol:


Bube su bwe grozne...agresivne, ja lepo ko čovek krenem da vičem na njih, a one ne beže (!) nego TRČE ka meni :shock: Zatrči se gadura i ....wrooom ....ja pobegnem :D
 

Back
Top