OSECATE LI SE LOSE U ZENSKOM TELU?

Mislim da muskarci brze ostare,vec posle 24 godine im se "vide" godine,a nama ne...mi smo sa 24,5,6,7,8,do nekih 35 OK,ali zato POSLE 35 zene izgledaju gore...a oni ostanu maltene isti kao sa 26...cudno je to. Sto se tela tice,neverovatno kako u danasnje vreme oba pola mogu da sacuvaju vitku liniju,misicavo telo,i zene i muskarci.Ma,ne znam,lupetam bezze :) A sto se dlaka tice,jao,jeste,kod muskaraca porastu dlake u nosu,na nosu,obrve,usi,u usima,a opadne im kosa hahaha...a ima i brkatih zena :lol:
 
M4j4:
A bila sam kod psihijatra pre nekoliko godina,i kod neuropsihijatra i dosli smo do istog zakljcka,da se meni moje telo gadi narocito kad osetim na sebi neke "pohotne' poglede od antipaticnih mi osoba (na primer,dobaci mi na ulici neki smrdljivi matorac neki prostakluk),ali srecmo proglasena sam "izlecenom" jer mi prija kad me neko ko se meni svidja "guta pogledom".No,cim sam ja otvorila ovu temu,mora da ipak nisam izlecena 100%,moram se boriti sa tim.
E, bas super sto si dosla na Forum. Ovde ces da se izlecis do balcaka...
Sad kad pocnu da ti dobacuju kojekakvi pickopacenici, pa pocnu da ti pristizu neukusne PP, pa pocnu da te zajebavaju u vezi seksualnosti... ima da prsnes samo tako.
Nego, stavi fotku u profil, da te vidimo...
 
M4j4:
Mislim da muskarci brze ostare,vec posle 24 godine im se "vide" godine,a nama ne...mi smo sa 24,5,6,7,8,do nekih 35 OK,ali zato POSLE 35 zene izgledaju gore...a oni ostanu maltene isti kao sa 26...cudno je to. Sto se tela tice,neverovatno kako u danasnje vreme oba pola mogu da sacuvaju vitku liniju,misicavo telo,i zene i muskarci.Ma,ne znam,lupetam bezze :) A sto se dlaka tice,jao,jeste,kod muskaraca porastu dlake u nosu,na nosu,obrve,usi,u usima,a opadne im kosa hahaha...a ima i brkatih zena :lol:

E sad sam mrtva ozbiljna...apsolutno se ne slazem sa pojedinim delovima ovog posta....
 
Jeste, kao i miF (onaj što ti šeta po polici) i mraF (onaj što je na biljčici koja bocka udoope).

teddy.gif
 

Back
Top