OSECATE LI SE LOSE U ZENSKOM TELU?

Razumem i to što si mislila da si dečak, ja sam mislio da sam devojčica i to je nekako čudno. Pre polaska u školu sam shvatio da sam dečak i kada sam bio u prvom razredu neki dečak uz drugog odeljenja me zadirkivao i malo sam ga istukao pa se žalio svojoj učiteljici koja me na jednom velikom odmoru grdila i kroz podsmeh rekla kako nisam žensko, nešto u tom fazonu, onda su se deca koja su bila tu smejala i od tada sam morao da se prilagođavam svom polu i nije bilo lako.
 
Kakve veze moj post ima sa tobom, obratio sam se njoj da vidi da ima i onih sa druge strane i da je razumem kao osoba osobu.

Razumemo se :heart:

- - - - - - - - - -

Sa ženama imam po neku vezu, sa pedewima ne.:lol:

Napusti temu.
To na šta ti insinuiraš je upravo moj problem.
J.e.b.o. si, pa se time hvališ?
E, takvi kao ti si moj problem.
 
baš naprotiv, svaki put kad sam ulazio, osećao sam se izuzetno prijatno :D

Paćeniče, ne možeš TI da uđeš u ženu :lol:
Može samo jedan tvoj deo od nekoliko centimetara, koji je zamenljiv i ima ga po seks šopovima, a prodaja sve više skače upravo zbog takvih kao ti.
Lično ne bih imala seks sa tobom da si poslednji na svetu, jer žene posmatraš kao objekat, a ja se upravo protiv takvih borim ceo život.

Uostalom, promašio si temu. I nije mi jasna ta pseudo- duhovitost, ako ne možeš da me razumeš, podrzis, pomognes... zašto smetas?
I ti si još jedan u nizu "j.e.b.a.č.a " ovde na forumu, pa, care, svaka čast, ispunio si životnu svrhu :lol: (Kako ne primećujete da sebe ponižavate ovakvim komentarima?)

- - - - - - - - - -

Tema nije o tome ali budala je budala.

A misli da je na neki način "nadmoćan". Ne znam da li da se smejem, ili da odem sa foruma. Muka mi je više od budala i primitivaca.
 
Nemoj ići ako baš ne moraš, meni si zanimljiva hah.

Shvatio sam kakvi su muškarci koji ovde stalno pišu o onim stvarima, to su muškarci kojima to fali u životu, oni muškarci što komentarišu slike žena koje su javne ličnosti, u fazonu udvaraju im se u komentarima preko društvenih mreža nekim zastarelim, smešnim forama, uglavnom muškarci u poznijim godinama i oni malo tupavi.
 
Nemoj ići ako baš ne moraš, meni si zanimljiva hah.

Shvatio sam kakvi su muškarci koji ovde stalno pišu o onim stvarima, to su muškarci kojima to fali u životu, oni muškarci što komentarišu slike žena koje su javne ličnosti, u fazonu udvaraju im se u komentarima preko društvenih mreža nekim zastarelim, smešnim forama, uglavnom muškarci u poznijim godinama i oni malo tupavi.

Hahahahaha :ok:
Tačno!
Dobro, ostaću, dosta je bilo povlačenja pred kvazi- supermenima :lol:
 

Back
Top