OSECATE LI SE LOSE U ZENSKOM TELU?

Ej , ljudi , pa ja nmg da verujem da ova moja moja tema još živi :D
Prošlo je hmmm....koliko, 12, 13 godina ?
Lol
E pa, u međuvremenu se ostarilo ali i opametilo....hehe....
:klap:
Sada se osećam dobro u svom telu, debela sam i srećna, čudo jedno....sad čitam kako sam bila nezadovoljna kada sam otvorila temu i kapiram da sam bila u žešćoj depresiji.
Nisam ni sad normalna :whistling: Ali više ne posmatram život toliko tragično.
Nisam uspela da odem iz Srbije, sad imam 42 godine i osećam se nekako otupelo i umorno....smejem se, ipak, što je moguće više i svoje telo sam prihvatila kao neki privremeni stan u kome živim, ono stari, to vidim, jednog dana će umreti a ako smo mi entiteti koji žive unutra, prećićemo u neki drugi oblik energije, ako ne, onda je to kraj postojanja, ali zašto sad počinjem dodatne teme?
Mogla sam reći sve ovo u tri reda, ali očigledno volim da komplikujem
Pozdrav svima ;)
 
E, nešto razmišljam, trandže, promene pola, plastične operacije...
Može i ovde, da ne otvaram novu temu.
Ove žene, ex- muškarci mi idu na K Iz dva razloga:
1. "Želimo da nas poštujete zbog onog što smo."
A vi niste sebe mogli/ mogle da poštujete zbog onog što ste, a sad od ostatka sveta tražite da vas "prihvate takvima kakvi ste"?!
2. Poštovaoću ja tebe, plastična ženo, koja imaš silikone i ne gusis se u brushalteru, koja ne znaš niti imaš predstavu kako iste Bole pred menzis, kako izgleda kada ti je čaršav mokar od ledenog znoja dok trpis menstrualne grčeve i to baš te zadesi u 4 ujutru i drma do 5 a u 6h treba ionako da ustanes da ideš na posao gde će uvek neko "pametan" da se nađe da te zadirkuje (ali da ne vređa, pa mu ne mož' ništa, zna granicu, a ti poludis)
Respekt za tebe koja možeš da se karaš do besvesti opušteno, jer trudna ne možeš da ostaneš, u najgorem slučaju navuče š neku infekciju, ali nama ženama se to stalno dešava i kad nemamo sex- ovim putem pozdravljam našu najpoznatiju prijateljicu, bakteriju kandidu albikans kojoj i latinski naziv znam koliko sam puta imala autoinfekciju istom.
Dojenje i trudnoće, a tek porođaj je besmisleno i pominjati.
Niste bili/bile zadovoljne svojim muškim polom?
Najlakše je prosto dići ruke od svega i obući suknju. Ali to što nosite suknju ne čini vas ženama. Kukavice.
 
jako lose, mislim da sam trebala biti musko :roll:

Pa ko ne bi voleo da je jači, poenta je boriti se.
Meni su svi ceo život govorili da imam "muški mozak" :lol:
S'obzirom na moje postove, izgleda da imam :lol:

Sad ozbiljno, pih, i ja tako mogu da budem "žensko", da izvadim matericu i jajnike, em me ne bi lupali hormoni, em adios menzis I propratni bolovi, nije to samo par dana krvarenja u mesecu već i propratni efekti poput migrene pre i posle, itd. I da odfikarim teške grudi, pa da stavim silikone, da treniram i trčim a da ništa "ne trese" :lol:
I to je čvrst materijal, ni brus ne moram da nosim :lol:

Ej, samo da dodam da nemam ništa protiv gejeva ni lezbejki, to je sexualna orijentacija i njih stvarno prihvatam što se kaže: takve kakvi su.
Mene nerviraju ove "žene" kojima je suuuuper biti žensko i palamude a pojma nemaju kako je to biti "prirodna žena".
 
Pa ko ne bi voleo da je jači, poenta je boriti se.
Meni su svi ceo život govorili da imam "muški mozak" :lol:
S'obzirom na moje postove, izgleda da imam :lol:

Sad ozbiljno, pih, i ja tako mogu da budem "žensko", da izvadim matericu i jajnike, em me ne bi lupali hormoni, em adios menzis I propratni bolovi, nije to samo par dana krvarenja u mesecu već i propratni efekti poput migrene pre i posle, itd. I da odfikarim teške grudi, pa da stavim silikone, da treniram i trčim a da ništa "ne trese" :lol:
I to je čvrst materijal, ni brus ne moram da nosim :lol:

Ej, samo da dodam da nemam ništa protiv gejeva ni lezbejki, to je sexualna orijentacija i njih stvarno prihvatam što se kaže: takve kakvi su.
Mene nerviraju ove "žene" kojima je suuuuper biti žensko i palamude a pojma nemaju kako je to biti "prirodna žena".

a ja sam tipicno zensko, a rintam za tri muskarca, zato mi zelja da sam bar musko, ovako vise ne ide :sad2:

a u pravu si i za sve ostalo sto si rekla
 
Otkako me je na ulici neka stara Ciganka oslovila sa gospodjo kad natucem visak kila sisam se iskljucivo na ekstremno kratko. :lol:

Hahahahahahahahahahaha
Sad me podseti na jednu scenu: prolazim kroz naselje i neki dečki mi gledaju u sise, imaju otprilike 25 godina;
Tako su balivili da zamalo ne rekoh: "Ne brinite, porašće i vama kad napunite 40"
:rotf:

A i ovo je dobro sa "gospođo" :lol:
 
Hahahahahahahahahahaha
Sad me podseti na jednu scenu: prolazim kroz naselje i neki dečki mi gledaju u sise, imaju otprilike 25 godina;
Tako su balivili da zamalo ne rekoh: "Ne brinite, porašće i vama kad napunite 40"
:rotf:

A i ovo je dobro sa "gospođo" :lol:

:lol: :lol: :lol: Dobro si im rekla. :ok:
Pa sta mislis zasto se tokom proleca trudim da sprzim zimsko i jesenje salo, brate leti se izlazi, blam me da budem medju curama, a da sam prsatiji od njih. :))))(
 

Back
Top