Zbogom...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

PLESsitnihDEMONA

Poznat
Banovan
Poruka
9.594
Odlazim,odlazim
sa planete putujem
putujem ,putujem
mjesecu se radijem
i nikad se necu vratiti...:D:D

Odlazim,ostavljam te
ali ne kao prije
ovaj pud zauvek,sad placi
nikad vise ti necu doc...


A sad adio,a sad adio...
i ko zna gde i ko zna kad
moj te umiJo! :D:D

Bilo mi je lepo sa vama,ali sve ima svoj kraj. Pa tako i PsD mora da ode. Znam da vam je mngoo zao i dace te tiho da placete u WCu,ali zivot je takav. Zao mi ove silne pichetine po forumu koju nece imati ko da karra,ali valjda ce se naci neka sotojna zamena za mene.
Ako hocete mozete i poklone da mi kupite. Da bih vas se secao,do sledeceg meseca.
Nisam hteo da bas sve ovo bude pateticno,ali nisam hteo da se ispredaju price kako sam ovde bio samo zato da bih forumasice strpavao u krevet,pa mi sad vise nisu interesantne.
Zelim da znat da vas sve volim i da cu se jos koliko veceras u krevetu okrenuti prema zidu i jecati. Verujte da ce meni biti najteze.

Ronim suze niz bijelo lice...uzjebacu sminku. :lol:

Pamtite me po pjesmama (postovima) mojim
nanananan nanana nanaa nanana na na....



:D:D:D:D
 
Добро знај да увек ту сам ја, добро знај да нећу никада да те оставим, да те заборавим, добро знај да увек ту сам ја
 
Postovani,
pisem ovo,a ruka mi drhti...:lol:

U ovako teskomcasu po sve nas,moramo svi biti hrabri i ponosni. Ne sme nam se suza u oku videti. Ne smemo zaplakati. Trebamo biti dostajanstveni kakvi smo bili i svih ovim meseci,a neki bogami i godina.
U ovom casu kada man srca svima lupaju,meni lupa najvise. Cak imam utisak da mi lupa na gore dole.
No,par reci Plesu...

Danas se u tuzi i bolu rastajemo s tobom dragi nas Ples i osecamo se jadno i postidjeno. Da stidemo se Ples,stidimo se,jer mi smo dozvolili da nas nasi mali zivoti odvedu na puteve besmislenog konformizma i samozadovljstva dok si ti neustrasiv i beskompromisan sa tastaturom u rukama i pesmom na usnama kuca postove sirom naseg foruma.
Junace nasih dana,kratak,ali patnjama krcat bio je tvoj put. Setimo se samo neljudskih postupaka tvojih mucitelja,moderatora. Koji nisu birali sredstva i tastaturu i koji su probadali svojim ostrim tipkama tvoje vizionarske balone...da balone...
Necemo niakad zaboraviti kako si istrajao prkoseci mocnim forumskim revizionistima,jer drugovi,ruku na srce ko od nas bi bio spreman zrtvovati sopstvenih 8000 postova zbog jednog jedinog? PLESsitnihDEMONA,da ti si to mogao Miki.
PsD,ratni druze tvoja zrtva nije bila uzaludna,skrhani bolim mi ti radosno porucujemo POBEDA,POBEDA,POBEDA!!! Neprijatelj ni najsvirepim metodama nije uspeo u svojim namerama. Morao je da poklekne i pusti na slobodu sve tvoje postove i nasu omiljenu temu "Pustite forumase da pisu"
Kratak je bila tvoja misija na ovom forumu u ovoj zemlji seljaka na brtovitom Balkanu,ali velicina tvog skromnog opusa od jedva nekih,cirka 8000 postova ucinice da nam srca jos dugo igraju dok ih citamo.
Mesijo nas ,sledicemo te kao sto si ti sledio svoju ideju do kraja!

Jedan bluz za PsDa....:D:D:D
 
jeasus:
Добро знај да увек ту сам ја, добро знај да нећу никада да те оставим, да те заборавим, добро знај да увек ту сам ја
Ako se slucajno predomislim,to ce biti zbog ovog tvog posta...:D:D:D
Sav sam se najezio...hocu Ailtonov dres!!!! :D:D
 
Bluz za Plesa...

u mom odelu
ima mesta,ima mesta za sve
za sve!
za sve te jadne male usi
zivotinjice drage eeeeej,eeej

u mome telu ima krvi,im krvi za sve
za sve!
uuuuuuuuuu mome telu ima krvi
ima krvi za sve
za sve te
jadne, male, zeljne stvore
zivotinjice drage
eeej eeej eeeej

ima mesta za bluz gnjuz4x
zato,jadno malo dete
zivotinjicu trazi aaaa aaa aaaa
ooooooo

u mojoj glavi
ima majka
ima majka za sve
uuuuuu mojoj glavi unutra
ima majka za sve....
za sve te luuu luuu luuuululululu
lude stvari
zivotinjice drage....

ima mesta za BLUS GNJUZ !!!


zato
jadno malo dete,zivotinjicu traaa traaa traaaa ....aaaaaauuuuuuu


:D:D:D:D
 
Ailton_3_0_1%5B1%5D._gol_za_CZ.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top