S one strane Krste...ili kako to izgleda u RL

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pirattik:
@Mannibals jesi li razmisljao da ides u profesionalce....mislim ipak si dobio 3 basketa

ma....trenirao sam sve ....osim rykomat i judoa....odbojku,onako bilo mi dosadno,pa zbog ocene.....sve ostalo sam voleo....
@Aleksej......crn ko ....mazyt :roll: ........on igra a ja assistencije obelezavao taj dan,hteo da vidim da li se ispaltilo trchanje,pa na sketba.....
 
jeasus:
kakvih bre par meseci...prodje tek metar dana...tek sam poceo bre...mada dobio sam 7kg , cek samo do sledeceg marta da vidis kakav cu biti...skoro pa kao PSD :)
Neces niakda biti kao ja.
Ja sam ZVER!
Jos sam se u medjuvremenu vratio kiku. Ne mogu vise ovako...ima mecku da rodim dok dostignem nivo kao nekad. Ali ja sam zver koja zeli da postane nemilosrdna zver. :D:D
 
Sanha:
dscn2346aos0.jpg


Neva,Peta W,ja(Sanha) i Lillymoon...eto :)

iskreno ne bih vam oprostio :lol:
 
pa ova u zelenoj majici je mnogo slatka,,ali ove dve plavuse !! DAJTE ZENE,,,RADITE NESTO SA SVOJIM KOSAMA..OCAJNE SU !

pa ne stoji svima da se farbaju u plavo..
ne znam ova sto ima pirsing u obrvi koja je...ali covece !!! frizura ti ne odgovara obliku lica ni najmanje,lice ti je uzano i dugacno a te dignute siskice ga izduzuju jos vise...katastrofa,mada imas slatko lice

ajde da vas ne savetujem mislicete da vas ogovaram ili mrzim ali bas naprotiv,

d
 
da bi se postom obratilo nekom forumashu stavljalo se (prepisivano sa foruma sa engleskog govornog podrucja) " to whitenicky" iznad posta sto u prevodu znaci " za vajtnikija" ....onda je slengom "to" zamenjeno dvojkom ( to=two=2 ) ali se onda i ta dvojka pocela pogresno pisati,ako obratis paznju to je isto dugme na tastaturi i tako je nastalo


@ whitenicky

da li vam je sada jasno?

a njihove kose su i dalje pogresne.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top