zločesti muškarci br.2

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
J

jadnica

Gost
ovo je nadovezivanje na temu broj1.svaki put se iznova iznenadim kako samo na sebe misle.prvo njihovo dobro,a tek potom žensko.gdje si bobitza prijateljice da mi pomogneš?nemoj me ukinuti gazdarice,slušat ću pravila.nema tu nijedne teme na temu osjećaja.ko je imao loša iskustva s njima i kakva.
 
jadnica:
ovo je nadovezivanje na temu broj1.svaki put se iznova iznenadim kako samo na sebe misle.prvo njihovo dobro,a tek potom žensko.gdje si bobitza prijateljice da mi pomogneš?nemoj me ukinuti gazdarice,slušat ću pravila.nema tu nijedne teme na temu osjećaja.ko je imao loša iskustva s njima i kakva.

Ajde reci ti svima nama, :roll: sta se to tebi zapravo desilo, posto i slep moze da zakljuci da te je neko zastoko povredio? :?
 
nije to jedno iskustvo nego više. ja sam bar imala iskustva da su bili agresivni prema meni.pogotovo ako ih ne bi slušala.muškarci me baš ne poštuju niti im je stalo do mene.i moj dečko je sa mnom samo kad njemu paše.baš mi i nije dečko.ali najgore iskustvo što sam doživjela sinoć mi je teško reć na forumu.
 
jadnica:
nije to jedno iskustvo nego više. ja sam bar imala iskustva da su bili agresivni prema meni.pogotovo ako ih ne bi slušala.muškarci me baš ne poštuju niti im je stalo do mene.i moj dečko je sa mnom samo kad njemu paše.baš mi i nije dečko.ali najgore iskustvo što sam doživjela sinoć mi je teško reć na forumu.
nije toliko strašno,ali me povrijedilo i pokazalo kakve muške svinje postoje,iako je možda loše kategorički tvrditi da su svi takvi.
 
jadnica:
nije to jedno iskustvo nego više. ja sam bar imala iskustva da su bili agresivni prema meni.pogotovo ako ih ne bi slušala.muškarci me baš ne poštuju niti im je stalo do mene.i moj dečko je sa mnom samo kad njemu paše.baš mi i nije dečko.ali najgore iskustvo što sam doživjela sinoć mi je teško reć na forumu.
Ja mislim da ovde ima posla i za sudstvo.
Mozda je tvoja greska. Izazivas, ali to ne opravdava bilo koju vrstu agresivnosti ili sto je verovatnije lose se postavis.
 
Chernobill:
jadnica:
nije to jedno iskustvo nego više. ja sam bar imala iskustva da su bili agresivni prema meni.pogotovo ako ih ne bi slušala.muškarci me baš ne poštuju niti im je stalo do mene.i moj dečko je sa mnom samo kad njemu paše.baš mi i nije dečko.ali najgore iskustvo što sam doživjela sinoć mi je teško reć na forumu.
Ja mislim da ovde ima posla i za sudstvo.
Mozda je tvoja greska. Izazivas, ali to ne opravdava bilo koju vrstu agresivnosti ili sto je verovatnije lose se postavis.
nije baš toliko strašno,ali me razočaralo.ali nema veze već sam bolje. proći će me za tjedan dana.trenutna rezignacija.
 
jadnica:
nema moje drage bobitze.pozdravljam ju.

Glavu gore i okreni novi list :wink:
svaki dan je nova sansa da se nesto promeni u zivotu
Sutra kad ustanes, potrudi se da pocnes da mislis, ponasas se a samim tim i zivis drugacije :wink:

Stvarno sam se potrudila da te utesim, a ako nisam uspela onda izvini
usput odakle si?
 
jadnica:
jadnica:
nije to jedno iskustvo nego više. ja sam bar imala iskustva da su bili agresivni prema meni.pogotovo ako ih ne bi slušala.muškarci me baš ne poštuju niti im je stalo do mene.i moj dečko je sa mnom samo kad njemu paše.baš mi i nije dečko.ali najgore iskustvo što sam doživjela sinoć mi je teško reć na forumu.
nije toliko strašno,ali me povrijedilo i pokazalo kakve muške svinje postoje,iako je možda loše kategorički tvrditi da su svi takvi.
Ja te u potpunosti razumem!Ali primecujem,da si ti zbog toga sto ti se desilo izgubila samopouzdanje,ali to nesmes da dopustis!Shvati,svako ima pravo da pogresi,pa i ti.Eto,desilo se zaljubila si se u pogresnu osobu,nisi ni prva ni poslednja koja je to prezivela!Nisi nista manje vredna od drugih,sada si trenutno povredjena,ali veruj mi i to ce proci!!!Samo pazi,da od sada budes obazriva,jer ces sigurno naci tipa koji ce te voleti i postovati!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top