Pomagajte

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Tokan

Aktivan član
Poruka
1.246
Treba mi pomoc, tj saveti kako se lece ove bolesti:
Upala bubrega, pesak u bubregu, anemija. Koja hrana najbolje pomaze, neko voce povrce? Da li je potrebna veca fizicka aktivnost i slicno. Hvala unapred.
P.S. Samo nemojte da kazete da idem kod doktora, posto nije za mene, a onaj ko je bolestan je vec bio, ali slaba vajda, pa me vise interesuju vasa iskustva, ako je neko imao slicnih problema.
 
Ja sam imala upalu bubrega, pesak itd..pijes lekove, primas injekcije, imas odredjenu dijetu koje se pridrzavas mesecima i vise (i danas posle nekoliko godina, ne toliko striktnu, ali moram da pazim) naravno sve to ti prepise doktor nakon pregleda i dijagnoze..naravno voda, tecnost, cajevi..to ne treba ni da se spominje..sve je od slucaja do slucaja..to sve treba tvoj prijatelj da vidi sa doktorom! samo nekom hranom i fizickim vezbama ne verujem da ce se izleciti ...pozdrav
 
Pa moras da shvatis da ne mogu sve bolesti da se izlece bez doktora, uostalom zato zvanje doktora i postoji. I kad su bubrezi u pitanju to ne mozes sam da sredis jer je stvar dosta ozbiljna, i moze da postane jos ozbiljnija kako vreme prolazi.
 
Tokan:
Umri ti, nemoj da smaras ako ne mozes da pomognes i skini mi se...
I ti i tvoj prijatelj ste toliko potresno glupi da niko ne moze da vam pomogne - njemu jer je idiot koji se igra svojim zivotom, jediniom koji ima, a tebi zato sto pitas tolko debilna pitanja da je to za stati pa se cuditi. Ako nisi u stanju da koristis mozak skini se ti sam sebi a nama nemoj da se skidas - svakako nisi prizor koji bi ikoga ovde fascinirao. Prostaku nevaspitani!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top