DA NISMO MALO PRETERALI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
А Кохена и његову "глабаторку" на аватару која је прст у око сваком Србину уопште нећу ни да коментаришем јер је огавно...
 
eremita:
Ја! И то зато што си онако бедно и ниско непрекидно нападао и прогањао Марлона, а нико те није спречавао у томе, напротив !
:shock: mislim da je pola forumske populacije duboko potreseno time sto si ti napustio forum :lol: mada se meni nekako i dalje prividjas po forumu :D
nazalost.

a sad prekini da lupetas i patetises.niko nikoga ne moze da otera sa foruma,a pravi primer za to sam ja iako si me ti i tvoja drugarica/drug strela/n proganjali mesecima ne samo po politici nego po celom forumu,a da ne zaboravim i tvoje drazesne komplimente koje si prosto uzivao da mi uputis.sreca da ti je jomini brisao te postove,jer bi ti neko ko je laksi na banovima odavno dao trajni na ovaj nick.

uz svo duzno postovanje i naklonost prema marlonu,a ja ga imam,iako su nam se politicki stavovi nekad dramaticno razlikovali,mislim da mu nisi potreban ti kao drveni advokat jer ako pozeli savrseno je sposoban da se sam brani.sta vise,mislim da mu ti sa svojim plitkim i priglupim komentarima,samo odmazes,i stvaras kontraefekat,jer da se ne lazemo nisi marlonu ni do kolena :D a ni tvoja drugarica/drug koja sad glumi da obozava marlona i da ne zna sta bi bez njega,a vrlo smo dobro videli svi redom kako su se oni slagali :D
 
eremita:
Ја! И то зато што си онако бедно и ниско непрекидно нападао и прогањао Марлона, а нико те није спречавао у томе, напротив !

I jos jedan od onih koji su "zauvek napustili forum", se javlja...........kako je to moguce??
Zauvek napustis forum, a pises na njemu......... :confused: :confused:

Magikorama........cudo nevidjeno.........nema te, a ima te :D :D

U svaki dan po jedan od "izbeglica i prognanika" napise kako mu je drago sto nije na forumu, i obavezno pomene zal za Marlonom...........providno, i pomalo dirigovano........ :wink:

Sto ne iskoristite, nedelju pre podne, i lepo se svi negde ne skupite na kafu , zajedno sa vasim idolom..........????
 
Banshee:
mislim da je pola forumske populacije duboko potreseno time sto si ti napustio forum mada se meni nekako i dalje prividjas po forumu
nazalost.

a sad prekini da lupetas i patetises.niko nikoga ne moze da otera sa foruma,a pravi primer za to sam ja iako si me ti i tvoja drugarica/drug strela/n proganjali mesecima ne samo po politici nego po celom forumu,a da ne zaboravim i tvoje drazesne komplimente koje si prosto uzivao da mi uputis.sreca da ti je jomini brisao te postove,jer bi ti neko ko je laksi na banovima odavno dao trajni na ovaj nick.

uz svo duzno postovanje i naklonost prema marlonu,a ja ga imam,iako su nam se politicki stavovi nekad dramaticno razlikovali,mislim da mu nisi potreban ti kao drveni advokat jer ako pozeli savrseno je sposoban da se sam brani.sta vise,mislim da mu ti sa svojim plitkim i priglupim komentarima,samo odmazes,i stvaras kontraefekat,jer da se ne lazemo nisi marlonu ni do kolena a ni tvoja drugarica/drug koja sad glumi da obozava marlona i da ne zna sta bi bez njega,a vrlo smo dobro videli svi redom kako su se oni slagali

Ето, прочитај сама још једном на колико си ме места ПРВА ИЗВРЕЂАЛА. Али, шта друго очекивати од празилук сељанчуре која покушава да се попапучи, осим да одговара на коментар који уопште није био њој упућен него Елвину...

п.с. Ја наравно не претендујем да будем ни Марлону нити било коме другоме ни "до колена" ни преко колена - иако примећујем да се ти у својој жабљој животној перспективи искључиво муваш "око колена" - ту ти је и место.
 
eremita:
Ето, прочитај сама још једном на колико си ме места ПРВА ИЗВРЕЂАЛА. Али, шта друго очекивати од празилук сељанчуре која покушава да се попапучи, осим да одговара на коментар који уопште није био њој упућен него Елвину...

п.с. Ја наравно не претендујем да будем ни Марлону нити било коме другоме ни "до колена" ни преко колена - иако примећујем да се ти у својој жабљој животној перспективи искључиво муваш "око колена" - ту ти је и место.



Ovo je takozvana "Kamikaze" taktika...........eremiti naredjeno iz centra, da se ukljuci u forum, javno, sto vise i sto vulgarnije izvredja "neprijatelja".........popije ban........

I tako se samozrtvuje, i hrabro ode u legendu, dajuci nemerljiv doprinos borbi "vitezova duda".......... :D
 
eremita:
Ето, прочитај сама још једном на колико си ме места ПРВА ИЗВРЕЂАЛА. Али, шта друго очекивати од празилук сељанчуре која покушава да се попапучи, осим да одговара на коментар који уопште није био њој упућен него Елвину...
ja tebe prva izvredjala :D pa ja sa tobom nisam ni komunicirala dok nisi krenuo sa bagrom komunistickom,crvenim kalasturama,seljancurama i ostalim glupostima i fikcijama svog mikro mozga.i to zasto?zato sto nisam vernik i jer imam drugacije stavove od tebe.sto tebe cini fasistom a meni daje pravo da ti odgovorim.

odgovaram na komentar koji se nije ticao niti elvina niti bilo koga drugog jer si izrekao notornu laz da si napustio forum.al kad ono....svima se nesto prividjas :roll: ae budi dosledan jednom u zivotu pa nestani ako si tako rekao.a ne da kukas i patetises,a pritom su to vise nego ikad.


eremita:
п.с. Ја наравно не претендујем да будем ни Марлону нити било коме другоме ни "до колена" ни преко колена - иако примећујем да се ти у својој жабљој животној перспективи искључиво муваш "око колена" - ту ти је и место.

dobro je sto ne pretendujes na to jer sve i da hoces ni u najlepsem snu ne bi bio.
ostatak necu ni da komentarisem jer ni sam ne znas sta si hteo da kazes,tako da ne bih htela da jos vise zbunjujem tvoje vec dooljno zbunjene i uskomesane sive celije pa da pravis po forumu veci haos i konfuziju nego inace.
 
Kohen:
[/B]

Ovo je takozvana "Kamikaze" taktika...........eremiti naredjeno iz centra, da se ukljuci u forum, javno, sto vise i sto vulgarnije izvredja "neprijatelja".........popije ban........

I tako se samozrtvuje, i hrabro ode u legendu, dajuci nemerljiv doprinos borbi "vitezova duda".......... :D

Је л' то наследна параноја, или ти је то чисто "професионално"... е свашта, Боже, "еремити наређено из центра", како остајеш жив од толиког лупетања.

1. По својој "породичној мануфактури" покушаваш да ми увелиш ВУЛГАРНЕ УВРЕДЕ, којих наравно нема, е, не би ли неког нервозног модератора навео да ме
банује, баш си ђаволак...
 
Banshee:
ja tebe prva izvredjala :D pa ja sa tobom nisam ni komunicirala dok nisi krenuo sa bagrom komunistickom,crvenim kalasturama,seljancurama i ostalim glupostima i fikcijama svog mikro mozga.i to zasto?zato sto nisam vernik i jer imam drugacije stavove od tebe.sto tebe cini fasistom a meni daje pravo da ti odgovorim.

odgovaram na komentar koji se nije ticao niti elvina niti bilo koga drugog jer si izrekao notornu laz da si napustio forum.al kad ono....svima se nesto prividjas :roll: ae budi dosledan jednom u zivotu pa nestani ako si tako rekao.a ne da kukas i patetises,a pritom su to vise nego ikad.

Ја НИКАДА и НИГДЕ нисам написао да сам ЗАУВЕК напустио форум - а то колико га посећујем последњих месец дана може и да се провери, узалуд куцкаш твоје измишљотине.
Нешто си нервозна данас......да ниси, можда........хм:lol::lol::lol:
 
eremita:
Ја НИКАДА и НИГДЕ нисам написао да сам ЗАУВЕК напустио форум -
eremita:
а то колико га посећујем последњих месец дана може и да се провери, узалуд куцкаш твоје измишљотине.
Нешто си нервозна данас......да ниси, можда........хм:lol::lol::lol:

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=3016024&postcount=101
 
eremita:
1. По својој "породичној мануфактури" покушаваш да ми увелиш ВУЛГАРНЕ УВРЕДЕ, којих наравно нема, е, не би ли неког нервозног модератора навео да ме
банује, баш си ђаволак...


:D :D :D :D

Cak si se i potrudio da brze bolje, izbrises post kojim si izbredjao Banshee........ :D
Kakav si ti djavolak :D


http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=3016234&postcount=107
 
eremita:
Ја НИКАДА и НИГДЕ нисам написао да сам ЗАУВЕК напустио форум - а то колико га посећујем последњих месец дана може и да се провери, узалуд куцкаш твоје измишљотине.
Нешто си нервозна данас......да ниси, можда........хм:lol::lol::lol:

u cemu je razlika izmedju napustiti i zauvek napustiti? :D
kada napustas,to je svrsen cin....nema polu-napustanja,plakanja,kukanja,i optuzivanja.
evo kohen ti je stavio sta si napisao,da ne ponavljam tvoju glupost dva puta.

da nisam mozda...sta? :D
a da...jos jedna od tvojih divnih etiketa. PMS :D ne,radovace te da je taj period iza mene :D
ili si hteo da kazes nesto drugo? :shock:

a da nisi ti mozda...znas ono...hm :D :lol: :lol:

:neutral:
 
Kohen:
:D :D :D :D

Cak si se i potrudio da brze bolje, izbrises post kojim si izbredjao Banshee........ :D
Kakav si ti djavolak :D


http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=3016234&postcount=107


Само још једна у низу твојих лажи, како те само не мрзи да измишљаш, као што видиш мој пост СТОЈИ али СТОЈИ И ЦИТАТ СА УВРЕДАМА УЧЕСНИЦЕ БАНШЕ,
али како ти то не одговара покушаваш старе комуњарске фазоне да увалиш.

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=3016218&postcount=106
 
eremita:
Ето, прочитај сама још једном на колико си ме места ПРВА ИЗВРЕЂАЛА. Али, шта друго очекивати од празилук сељанчуре која покушава да се попапучи, осим да одговара на коментар који уопште није био њој упућен него Елвину...
п.с. Ја наравно не претендујем да будем ни Марлону нити било коме другоме ни "до колена" ни преко колена - иако примећујем да се ти у својој жабљој животној перспективи искључиво муваш "око колена" - ту ти је и место.

Eh, eremita, od podforuma koji nosi naslov "Da nismo malo preterali" i koji je započeo željama i obećanjima o nevređanju i toleranciji ti opet po starom... stvarno nema smisla...
 
DraGo70:
Eh, eremita, od podforuma koji nosi naslov "Da nismo malo preterali" i koji je započeo željama i obećanjima o nevređanju i toleranciji ti opet po starom... stvarno nema smisla...

Драго, баш си некоректан - па зашто не прочиташ цитирани текст учеснице Банше и погледаш које и какве је увреде ОНА МЕНИ УПУТИЛА........

Интересантно, теби не смета што ме је она без икаквог разлога извређала - али ти смета што сам ја одговорио......заиста интересантно... а и нешто ми је познато...:roll::roll::roll:
 
eremita:
Драго, баш си некоректан - па зашто не прочиташ цитирани текст учеснице Банше и погледаш које и какве је увреде ОНА МЕНИ УПУТИЛА........
Pa, hajde navedi šta je to ONA tebi rekla i da ima istu težinu sa ovim što si ti NJOJ odgovorio...
"mislim da mu ti sa svojim plitkim i priglupim komentarima,samo odmazes,i stvaras kontraefekat,jer da se ne lazemo nisi marlonu ni do kolena"
"Али, шта друго очекивати од празилук сељанчуре која покушава да се попапучи"
"иако примећујем да се ти у својој жабљој животној перспективи искључиво муваш "око колена" - ту ти је и место."
Osim toga i sam kažeš ONA. Gde je u tvom odgovoru ono što se naziva džentlmenstvom?
eremita:
Интересантно, теби не смета што ме је она без икаквог разлога извређала - али ти смета што сам ја одговорио......заиста интересантно... а и нешто ми је познато...:roll::roll::roll:
Opet paranoja... sada ćeš verovatno napisati i da sam ja Kohenov klon ili da me plaća Soroš :roll::roll::roll:
P.S. Vrati se na prve stranice ove diskusije pa ćeš videti šta mi smeta, a šta ne.
P.P.S. Kada ti reakcije ne bi bile ovako ishitrene, verovatno te ljudi ne bi ni prozivali...
 
Kako bi bilo lepo da se svi vi samobanujete na jedno 10 dana, oladite glave, i razmislite zasto ste dosli ovde...Zar vam nije dosadno da provodite sate i sate prepucavajuci se, svadjajuci se....Zasto na tako bedan nacin zadovoljavate svoj ego?Alo, bre na temi ste koja se zove DA NISMO MALO PRETERALI...a vi samo sto ne povadite oci jedni drugima....Zar niste dosadni sami sebi...bar malo?
Imate teme za razgovor, pa idite tamo...Dosta vise toga 'ja sam zauvek napustio forum', 'ja sam zbog tebe napustio forum'...i tako dalje...svako ostaje koliko hoce i koliko mu odgovara, i nema razloga da bilo kome objasnjava, zasto je tu ili nije....Jer, svi ste (smo) ovde da bi diskutovali o dnevno politickoj situaciji ovde i u svetu....MIslim, bre ljudi, zalite svoje uzalud potroseno vreme....
 
Kohen Major TOM Kill Bill Billy the Kid Skerfejs:
I jos jedan od onih koji su "zauvek napustili forum", se javlja...........kako je to moguce??
Zauvek napustis forum, a pises na njemu......... :confused: :confused:

Magikorama........cudo nevidjeno.........nema te, a ima te :D :D

U svaki dan po jedan od "izbeglica i prognanika" napise kako mu je drago sto nije na forumu, i obavezno pomene zal za Marlonom...........providno, i pomalo dirigovano........ :wink:

Sto ne iskoristite, nedelju pre podne, i lepo se svi negde ne skupite na kafu , zajedno sa vasim idolom..........????

Secam se Kohene kada ste i vi Billy iznervirani, niste se poneli bas muski, kako dolikuje Skarfejsu nego ste kukali kako cete napustiti i forum i Srbiju. A najvise vas je iznerviralo (ovo cemo ipak nasim pismom) - moja izjava
"МЕНИ ЈЕ ДОБРО У СРБИЈИ"
Sada ste ocigledno ljubormorni na Marlona, mislim da je u Tome stvar. Ipak ni svi vasi nickovi zajedno ne mogu da se mere sa tim jednim njegovim. tz tz tz
Kao u filmu Kill Bill :roll:
No ima leka - pomoci ce vam dr Hook medicine

Markelja:
Sta lovac je postao lovina? Nema kao u pesmi "kolo srece se okrece" :D

:lol: :lol: :lol: :roll:
 
Duh Sekire:
Secam se Kohene kada ste i vi Billy iznervirani, niste se poneli bas muski, kako dolikuje Skarfejsu nego ste kukali kako cete napustiti i forum i Srbiju. A najvise vas je iznerviralo (ovo cemo ipak nasim pismom) - moja izjava
"МЕНИ ЈЕ ДОБРО У СРБИЈИ"
Sada ste ocigledno ljubormorni na Marlona, mislim da je u Tome stvar. Ipak ni svi vasi nickovi zajedno ne mogu da se mere sa tim jednim njegovim. tz tz tz
Kao u filmu Kill Bill :roll:
No ima leka - pomoci ce vam dr Hook medicine



Ivane, decko, sa svoje 32 godine, smatram da bi trebalo da si dovoljno zreo da shvatis kada ti napisem da me zaobidjes, u komentarima..............

Uopste nemam nameru da se sa vasom fan grupom obozavaoca guru marlona raspravljam
oko njegovog lika i dela, posto me interesuje koliko i sneg od pretprosle godine na Tatrama.........

Ali, ti bi mogao , da povedes racuna o svom ponasanju, jer ti na vec debeo konto kod mene, a u vezi pretnji klanjem mojoj deci, slazes i dalje nove racune, a svaki stize na naplatu.........Dakle, poslednji put ti, predlazem da se obuzdas , kad god pozelis meni da repliciras na nesto sto nije tebi upuceno................

Do skorog vidjenja............
 
ццц...
Ово помињање мог имена, броја година и некаквог конта би требало да ме заплаши. Да ми можда не претите? Но није први пут да сте некоме претили, сећамо се добро и помињања надгробних споменика.
Рекосте раније како сам кукавица. Е видите, то не стоји, јер су подаци о мени много доступнији него били чији други подаци, па се ипак не устежем да кажем оно што мислим. Ја истина нисам "пупчаном врпцом повезан" са својим правим именом и онога што јесам, али се тога и не стидим.

Могли сте пристати на то да цела ствар легне мојим подужим одсуством и накнадним извињењем, али нисте. Драже вам је да ућуткате неистомишљеника. Е па кусајте сада.
Објасните аудиторијуму зашто га обмањујете. Видећемо да вероватно обмањујете и самог себе, али то је нешто са чиме тек треба да се суочите.
Дакле шта је овога два тачно овде:
1. Измислили сте своју ћеркицу
2. Злостављате дете од 12 година присиљавајући га да гледа разне бљувотине по интернету.


Ако је реч о првој ствари, оклевам да вас назовем лажовом, јер комплексне личности често нису свесне постојања других (ид)ентитета.
Ако је реч о другој ствари то је сигурно много горе. Свако кад се учлањује на неки форум види ону опцију "имам 13 и више година"... ваша ћеркица кажете има 12 година а ви је ипак терате (или наговарате) да гледа садржаје који очигледно њеном узрасту нису примерени.

Ајд сад реците шта су вам рекли у полицији када сте поднели пријаву. Баш ме занима. Као што ме занима и који је ваш проблем. Не знам да ли да зовем социјалног радника или чике у белом код вас.

п.с. Не, ја вам не персирам, обраћам вам се у множини како се и треба обраћати комплексним личностима.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top