Najbolji vozac u istoriji Formule 1

Najbolji vozac u istoriji Formule 1


  • Ukupno glasova
    50
  • Anketa je zatvorena .
klika:
Da li je ovo trebalo da bude ironicno ili sta? Ukoliko jeste onda mi se cini da ne poznajes bas dovoljno istoriju Formule, tj. ko su bile ove cike, a ukoliko nije onda je izjava pomalo kontradiktorna ako bacimo pogled na ovu koju si dao pre neki dan.........

"Ljudi, kakav Fanđo? Pa koga je imao za protivnike? One koji su imali pare da se trkaju. Koliko je potencijalno boljih bilo bez prilike da se pokaže?"
Kontradiktorno??? :lol:
 
Moj glas za apsolutnog genija Sumahera.

Kako bih to obrazlozio? Pa pobedjivao je sa 3 razlicita motora (Beneton Ford, Beneton Reno, Ferari) sto je jedino Fandjo mogao pre njega (Maserat, Alfa I Ferari, ako en gresim...) zatim, umeo je i sa losijim, ili sporijim bolidom da nadmasi konurente, pa onda ne samo sto je bio bolji od drugioh nego je bio UBEDLJIVO bolji od svojih savremenika... I tako dalje.
 
Najjača je fora kada vidim da neko sa lošijim ili sporijim bolidom odvaljuje konkurente....
Logika nam onda govori da kada taj neko dođe u konkurentan i dobar bolid, ostali bi trebali da kasne za 4-5 krugova... Ali taj neko nije to činio...
Užas.
 
Aleksej_BASO:
Moj glas za apsolutnog genija Sumahera.

Kako bih to obrazlozio? Pa pobedjivao je sa 3 razlicita motora (Beneton Ford, Beneton Reno, Ferari) sto je jedino Fandjo mogao pre njega (Maserat, Alfa I Ferari, ako en gresim...) zatim, umeo je i sa losijim, ili sporijim bolidom da nadmasi konurente, pa onda ne samo sto je bio bolji od drugioh nego je bio UBEDLJIVO bolji od svojih savremenika... I tako dalje.

i mercedes ;)
 
Definitivno Sena... To kako je on vozio bila je fantazija... Iako sam bila veoma mala secam se njegovih voznji, kako sam samo bila fascinirana... Bio mi je idol, a kada je poginuo mislila sam kao da se za mene ceo svet srusio... On je za mene najveci, neponovljiv, nezaboravan... Njegova velicina nikada nije lezala u statistici, broju pobeda, pol pozicija, on je uvek vozio do granica mogucnosti, kojih su se mnogi pribojavali i uvek je izvlacio maksimum iz bolida za cijim se volanom nalazio... Njegov odlazak je zaista promenio Formulu 1, kao sto napisase novinari F1 Racing-a od tada se nije pojavio nijedan vozac koji je toliko zracio, koji je sa toliko strasti vozio... I citiracu Bernija Eklestona: "Mihael je velika sportska zvezda, u rangu Tajgera Vudsa, Valentina Rosija ili Rozea Federera. Muhamed Ali i Ajrton Sena su bili najveci, superzvezde!"
 
Jako lepo receno,Jeco.
Inace,sto se tice konkurencije,Sumaher je jedino u Hakinenu i Alonsu imao dostojne konkurente(Kimija je zla sudbina omela da to postane) i nije ih se bas napobedjivao ni sa boljom,a narocito ne sa losijom masinom.Znaci,slavu je stekao dobrim delom u duelima sa prosecnim vozacima.
Da je Reno imao resurse i mogucnosti kao Ferari,mislim da bi Alonso u Brazilu vozio "pocasni krug" da otpozdravi publici.
 
jomini:
Najjača je fora kada vidim da neko sa lošijim ili sporijim bolidom odvaljuje konkurente....
Logika nam onda govori da kada taj neko dođe u konkurentan i dobar bolid, ostali bi trebali da kasne za 4-5 krugova... Ali taj neko nije to činio...
Užas.


thud.gif


iftherewasanemoticonbyaugestqx6.gif
 

Back
Top