Kursor mi beži sa ekrana, gde će????

Ah da, zaboravio sam da vam kažem da mi je nedavno crkla ploča.

Zamenjena je, kao i sam procesor, ne znam detalje, ali je to urađeno. Kako mi je pc stigao kući, odmah sam ga aktivno koristio i to bez ikakvih problema. Nakon meseca dana kursor tj. miš - odlepio!
Inače, miš je Logitech Premium Optical Wheel mouse i oduvek mi je lepo radio, Win XP i Office 2003.
To je to, a problem je još uvek prisutan.

Dokle ću da jurim prozore po negdetamonekomdeluekrana???
 
da ti nemas ATI kartu?
secam se kad sam svojevremeno imao ATI sa tv autom da sam mogao da biram dve opcije. kloniranje ekrana i zaboravio sam kako se zove a bilo je u sustini dodavanje ekrana udesno.
Znaci recimo ukljucim monitor i tv i onda dodjem misem uz desnu ivicu i onda kad je prodjem on se pojavi na tv-u (na levoj ivici). Tako si mogao recimo i cele prozore da prebacujes u desni "monitor" i imao si vise mesta na desktopu :lol:
Salu na stranu ali proveri opcije za video kartu.
 
tab503:
da ti nemas ATI kartu?
secam se kad sam svojevremeno imao ATI sa tv autom da sam mogao da biram dve opcije. kloniranje ekrana i zaboravio sam kako se zove a bilo je u sustini dodavanje ekrana udesno.
Znaci recimo ukljucim monitor i tv i onda dodjem misem uz desnu ivicu i onda kad je prodjem on se pojavi na tv-u (na levoj ivici). Tako si mogao recimo i cele prozore da prebacujes u desni "monitor" i imao si vise mesta na desktopu :lol:
Salu na stranu ali proveri opcije za video kartu.
I meni se to isto desilo kako da kloniram sliku.
 
tab503:
da ti nemas ATI kartu?
secam se kad sam svojevremeno imao ATI sa tv autom da sam mogao da biram dve opcije. kloniranje ekrana i zaboravio sam kako se zove a bilo je u sustini dodavanje ekrana udesno.
Znaci recimo ukljucim monitor i tv i onda dodjem misem uz desnu ivicu i onda kad je prodjem on se pojavi na tv-u (na levoj ivici). Tako si mogao recimo i cele prozore da prebacujes u desni "monitor" i imao si vise mesta na desktopu :lol:
Salu na stranu ali proveri opcije za video kartu.

sad sam to uradio, ne razumem se previše, ali koliko vidim to nije u pitanju, kartica je nvidia geforce4 mx 460, ima neka opcija (nemam blage veze šta je) ....

EEEEEEEEEEEEEEEEeeeeeee, bilo je namešteno "dual" pa nešto, vratio sam na single i sad je ok.
Hvala veliko!:)

Ma sad me interesuje koji indijanac mi je drndo po kompu? i kad je to uspeo????
Hvala, topic goes off.

Arivaderči
 

Back
Top