Mladić u Hag,Kosovo u Srbiji?

drbob

Iskusan
Poruka
6.294
Današnji Press piše:ako Mladić bude uhapšen i poslat u Hag,da će američka administracija,da promeni svoje stavove i da će da utiče na to da Kosovo ostane u sastavu Srbije...
Da li vi verujete u to?
Koliko puta su do sada obećavali:ako vi ... mi ćemo... i našta od obećanog nisu ispoštovali.
Da li će naši vajni političari opet nasesti na obećanja,da li još uvek veruju u deda Mraza?
Kakvo je vaše mišljenje dragi moji forumaši?
Molim za mišljenja,ali bez vređanja bilo koga.Ok? ;-)
 
Fagypont:
Ne verujem u to.. Jeste li čuli da će u Prištini biti podignut spomenik žrtvama 11. septembra? Prevelika je to ljubav...a i da nije,Amerikanci nemaju nikakav interes da ratuju sa Šiptarima..
Kad smo već kod tih stvari, upravo sam čuo da Ričard Gir snima film u Sarajevu. Glumi novinara koji pomaže u hvatanju Ratka Mladića, ratnog zločinca. Ovo poslednje je posebno naglašeno. Inače, smešten je u ZG, a film se snima u Sarajevu... Vest sa HrvatskeTV.
 
jomini:
Kad smo već kod tih stvari, upravo sam čuo da Ričard Gir snima film u Sarajevu. Glumi novinara koji pomaže u hvatanju Ratka Mladića, ratnog zločinca. Ovo poslednje je posebno naglašeno. Inače, smešten je u ZG, a film se snima u Sarajevu... Vest sa HrvatskeTV.
Pogrešno si obavešten,smešten je u vili u sarajevskom naselju Mejtaš,inače film nosi naziv ‚‚Praznik u Bosni‚‚,i ne radi se o Ratku Mladiću već o srpskom heroju Radovanu Karadžiću.Stvar percepcije.A,Jomini?
 
Joj, u pravu si, Karadžić je u pitanju.... A smešten jeste u ZG, malopre sam gledao kako se uselio. Sa aerodroma ZG Mercedesovim džipom dovežen do kuće u kojoj će boraviti. Dao je i intervju za zagrebačke medije.
I nema potrebe za aludiranjem na percepciju, omaklo se sasvim slučajno. A i nema baš neke razlike, zar ne?
 
Ma ne ljutim se uopšte. Naravno da je smeštenu nekoj kući u Sarajevu tokom snimanja, ali prilikom dolaska se uselio u kuću u ZG. Prikazali je, dao je intervju, dočekalo ga 10.ak ljudi u kući... Bilo maločas na HRT-u... Nešto tupili i o Džeki Čenu, pa prešli na aktuelnost sa Girom.
Uostalom nebitno...
 
ameri uglavnom ispune obecanje,(kad im odgovara)
ustvari to je njihov uigran program,
gde investiraju u slabasnu ekonomiju ,a kad ta zemlja ekonomski ojaca,
onda ubiraju veliki profit
kao nemacka '45 ,j.koreja,tajvan..... i danas kina

ali neverujem da je to tacno
jer njih karadzic i mladic uopste ne interesuju,

ali sve nesto mislim da smo mi njima interesantni
iz vise razloga.....
 
jomini:
Kad smo već kod tih stvari, upravo sam čuo da Ričard Gir snima film u Sarajevu. Glumi novinara koji pomaže u hvatanju Ratka Mladića, ratnog zločinca. Ovo poslednje je posebno naglašeno. Inače, smešten je u ZG, a film se snima u Sarajevu... Vest sa HrvatskeTV.
И даље се медијска пропаганда врши против Срба!Само ко то финансира?Шиптари,потурице,Хрвати или неко други?
 
Не треба везивати хапшење генерала Младића са КиМ-ом.Ако ће Русија и Кина ставити вето у УН-у,онда нема потребе хапсити човека и подлезати притисцима идиота.
 
jomini:
Pa Amerikanci valjda... Pravdaju se, šta li...

Одатле и сва прича да су Срби нови нацисти. Против нациста је све дозвољено.
Паралелно уочите да Буш после свих Абу Гаиба и Гвантанама користи израз "исламофашизам"... А где је био кад је бела Ал каида ушла у Босну?
Но, свет зна ко је сада највећи фашиста.
 
Jučer na CNN bio snimak nekog Al Kaidovca, koji je povodom 11. septembra pozvao sve muslimane u svetu na borbu protiv Amerike, navodeći da napade na Ameriku treba pojačati, u borbi protiv zla. Takođe je osudio Ameriku za stanje u svetu i represiju koju čine prema muslimanima, i u tajnim zatvorima širom sveta, pomenuo je Gvantanamo.
Pozvao je muslimane u ...Čečeniji, Bosni, na Kosovu...
 
Hvala za informaciju :-D :grin: .To je sada briga crnogoraca. ;-)
Zar je moguće da Amerika ima više razloga za takvo ponašanje prema nama?cccc
A ko se uzda u ruse i kineze,taj je obrao bostan. :confused:
Podmitljivi ljudi,ameri će ih potplatiti,i oni će ostati uzdržani kao i do sada. :evil:
 

Back
Top