A blizanci?
Strana 1 od 7 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 158

Tema: A blizanci?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.11.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano A blizanci?

...zaboravili ste na nas...
    Poslednji put ažurirao/la kylie&raca : 11.09.2006. u 22:34 Razlog: greska u slovu
    lajka iz svemira

Buduća legenda HELENA33 (avatar)
    Učlanjen
    28.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    410

Podrazumevano Re: A blizanci?

ma jok nego nas smatraju mnogo neozbiljnim

Iskusan drbob (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    92
    Reputaciona moć
    115

Kvalitetromenljivi
    Element:vazduh
    Planeta:Merkur
    Lične karakteristike:‚‚ja mislim‚‚,prijateljstvo
    Dovoljno za početak? ;-)

Ističe se luckastalutkica (avatar)
    Učlanjen
    08.10.2005.
    Reputaciona moć
    74

Citat Original postavio drbob
    Kvalitetromenljivi
    Element:vazduh
    Planeta:Merkur
    Lične karakteristike:‚‚ja mislim‚‚,prijateljstvo
    Dovoljno za početak? ;-)
    Ja sam prosla kroz sve i svasta, i dalje sam zadrzala na broju svih stotinu prijatelja.Svi prijatelji koji su mi poturali nogu, na svu moju srecu, radili su to iz pritaje, tako da mogu da ih zadrzim i da se pravim da nista nije ni bilo.Stalno razmisljam, vrlo sam promenljiva. Dovoljno je to tacno i dovoljno je za pocetak od tebe bobe. Imam zajednicku planetu vladaoca za Andy-jem Roddick-om, on je rodjen u znaku Device a Devica i Blizanci imaju istu planetu vladaoca a to je Merkur.Merkur se odnosi na vestinu komunikacije.Mozda to nisi ti znao bobe?
    luckastalutkica

Iskusan drbob (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    92
    Reputaciona moć
    115

Hvala lutkice :-D .Komunikacija,da,da ;-)

Učlanjen
    28.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    410

Citat Original postavio luckastalutkica
    Ja sam prosla kroz sve i svasta, i dalje sam zadrzala na broju svih stotinu prijatelja.Svi prijatelji koji su mi poturali nogu, na svu moju srecu, radili su to iz pritaje, tako da mogu da ih zadrzim i da se pravim da nista nije ni bilo.Stalno razmisljam, vrlo sam promenljiva. Dovoljno je to tacno i dovoljno je za pocetak od tebe bobe. Imam zajednicku planetu vladaoca za Andy-jem Roddick-om, on je rodjen u znaku Device a Devica i Blizanci imaju istu planetu vladaoca a to je Merkur.Merkur se odnosi na vestinu komunikacije.Mozda to nisi ti znao bobe?
    a izvini sta ce ti takvi "prijatelji"?

Ističe se luckastalutkica (avatar)
    Učlanjen
    08.10.2005.
    Reputaciona moć
    74

Citat Original postavio HELENA33
    a izvini sta ce ti takvi "prijatelji"?
    Najverovatnije mi nece ni trebati zato sto sam ja sad u nekom drugom fazonu, ali mozda ce mi nekad zatrebati za setnju na primer, za druzenje.Mozda ce mi zatrebati za 25 godina.Mozda cu se do tada promeniti.Ja pazljivo biram svoje prijatelje.Oni su super prijatelji.Zbog njih sam dospela visoko i postigla ovoliko.
    luckastalutkica

Učlanjen
    28.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    410

Citat Original postavio luckastalutkica
    Najverovatnije mi nece ni trebati zato sto sam ja sad u nekom drugom fazonu, ali mozda ce mi nekad zatrebati za setnju na primer, za druzenje.Mozda ce mi zatrebati za 25 godina.Mozda cu se do tada promeniti.Ja pazljivo biram svoje prijatelje.Oni su super prijatelji.Zbog njih sam dospela visoko i postigla ovoliko.
    mislila sam na one koji su ti "poturali nogu"...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.11.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

i vratimo se na blizance...KO SMO USTVARI..zasto ljudi misle da smo dvolicni(kad imamo sto lica)sa kim se slazemo a sa kim nikako ne mozemo...
    lajka iz svemira

Zainteresovan član opala (avatar)
    Učlanjen
    04.06.2006.
    Reputaciona moć
    44

brzo misle,brzo pricaju, uvijek su u pokretu, rijetko kada stignu na sastanak na vrijeme, imaju jako izrazen humor, voli biti neovisni........

Učlanjen
    28.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    410

Citat Original postavio opala
    brzo misle,brzo pricaju, uvijek su u pokretu, rijetko kada stignu na sastanak na vrijeme, imaju jako izrazen humor, voli biti neovisni........
    ne slazem se sa cetvrtom stavkom, ja recimo uvek dolazim na vreme sa petim ne u potpunosti, imam cudan smisao za humor koji nije bas lak za kapiranje...

Zainteresovan član opala (avatar)
    Učlanjen
    04.06.2006.
    Reputaciona moć
    44

cudno. ja znam blizance koji cim zinu puknes od smjeha, ali dobro i mjesec cini cuda u jednom horoskopu ako je jako postavljen.............

Učlanjen
    28.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    410

Citat Original postavio kylie&raca
    i vratimo se na blizance...KO SMO USTVARI..zasto ljudi misle da smo dvolicni(kad imamo sto lica)sa kim se slazemo a sa kim nikako ne mozemo...
    i prethodno moje pitanje je valjda upuceno blizancu? slazem se da imamo vise lica i zato za sebe ne mislim da sam dvolicna sad bez zezanja "dvolicni" zvuci "losi" a mi to nismo... mislim da se u nasem opisu koristi pregruba rec... ja bih je formulisala drugacije... recimo, nismo predvidivi ocekujem da ovim izazovem buru reakcija :grin:

Učlanjen
    28.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    410

Citat Original postavio opala
    cudno. ja znam blizance koji cim zinu puknes od smjeha, ali dobro i mjesec cini cuda u jednom horoskopu ako je jako postavljen.............
    super... hoces da pogledas sta je sa mesecom u mom horoskopu?

Učlanjen
    28.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    410

hm... koliko i kako ucestvujes na svojoj temi sve mi se cini da si je postavio da bi saznao nesto o "sebi"

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.11.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

PA naravno necu valjda da saznajem o tebi o bozze kako si pametna pravi blizanac
    lajka iz svemira

Zainteresovan član Sibirka (avatar)
    Učlanjen
    12.06.2006.
    Reputaciona moć
    59

Blizanci mogu da budu romanticni,ali to nije romansa iz teske operske tragedije. U stilu blizanaca nije niti apsolutna odanost one vrste koja ne dozvoljava da se ikada razgovara sa drugom zenom/muskarcem ili da se na nju/njega baci pogled.Oni sarmantno flertuju,sto je jos jedan od nacina na koji pristupaju zivotu.
    Blizancima je neprijatno ako izgleda kao da su suvise vezani za jednu osobu;to kvari imidz misterioznog tajnog agenta koji im ponekad pricinjava zadovoljstvo da projektuju.
    Mnogi blizanci cine sve sto mogu da izgledaju kao da su slobodni,cak i onda kada su dosli sa vama,samo zato sto je zabavno isprobati tu ulogu.Retki su blizanci koji sebe pred svima prikazuju kao polovinu 'nerazdvojenog para'.To opet nije njihov stil.Ako zelite da vas neko fizicki obori sa nogu i sprovede do oltara,izbegavajte blizance.
    Retko cete od njih dobiti izliv intenzivnih emocija,a ako dobijete,to ce najverovatnije biti u formi pisma i bice prosarano zabavnim anegdotama i ogovaranjem.Nekim ljudima ova lakoca dodira smeta;ona izgleda plitka i povrsna.Ali ona to u stvari nije.Cinjenica je da Blizanci nude svoj dar-sposobnost da komuniciraju i da dele osecanja i pri tom zadrze smisao za humor i procenu situacije.

Učlanjen
    28.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    410

da pokusam da ti izadjem u susret ja se recimo slazem sa svima, mada mi muske skorpije i ne leze nesto... mislim da su jarcevi malo teski ili su to samo oni koje ja znam a da budem iskrena znam samo znakove onih sa kojima sam bas extra a njih ima raznih... najbolje prijateljice su mi rodjene u znaku lava, raka i ovna, neprijatna iskustva sa bivsim prijateljicama u znaku blizanca i skorpije... bivsi muz mi je u znaku vage a zadnji put sam bila zaljubljena u lava... toliko od mene...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.11.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

moj decko je vaga a skoro sam upoznala strelca koji me je oborio s nogu svojom privlacnoscu...nista se nije desilo...naravno...imam decka...al ja i dalje ne mogu da izbijem ovog sexy strelca...sta mislite jel bi uspeli..blizanac i strelac
    lajka iz svemira

Učlanjen
    28.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    410

Citat Original postavio Sibirka
    Blizanci mogu da budu romanticni,ali to nije romansa iz teske operske tragedije. U stilu blizanaca nije niti apsolutna odanost one vrste koja ne dozvoljava da se ikada razgovara sa drugom zenom/muskarcem ili da se na nju/njega baci pogled.Oni sarmantno flertuju,sto je jos jedan od nacina na koji pristupaju zivotu.
    Blizancima je neprijatno ako izgleda kao da su suvise vezani za jednu osobu;to kvari imidz misterioznog tajnog agenta koji im ponekad pricinjava zadovoljstvo da projektuju.
    Mnogi blizanci cine sve sto mogu da izgledaju kao da su slobodni,cak i onda kada su dosli sa vama,samo zato sto je zabavno isprobati tu ulogu.Retki su blizanci koji sebe pred svima prikazuju kao polovinu 'nerazdvojenog para'.To opet nije njihov stil.Ako zelite da vas neko fizicki obori sa nogu i sprovede do oltara,izbegavajte blizance.
    Retko cete od njih dobiti izliv intenzivnih emocija,a ako dobijete,to ce najverovatnije biti u formi pisma i bice prosarano zabavnim anegdotama i ogovaranjem.Nekim ljudima ova lakoca dodira smeta;ona izgleda plitka i povrsna.Ali ona to u stvari nije.Cinjenica je da Blizanci nude svoj dar-sposobnost da komuniciraju i da dele osecanja i pri tom zadrze smisao za humor i procenu situacije.
    znachi, ja sam retka vrsta

Učlanjen
    28.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    410

moj decko je vaga a skoro sam upoznala strelca koji me je oborio s nogu svojom privlacnoscu...nista se nije desilo...naravno...imam decka...al ja i dalje ne mogu da izbijem ovog sexy strelca...sta mislite jel bi uspeli..blizanac i strelac
    secam se jednog strelca koji je bio zaljubljen u mene mada je davno bilo mnogo smo se lepo slagali... e sad sto se sexa tice ne znam jer ga nismo imali, kao sto vec rekoh davno bese... a koliko dugo si vec sa svojom vagom?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.11.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

5 god...i super mi je al naidje ovaj i sad ne znam gde udaram
    lajka iz svemira

Učlanjen
    28.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    410

PA naravno necu valjda da saznajem o tebi o bozze kako si pametna pravi blizanac
    eee ovo sam previdela... nije lepo od tebe... cccccccccc... neces da saznajes o meni ali hoces od mene hahahaha... salim se lepa...

Učlanjen
    28.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    410

5 god...i super mi je al naidje ovaj i sad ne znam gde udaram
    ne znam sta da ti kazem... ja ne volim dvostruke veze i da li je vredno dovesti u pitanje petogodisnju vezu u kojoj je sve "gotovo" super (nesto fali ipak) ti moras sama da znas...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.11.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

pravi sam radoznali blizanac.
    lajka iz svemira

Strana 1 od 7 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane