JEDINICA na B92

Fagypont

Primećen član
Banovan
Poruka
511
Upravo je završena prva epizoda ovog serijala...Moj prvi utisak je zgranutost time koliko je srpska država dopustila da početkom 90-ih njom ovladaju kriminalci i ubice i koliko vladajuća beogradska klika tog doba nosi lavovski deo odgovornosti za izbijanje ratova u Hrvatskoj i BiH.A prava je sramota što Dragan Vasiljević i Borislav Pelević i danas slobodno žive i deluju u Srbiji...
Kakvi su vaši komentari na emisiju? Zašto su Hrvati pustili Arkana iz zatvora u proleće 1991.?
 
Fagypont:
Upravo je završena prva epizoda ovog serijala...Moj prvi utisak je zgranutost time koliko je srpska država dopustila da početkom 90-ih njom ovladaju kriminalci i ubice i koliko vladajuća beogradska klika tog doba nosi lavovski deo odgovornosti za izbijanje ratova u Hrvatskoj i BiH.A prava je sramota što Dragan Vasiljević i Borislav Pelević i danas slobodno žive i deluju u Srbiji...
Kakvi su vaši komentari na emisiju? Zašto su Hrvati pustili Arkana iz zatvora u proleće 1991.?

Verovatno bila neka trampa ZAGREB - BEOGRAD..
 
Fagypont:
Upravo je završena prva epizoda ovog serijala...Moj prvi utisak je zgranutost time koliko je srpska država dopustila da početkom 90-ih njom ovladaju kriminalci i ubice i koliko vladajuća beogradska klika tog doba nosi lavovski deo odgovornosti za izbijanje ratova u Hrvatskoj i BiH.A prava je sramota što Dragan Vasiljević i Borislav Pelević i danas slobodno žive i deluju u Srbiji...
Kakvi su vaši komentari na emisiju? Zašto su Hrvati pustili Arkana iz zatvora u proleće 1991.?
nesho,nije fer trazis misljenje publike nakon prvog dela....strpi se jos nedelju dana....btw
nesto kao recimo pomoc publike...."glumci" u filmu su al pari vikend ratnicima...ili je neko je smusene scenariste opet navuko sa "supljim" dokumentima....al ipak da sacekamo sledeci ponedeljak....za boldovano si se uneredio kao i obicno,al nema veze ako ti je lakse neka ti stoji....
 
Arkan - ranjavanje dva policajca u Švedskoj,ranjavanje dva policajca u SFRJ 1986.,na poternicama švedske,belgijske, holandske i nemačke policije,na crvenoj poternici Interpola;u Miloševićevoj Srbiji je bio Bog i batina..
Legija,Milorad Ulemek...maloletna delikvencija,pljačkaš prodavnice sportske opreme,poslan u Legiju stranaca da ne potone još dublje...
 
Gledao sam ovo smece od emisije i ono je obilovalo lazima i podmetacinama. Primer: u jednom trenutku Arkan kaze nesto u stilu: "Sad krecemo u akciju, setite se sta su uradili sa nasim zarobljenim sabocima, kako su ih masakrirali i ubili. Stalno imajte to na umu!" I tu prekidaju snimak - naravno svako ce pomisliti kako on to savetuje ubijanje zarobljenika.
Medjutim u originalnom snimku, koji ja imam na kompu on produzava i govori, citiram: "Ne moze da se dogodi da neko bude vise zarobljen od nasih! Druga stvar, prema neprijatelju koji puca na vas nema milosti, ko se preda - zarobljen je, normalno."

I sta posle toga reci osim da su oni koji su spremni na ovakve podmetacine najobicnije fekalije na dve noge, ljudi bez obraza i smradovi.
 
1972:
Kakvi bre kriminalci,što nisi bio ti da braniš srbe a sada ti je neko kriminalac politika je to sine.
I ko ti je to na avataru!?

Zbog takvih koji su "branili" Srbe tako što su ubijali druge,Srbi su najviše stradali u prošloj deceniji..
Posebno zanimljive bile su slike događaja iz Plitvica koji mnogi smatraju početkom rata,kada su "Knindže",organizovane od strane DB Srbije napale MUP Hrvatske koji je pokušao da postavi tamo policijsku stanicu i žestoko dobile po repu..Nakon toga je Dragan odlučio da ode "dole" da ih obučava...
A tek slika Arkana kako šutira mrtve Bošnjake u Bijeljini u aprilu 1992...
 
Fagypont:
Arkan - ranjavanje dva policajca u Švedskoj,ranjavanje dva policajca u SFRJ 1986.,na poternicama švedske,belgijske, holandske i nemačke policije,na crvenoj poternici Interpola;u Miloševićevoj Srbiji je bio Bog i batina..
Legija,Milorad Ulemek...maloletna delikvencija,pljačkaš prodavnice sportske opreme,poslan u Legiju stranaca da ne potone još dublje...

Bio čovek svetska ličnost...
 
Fagypont:
Upravo je završena prva epizoda ovog serijala...Moj prvi utisak je zgranutost time koliko je srpska država dopustila da početkom 90-ih njom ovladaju kriminalci i ubice i koliko vladajuća beogradska klika tog doba nosi lavovski deo odgovornosti za izbijanje ratova u Hrvatskoj i BiH.A prava je sramota što Dragan Vasiljević i Borislav Pelević i danas slobodno žive i deluju u Srbiji...
Kakvi su vaši komentari na emisiju? Zašto su Hrvati pustili Arkana iz zatvora u proleće 1991.?
Jos davno sam cuo u nekoj emisiji da je osim politickog dila Tudjmana i Slobe i pustanja Arkana,ulogu odigrala i mala svotica "zelenih novcanica"(u njihovim krugovima se "prica" samo sa semocifrenim iznosima,kao sto znamo).
I sad ce opet da kazu kako Milkosevic nema nista sa tim i da se cude sto Hag trazi neke likove :roll:
Uzgred,Arkan je ubijen u mirnodopskim uslovima u separeu Interkontinentala,cemu odavanje pocasti.Tamo gde je ratovao,on je sebi "odao pocast" sam,pljackanjem svega sto je vredno.
Slava svim nevinim zrtvama Miloseviceve obmane.
 
torrente_bg:
To je dug od 3 miliona koji se prikaze budalama psiholozima.Daj boze da nemam ni osnovnu sada bi sigurno imao 2-3 secerane ili fabriku cigara i sl

Kupi za tri evra, proda "prijateljskim" kompanijama zalihe, opremu i ostalo daleko ispod cene, dugovi ostanu nevraceni i proglasi neuspeh svojih napora za "revitalizovanje preduzeca".
Ko ne veruje nek se raspita u kakvom su stanju sad te secerane, tacnije ono sto je ostalo od njih.
 
Vidim da je kolektivna retardinost jos sveprisutna ovde pa se jos obozavaju kriminalci,obijaci banaka,ratni profiteri i ubice mozete zamisliti iz kakvih su nesrecnih i destruktivnih porodica ovi bolesnici potekli kada su odgojeni u tom duhu. :cry: stvarno zalosno.
 

Back
Top