Ko je taj Federer?

Karamazov

Ističe se
Poruka
2.450
Au ljudi moji nemojte mi samo reci da je u pitanju skil,jeste skil,stil i iskustvo,ali to nije sve...Ovaj covek sabija bez teskoca,sinoc na us openu kao da se nije ni radovao,samo se smeska...On je Rodika razbio,a cini se kao da je ovaj dao sve od sebe...Ima li tu psihologije? Prosto je smesno-on samo izadje i pere... :shock:
 
martina_hingis:
ili je mozda predobar igrac?
ili rodik jos nije toliko dobar?
bice oba verovatno!
setite se da fede jos nije osvojio rolan garos!!!!!
sto naravno ne znaci da ga nikada nece osvojiti!
To zvuci neverovatno...Mislim da i Sampras nije nikada osvojio RG ili mozada gresim... :shock: Ne znam,sve u svemu se svodi na njegov pobednicki mentelitet,bar ja tako vidim to...
 
Karamazov:
Au ljudi moji nemojte mi samo reci da je u pitanju skil,jeste skil,stil i iskustvo,ali to nije sve...Ovaj covek sabija bez teskoca,sinoc na us openu kao da se nije ni radovao,samo se smeska...On je Rodika razbio,a cini se kao da je ovaj dao sve od sebe...Ima li tu psihologije? Prosto je smesno-on samo izadje i pere... :shock:

Takav je. I ja se isto tako ponasam i kada pobedim i kada izgubim faca mi je ista.
 
FEDERER JE JEDAN OD NAJBOLJIH, AKO NE I NAJBOLJI IGRAC SVIH VREMENA!!! :grin: :grin: :grin:
IGRA MU JE VEOMA RAZNOVRNA, NIKADA NE GUBI ZIVCE, UVEKA JE U PRAVOM TRENUTKU NA PRAVOM MESTU!!! DA LI STE VIDELI STA JE DANAS RADIO SE DJOKOVICEM?! 70 I NESTO VINERA... :shock: WOW! :-) POIGRAVAO SE! NA KRAJU JE I DJOKOVIC POCEO DA SE KRSTI STA ROGER SVE STIZE... 8-)
PO IGRI MU NIKO NIJE NI PRICI! CAK NI RODIK, KOJI, MORAM PRIZNATI, IMA FANTASTICAN SERVIS, A KAMOLI ONO DERISTE NADAL! :evil:
ZAR NE? : ;)
 
MakiRF:
FEDERER JE JEDAN OD NAJBOLJIH, AKO NE I NAJBOLJI IGRAC SVIH VREMENA!!! :grin: :grin: :grin:
IGRA MU JE VEOMA RAZNOVRNA, NIKADA NE GUBI ZIVCE, UVEKA JE U PRAVOM TRENUTKU NA PRAVOM MESTU!!! DA LI STE VIDELI STA JE DANAS RADIO SE DJOKOVICEM?! 70 I NESTO VINERA... :shock: WOW! :-) POIGRAVAO SE! NA KRAJU JE I DJOKOVIC POCEO DA SE KRSTI STA ROGER SVE STIZE... 8-)
PO IGRI MU NIKO NIJE NI PRICI! CAK NI RODIK, KOJI, MORAM PRIZNATI, IMA FANTASTICAN SERVIS, A KAMOLI ONO DERISTE NADAL! :evil:
ZAR NE? : ;)

TAKO JE BRATE!!!! :wink:
 
MakiRF:
FEDERER JE JEDAN OD NAJBOLJIH, AKO NE I NAJBOLJI IGRAC SVIH VREMENA!!! :grin: :grin: :grin:
IGRA MU JE VEOMA RAZNOVRNA, NIKADA NE GUBI ZIVCE, UVEKA JE U PRAVOM TRENUTKU NA PRAVOM MESTU!!! DA LI STE VIDELI STA JE DANAS RADIO SE DJOKOVICEM?! 70 I NESTO VINERA... :shock: WOW! :-) POIGRAVAO SE! NA KRAJU JE I DJOKOVIC POCEO DA SE KRSTI STA ROGER SVE STIZE... 8-)
PO IGRI MU NIKO NIJE NI PRICI! CAK NI RODIK, KOJI, MORAM PRIZNATI, IMA FANTASTICAN SERVIS, A KAMOLI ONO DERISTE NADAL! :evil:
ZAR NE? : ;)
To deriste Nadal je u ovoj godini cetiri puta pobedilo Federera...
 
Lana M.:
To deriste Nadal je u ovoj godini cetiri puta pobedilo Federera...
sljaka, sljaka...
ali ipak je deriste! jos uvek nezreo...
i nece skoro biti na federerovom nivou...
on je fizicki veoma dobro pripremljen
ali federer ima veoma raznovrsnu igru i FANTASTICNO igra!
pa jeste li gledali sta je radio djokovicu...

:lol: :lol: :lol:
 

Back
Top