SERIJE NA DVD

herkul poaro

Zainteresovan član
Poruka
122
VECITO SE LJUTIM I POSTAVLJAM SAM SEBI PITNJE
,,ZAR SU NASI DISTRIBUTERI TOLIKOOO TOLIKO GLUPI?ZAR NE MOGU DA OSETE STA CE PRIVUCI PAZNJU?,,
NIKO NIJE PAMETAN PA DA IZDA KOD NAS NEKU SERIJU NA DVD
TUCK SU POKUSALI SA ,,PRIJETELJIMA,, ALI GLE CUDA STALI SU POSLE 2 SEZONE?????????ZASTO?DOBRO SU SE PRODAVALI!KOJI JE RAZLOG??
NIKO NE ZNA!U UPRAVI TAKA NIKO NEZNA ZASTO SU STALI!NE ZNAJU ZASTO SU STALI SA SVOJOM DISTRIBUCIJOM,KO CE ZNATI?
SVE SVE ZEMLJE IMAJU SERIJE NA DVD I VHS,JEDINO SRBIJA BOSNA I JOS NEKE OBLIZNJE
HRVATI PAMETNI LJUDI
PRIJATELJE SVE,PA MUCKE,PA SIMSONOVE PA ALO ALO I TO JOS
NA KIOSCIMA!!!!!!!!! :shock: SVAKA SVAKA CAST!UGLEDAJTE SE NA NJIH!
PRICA SE DA CE IZDATI I CHARMED!
NEKA NASA KUCA POD IMENOM PROPTIK IZDALA JE OCAJNE DOMACICE I IZGUBLJENE BRAVO!!!!!!!!!!ALI NAMETNULI CENU 5000 PO SEZONI UUUUUUU!!!!!!
KADA CE SE VISE OPAMETITI,KADA CEMO MOCI PO PRISTUPACNOJ CENI NABAVLJATI I CUVATI ORIGINALE KOJE VOLIMO?


............................OPET TISINA....................NIKO NE ZNA......................
 
U ovoj zemlji vlada piraterija, što normalno podržavam. Obe sezone LOSTa mogu da se kupe na buvljaku. Za mnogo manje pare nego originali. Smallville ja odgledao i 4. i 5. sezonu, da je do pinka nikad ne bi odgledao. :evil:
 
Leo_BOba:
Jao molim vas...Ovde su izdati i SMALLVILLE 4 sezone,GILMOROVE i sve to u roku od mesec dana...znachi poceli su...a u hrvatskoj izlazi CSI samo 8 epizoda na jednom DVD-ju..
Usput........izdali su
na kioscima Mucke,Alo Alo,Falicni Pancion,CIS NY
a ovako u prodavnicama
Frends sve sezone,Simpsonovi prve tri sezone uskoro 4,u oktobru krecu cari i herkul poaro
a kod nas smolvil i gilmorove u roku od mesec dana,pa vise mi je stalo da daju bolje malo serije ko hrvati na duzi perijod nego da izbace puno sezona dve serije u roku od 1 mesec ;-) bas da vidimo hoce li nastaviti???
pozdrav :)
 
Ipsvic:
U ovoj zemlji vlada piraterija, što normalno podržavam. Obe sezone LOSTa mogu da se kupe na buvljaku. Za mnogo manje pare nego originali. Smallville ja odgledao i 4. i 5. sezonu, da je do pinka nikad ne bi odgledao. :evil:
totalno druga stvar je piraterija!nije da je ja nepodrzavam jer je podrzavam samo zato sto su nase tv stanice glupe PINK kao ogroman primer,pa nemozes da pratis serije,nego su i ljudi u izdavackim kucama glupi pa nemozes ni da ih kupis.
Zato podrzavam i podrzavacu pirate sve dok se nasi nebudu opametili!
NIJE ISTO PIRAT I ORIGINAL,koliko puta!
Slika je bolja,kad nesto oces da imas dugo vremena lepse je da cuvas na originalu u kutijama nego narezane CDove u papirnim kesicama :wink: !
bez ljutnje jer forum je tu za svacije mislenje :)
 
neo78:
Star trek Voyager kompletan serijal na 15 DVD-ova.
Zainteresovani neka se jave na e-mail:world2sasha@yahoo.com
.................aaaaaaaaaa ti si slep! :shock: :shock: :shock: :shock:
tema/serije na dvd
pricamo o originalima piratima i ostalom :???:
RAZMENA SERIJA BI TI BOLJE UPALILA............prijateljski savet :)
 
herkul poaro:
totalno druga stvar je piraterija!nije da je ja nepodrzavam jer je podrzavam samo zato sto su nase tv stanice glupe PINK kao ogroman primer,pa nemozes da pratis serije,nego su i ljudi u izdavackim kucama glupi pa nemozes ni da ih kupis.
Zato podrzavam i podrzavacu pirate sve dok se nasi nebudu opametili!
NIJE ISTO PIRAT I ORIGINAL,koliko puta!
Slika je bolja,kad nesto oces da imas dugo vremena lepse je da cuvas na originalu u kutijama nego narezane CDove u papirnim kesicama :wink: !
bez ljutnje jer forum je tu za svacije mislenje :)


Mnogo si "bre" smesan sa ovom tvojom izjavom da su originali mnogo bolji od pirata
Slika je bolja, hehe...uzmes dvoslojni DVD disk i eto kvalitet slike je ostao isti....ajde sad mi reci gde ti vidis gubitak u kvalitetu slike.........A sad po tebi original cuvas u kutiji a pirat u kesici. Pa uzecu praznu DVD kutiju, odstampacu omot......pa cak i mogu na printabilnom disku odstampati i sam disk u stampacu. I gde je tu razlika, osim u ceni 5000 za original.....a koliko ce te kostati za pirat.
Znas i sam u kojoj zemlji zivimo........i da li mi imamo novca da kupujemo originale.?
 
mijatovic_86:
Si siguran da ne moze da se nadje :d... Jedino ako mislis na DVD format, kao zvanicno izdanje za nasu zamlju, ako je to slucaj, od toga se slobodno oprosti... :)
mozes naci 6 sezonu, sa prevodom na srpski, na originalu kod nas u prodavnici neznam kako se zove mislim PGP RTS tamo kad prodjes politiku pa oni izlozi.
:)
 
OVAKO NAJNOVIJE VESTI IZ HRVATSKE-

,,NOVINE ,,JUTARNJI LIST,, CE OD SEPTEMBRA 25 IZDAVATI HERKUL POAROA
NA DVD UZ KIOSKE NOVINE,SVAKOG PETKA,I TAKO CE IZACI SVIH 54 EPIZODE SERIJE I 14 SPECIJALA NARAVNO SA DAVIDOM SUCHETOM :) :) :) :)
SVAKI DVD CE KOSTATI 25 KUNA TO JEST 260 DINARA,A NA JEDNOM CE BITI 2 EPIZODE ILI 2 SPECIJALA :)
TO POUZDANO DAM JEL VEC IMAM 3 IZASLA JER MI JE PRIJATELJ U HRVATSKOJ PA MI JE POSLAO :) :) :) EKSTRA SU!!!!!!!!!NIJE UOPSTE URADJENO KAO OBICNI OVI SA KIOSKA NEGO KO IZ PRODAVNICA CAK SU STAVILI UNUTRA I BLOKCIC SA SPISKOM GLUMACA SADRZAJEM I EPIZODAMA!!!
NOVE VESTI OD 5 OKTOBRA-
,,JUTARNJI LIST SE DVOUMI IZMEDJU SERIJE ,,CHARMED,, I ,,ALO ALO,,NESTO OD TE DVE CE IZDATI! :)
VESTI OD 6 OKTOBRA 10h-
JUTARNJI LIST IZDAJE ALLO ALLO I PRVI DISK JE BESPLATAN UZ NOVINE :)
VESTI OD 6 OKTOBRA 19.00h-
Charmed od zime uz jutarnji-kaze direktor jutarnjeg lista

JJJJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
 

Back
Top