LJUDI ZA KOGA CETE VI DA GLASATE???

  • Začetnik teme monetarni udar
  • Datum pokretanja
M

monetarni udar

Gost
Doduse ne mora da znaci da cete uopste i da glasate,ali zanima me-meni je bas komplikovan izbor-ok,da li glasate,za koga glasate i zasto?
Ja cu da zapocnem tako sto cu reci da cu najverovatnije glasati za G17 plus jer jedino vidim da su oni nesto ozbiljno uradili...
Uuuups,ne prekrshih valjda predizborno cutanje.:))
Za ovakve teme nema rubrike pa nek bude u "posao i novac"!
 
radikali naravno - ni slucajno ...
ne znam za koga ali znam za par stranaka za koje necu, prve sam naveo slede SPS i DSS i rizicni su ovi Dr Pelevic i Palma ...
Sta onda ostaje DS koji se klima g17 koji je otpao od DS-a otpor koji nece da predje cenzus zajedno sa ostalima !?!?

glupo mi je da glasam za nekog ko ne predje cenzus ondak sam bacio glas ...

kada bi cenzus bio manji onda druga stvar ...

Mislim da je DHSS ok inace najgotivniji lik od svih mi je StProtic ... ali opet cenzus ...
 
Ja znam za koga bi glasao,u svako doba dana i noci.Moja neostvarena ljubav je...Andzelina Zoli.Ne samo da je najlepsa zena sveta,nego je i odlican Reziser.Upravo sada
nominovana je za Oskara,za film koji je snimila o zlocinima Crvenih Kmera.! pre toga,bila je kandidat za Oskara,za film "U zemlji krvi i meda".To je film,koji tretira zlocine
pocinjene u Bosni,devedesetih godina proslog veka.Protagonistima tog zlocina,jos se sudi u Hagu.! Neverovatno je ali istinito,da je Andzelina Zoli,sinteza bozanske zenske
lepote,ali i neverovatne inteligencije koja prosto zraci iz njene cele pojave.!Mislim,da bi jednim dodirom njene ruke,bilo koga dela moga tela,pao u zanos od ushicenja.
mislim da bi mi se nebo orvorilo i da sam spreman,da za taj njen dodir...ako treba,umrem istoga momenta.!!!
 

Back
Top