Kako protiv nekulturnih i bahatih policajaca?

Ja nisam razumeo sta je tu ustvari prekrsaj??? To sto si pretekao kao "kolonu vozila" ili si isao prebrzo? Sta god da je u pitanju sad ti je to bilo i proslo ali evo saveta za nadalje... Kada pretices tako kolonu probaj ako postoje uslovi da se izmedju svakog vratis makar na pola trake i onda se to ne smatra obilazenjem kolone... ako su te zaustavili zbog brzine kazes da su oni isli ispod ogranicenja i da si ti morao da prekoracis brzinu na kratko da bi izvrsio bezbedno preticanje... ;)
 
Dovla:
Jako su te zaustavili zbog brzine kazes da su oni isli ispod ogranicenja i da si ti morao da prekoracis brzinu na kratko da bi izvrsio bezbedno preticanje... ;)
ja sam pala vozački jer nisam pretekla zapregu, na punoj liniji, koja je išla ispod 30km/h.
"što ga ne pretičeš?" ja samouvereno" pa puna je linija"
" znači ti bi ovako za njim do kopaonika?ajd da vidim polukružno, pa na poligon, pala si...da si čitala..."..ne pitajte me kada se na sred filmskog grada stvorište ganci, a ja sa oznojenim pandurom:lol:
 
kolona se sastojala od kamiona sa poluprikolicom jednoosovinka, i dva automobila-jedan renault 4 u poluraspadnutom stanju i kia koja je bila prepuna prtljaga i jedva se vukla putem. rastojanje izmedju njih je bilo veoma malo, mozda manje od polovine mog vozila, KAKO DA PRETEKNEM JEDNO PA DRUGO VOZILO A DA NE STAVIM GLAVU U TORBU KADA STANEM IZMEDJU KAMIONA STAROG 20-TAK GODINA I AUTA SARIJEG OD MENE?
 
@dejan bozinovic a i svi ostali...
Kolona vozila se moze obici na nacin kao sto sam opisao... dakle obidjes jednog i dok prilazis drugom predjes makar na pola trake nazad i sve tako... samo u slucaju da ne mozes da se ubacis to mozes da izbegnes naravno uz obrazlozenje da doticni nisu drzali propisno odstojanje ;)
 
Garwor:
A sto je takav zakon? Zar nije bezbednije, ako vec ima vremena, obici dva vozila, nego se na silu utrpavati izmedju njih?

A sto uopste prestizati vozila?

Ja ne pamtim kad sam zadnji put video da neko nekog prestize ovde u Americi. Doduse jeste da kod nas ulice uglavnom imaju 2 trake, ali i na onim ulicama gde ima samo 1 traka nema prestizanja, sviranja i slicno.
 
Dovla:
@dejan bozinovic a i svi ostali...
Kolona vozila se moze obici na nacin kao sto sam opisao... dakle obidjes jednog i dok prilazis drugom predjes makar na pola trake nazad i sve tako... samo u slucaju da ne mozes da se ubacis to mozes da izbegnes naravno uz obrazlozenje da doticni nisu drzali propisno odstojanje ;)
Pa covek i kaze da nisu drzali propisno odstojanje.Zato je krenuo da ih sve zaobidje.
 

Back
Top