DA LI JE BOLJE ZIVETI U GRADU ILI NA SELU

Selo ili grad


  • Ukupno glasova
    38
  • Anketa je zatvorena .
Najlepše su seoske idile
e142.gif
 
Mladi Čoban:
Odgovor se zna: selo hvali, a grada se drži!
Hehe... ova ti je mudra, ka Njegoseva ;)


LM... mnogo toga zavisi i kakvo je selo. Mislim, ne mogu se porediti one selendre dole na jugu po planinama i sl, sa vojvodjanskim selima! Ko nebo i zemlja maltene. Takvo jedno vojvodjansko bi mi leglo s vremena na vreme, da pustim mozak na ispashu, jel...

Ali, ipak prvo grad... ja sam urbano dete 8)
Prvenstveno neki mali i kulturni gradic... Novi Sad npr, a ima ih slicnih i sirom Evrope.
A veliki neki grad... kad je veliki onda stvarno da je veliki... npr Pariz, Barselona, Rim, London i naravno, my favourite, one and only New York 8)
 
Eee kad neko pocne da prodaje price tipa zivim u gradu,ali bih taaako volela da zivim u selu!Ma daj...jebte ko normalan tako razmislja,kenjaju do dz!Ja zivim u gradu (dobro mali,ali vazi za grad) i ne mislim da je selo lose,daleko od toga,ali sam sigurno da bi mi bilo mnogo tesko kada bih morala (naglasak na morala) da se preselim u neko selo...
 
Mladi Čoban:
Ne može svako da živi na selu. Treba ga iskreno voleti, onda nije tako teško. I treba, naravno odrasti na selu.

U pravu si....ne moze svako,TO i da izdrzi psiho-fizicki....mozda,ako Onaj gore da...
Meni u gradu....nije veliki...samo da je malo kulturnijih ljudi uveche...deca da ranije lezu,manje pijanih....sve u svemu moze lepo da se zivi,ali da se radi..... :roll:
 
JERIHONSKA RUZA:
Danasnje selo u Srbiji je katastrofa. Zivela bih u nekom austrijskom, nemackom ili svajcarskom selu. Ali i Beograd je postao veliko selo, jer su primitivci nametnuli svoja pravila, a rodjeni Beogradjani su otisli u evropske gradove. Mada su se mnogi Beogradjani povukli i u selo.
Ruzo,ja bih se sada iz BGa preselio u neko svajcarsko ili svedsko selo. Ne bih nista pita. (ne zajebavam se) Njihova sela imaju 10x jacu net vezu od nashe "metropole". :D A da ne pominjem svedjanke seljancice...photne...:lol:
Cak bih se odmah sada preselio i na norvesku naftnu platformu. :lol: :lol:
 

Back
Top