Dangers,my ladys.....dolaze muholovci?!?

glasajte bez grize savesti..UHAHhhahaha---ko je zagoreo???


  • Ukupno glasova
    27
  • Anketa je zatvorena .

Mannibals

Elita
Banovan
Poruka
16.674
-------Dakle dosetih se i ja da nesto kazem... :roll: pa posto SVI mi znamo da se spy izmedju nas,tako da je ovo JAVNA tajna i nema zabrane....za drygi sax!!

-----PITANJE:

>>>>>da li vas mrzi da perete kosu pred polazak u grad,,brijete.....(da se namestate koliko vam vremena treba i tako to, da biste bili spremni)-KOLIKO vam do grada treba da se spremite??---kako se to kod vas zavrsava.......opishite malo,ne budite tyrci! :lol:


>>>>da li volite biti u trendu zato sto je takvo okruzenje pa se nosi,ili fyrate svoj BEZ OBZIRA.....a mozda nesto trece,sto nisam rekao<<<<<VASh STIL oblacenja,je koliko bitan..... 8-)

BYDITE LJUBAZNI -----------------> :roll:
 
U, bre, pa ovo ti je pitanje za z.k....al, ajd sad, da ne kritikujem odma'...
Ne mrzi me da perem kosu, sem kad sam jako umorna, a tad mi se i ne izlazi...no, i tad imam resenje, ako zatreba- spetljam kosu i izgledma kao nova zena :)...brijanje se radi depilatorom, kad god se ima vremena, pa su rezultati vidljivi danima- zvuci k'o reklama, jbt....od sminke- samo sjaj za usne, takav, da moze da se stavi dok sam za volanom....znaci, u uobicajenim situacijama- treba mi 10-20 min....eeeee,kad se moj dragi i ja spremammo za samo nas izlazak, onda mi treba oko sat vremena...tu su halteri,korseti i sl., naglasenija sminka, sto sve zahteva generalku i vise vremena...
Imam iskljucivo svoj stil , u koji ukljucujem samo one trendi stvari stvari koje mi dobro stoje i koje mi se dopadaju, tj., ne odskacu od mog stila....auuuu , al se raspisah...napad...:)
 
Mannibals:
-------Dakle dosetih se i ja da nesto kazem... :roll: pa posto SVI mi znamo da se spy izmedju nas,tako da je ovo JAVNA tajna i nema zabrane....za drygi sax!!

-----PITANJE:

>>>>>da li vas mrzi da perete kosu pred polazak u grad,,brijete.....(da se namestate koliko vam vremena treba i tako to, da biste bili spremni)-KOLIKO vam do grada treba da se spremite??---kako se to kod vas zavrsava.......opishite malo,ne budite tyrci! :lol:


>>>>da li volite biti u trendu zato sto je takvo okruzenje pa se nosi,ili fyrate svoj BEZ OBZIRA.....a mozda nesto trece,sto nisam rekao<<<<<VASh STIL oblacenja,je koliko bitan..... 8-)

BYDITE LJUBAZNI -----------------> :roll:

1. Heh... pranje kose... mrzi me... treba sad da se brijem i kupam... odoh kad zavrsim ovaj post... trebao sam pre... ebem li ga...

Secam se jednog mog ortaka iz srednje, kad ga je profesorka pitala sto nije ucio, a on je odgovorio - "prao sam kosu" sto bi bilo u redu da nije bio osisan na celavo... hahaha

2. Uvek sam furao svoj stil... kao deckonja se oblacim, neko mi jednom rece... nosim sta mi se svidja... uglavnom neka kombinacija plavo/belo/crne... farke/maja(duks)/tene...

PS za ljubaznost: YOUR ENGLISH *****!
 
a odgovri su:
1. mrzi me da perem kosu pred izlazak jer moram da je feniram sto traje sat-dva,..sminkanje traje 15 min i oblacenje 15 min...tako da ukoliko moj dragi ima srece da ja ne perem kosu pred izlazak tj taj dan onda treba da me ceka 30 minuta.....
2. Imam svoj stil sto se granici sa normalnim i jednostavnim i poneki detalj trenda...
 
kad me mrzi ne spremam se, kad me ne mrzi spremam se... mada sam extra brza, a i olindrala sam se, tako da ono frizura i to, samo sushi 2 min i to je to... shminka minimalna, i ovako mi neshto ne stoji, rekli mushki ja im verujem... e jedino uvek imam neke mindjushe... za trend me boli paja i ide mi na **** kad mi neko kaze, zar nisi prerasla martinke... nemo da te shutnem sad :lol:, a opet imam i jedne cipele 10 cm, ali uvek u torbi onda nosim tike, sve zajedno pola sata
 
Uvijek moram biti tip-top i stvarno su jaaaakooo rijetki trenuci da izadjem a da nisam obucena "sve po P.S."! To naravno ne podrazumijeva samo jedan stil vec vise stilova , ali da se sve do detalja uklapa na meni!( Mislim , nema sanse da me vidite bilo kad da sam makar i u nekom sportskom,opustenom fazonu a da i iz tog nije izvucen maksimum! ) Pri tome ne mislim da sam rob trendova, vise da nosim ono sto mi odgovara u okviru onog sto se nudi, znaci ne strcim od okoline na neki negativan nacin, vec se izdvajam po tome upravo sto mi uvijek govore da "imam stila"! Ma jednostavno uzivam u kombinovanju krpica i detalja i to je to! AL BAAASSSS UZIVAAM!!!
Sto se tice kose perem je svaki treci dan uglavnom, brijem se po potrebi takodje ( ne hodam bas ko dlakavko! ), za grad se ne spremam bas pretjerano dugo, jer se ne sminkam previse, a u glavi smislim kombinaciju koju bih mogla obuci i to je to!
 
Meni treba ceo dan da se spremim i perem kosu i feniram i možda se i ponekad teniram, lakiram nokte, stavljam neku masku za lice, depiliram se, treba sad naći šta da se obuče, ali opet to zavisi od prilike, ako idem da muvam to je topić i neka suknjica i sandale 10cm, ako je neki rođendan onda su to farmerke i baletanke i dekoltirana majica, ako sam sa dečkom onda neka zatvorena varijanta sa štiklom!
Obavezno šljokice i šminka(puder, rumenilo,senke, maskara, sjaj,ajlajner) i naravno neki nakit!
 
Borg_Queen:
kad me mrzi ne spremam se, kad me ne mrzi spremam se... mada sam extra brza, a i olindrala sam se, tako da ono frizura i to, samo sushi 2 min i to je to... shminka minimalna, i ovako mi neshto ne stoji, rekli mushki ja im verujem... e jedino uvek imam neke mindjushe... za trend me boli paja i ide mi na **** kad mi neko kaze, zar nisi prerasla martinke... nemo da te shutnem sad :lol:, a opet imam i jedne cipele 10 cm, ali uvek u torbi onda nosim tike, sve zajedno pola sata
takodje :D

kosu perem svaka dva dana u svakom slucaju,i kad mi nije prljava i to mi je navika jer volim da mi kosa bude cista.leti i svaki dan ako je vruce i ne mrzime jer obozavam cistu kosu.kada izlazim negde ako je toplo,izadjem sa mokrom kosom jer i ovako nikada ne susim,a ako je zima onda na to treba ranije da mislim da ne bi dobila upalu mozga.:roll: inace mi ziimi treba pola dana da se osusi jer je duga pa moram ranije na to da mislim.

imam svoj stil,i ne oblacim se kako trend nalaze,eventualno ako nadjem neku odecu koja ide uz mene,ali to se dosta retko desava.zato neke klasicne stvari mogu uvek da prodju.

treba mi oko 15-20 minuta da se spremim sa sve tusiranjem oblacenjem i sminkanjem.inace se ne sminkam osim sto stavim kreon na oci i to je to....
 
Da odgovorim na temu..mrzi me,0 minuta,0 minuta,perm jednom nedeljno,brijem jednom nedeljno,....proverish nozdrve,rukom ispravish gde shtrchi....i....gotovo.Stil mi je:crno,crno i samo crno....u crnom.Ne pratim trendove,kupujem odecu samo kad moram(kad stara potpuno propadne) ne jer shtedim nego jer me mrzi..skoro sam kupio za 1000 din 5 belih i 5 crnih majci s buvljak i super sam proshao:D.

"Preeed svaki odlazak u graaaaaaad......."
 
ŠiŠkaaa:
Meni treba ceo dan da se spremim i perem kosu i feniram i možda se i ponekad teniram, lakiram nokte, stavljam neku masku za lice, depiliram se, treba sad naći šta da se obuče, ali opet to zavisi od prilike, ako idem da muvam to je topić i neka suknjica i sandale 10cm, ako je neki rođendan onda su to farmerke i baletanke i dekoltirana majica, ako sam sa dečkom onda neka zatvorena varijanta sa štiklom!
Obavezno šljokice i šminka(puder, rumenilo,senke, maskara, sjaj,ajlajner) i naravno neki nakit!

e neka prochitaju ostale rospije kako se poshtuje djuvegija..xexexexexe
 
machkica je shishka....100 puta sam otvarao profil..istripam se najstrasnije...prvo sam konto da je uzela sliku od moje bivshe djevojchice...isto su i godishte :shock: nevjerovatna slichnost...chak i u razmisljanju...al reko ova nasha shishkica pishe ekavicom... :roll:
 

Back
Top